Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

OK Moss Treningsløp Fjell 3. juni 2021

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

38:51

25:54

Solveig Finstad Klubnes

OK Moss

56:27

37:38

Mia Magnem

OK Moss

39:03

26:02

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

19:56

13:17

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

28:02

+0:00

16:29

2.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

37:03

+9:01

21:47

3.

Trym Breimo

OK Moss

40:48

+12:46

24:00

4.

Olivia Hanslien

OK Moss

52:00

+23:58

30:35

5.

Elisabet Breimo

OK Moss

55:27

+27:25

32:37

6.

Aisha Elmer

OK Moss

1:00:06

+32:04

35:21

DSQ

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

4:05

125 96 112 75 118 48 113 119 126

Klasse: AB

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Elisabeth Finstad

OK Moss

42:42

+0:00

17:04

2.

Harald Bauger

OK Moss

44:13

+1:31

17:41

3.

Ole Kristian Underud

OK Moss

49:19

+6:37

19:43

4.

Inger Lindløv

OK Moss

53:03

+10:21

21:13

5.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

58:06

+15:24

23:14

6.

Stein Koren

OK Moss

1:22:49

+40:07

33:07

7.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

1:30:17

+47:35

36:06

DSQ

Jan Jansen

OK Moss

34:55

55 129 50 57 126

DSQ

Harald Wibye

OK Moss

1:12:49

91 54 128 75 55 126

Klasse: A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

42:26

+0:00

12:07

2.

Morten Breimo

OK Moss

43:59

+1:33

12:34

3.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

44:36

+2:10

12:44

4.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

48:10

+5:44

13:45

5.

Hanne Wold

OK Moss

49:03

+6:37

14:00

6.

Birk Breimo

OK Moss

51:30

+9:04

14:42

7.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

51:54

+9:28

14:49

8.

Axel Bromander

OK Moss

52:06

+9:40

14:53

9.

Roy Gjerding

OK Moss

55:14

+12:48

15:46

10.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

58:15

+15:49

16:38

11.

Vegar Kristiansen

OK Moss

1:02:00

+19:34

17:42

12.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:07:43

+25:17

19:20

13.

Knut Lindløv

OK Moss

1:12:12

+29:46

20:37

14.

Odd Korslund

OK Moss

1:16:09

+33:43

21:45

Klasse: A lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egon Lundsrud

OK Moss

46:43

+0:00

9:56

2.

Arild Kirkerød

OK Moss

47:00

+0:17

10:00

3.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

47:56

+1:13

10:11

3.

Erik Sandbæk

OK Moss

47:56

+1:13

10:11

5.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

47:58

+1:15

10:12

6.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

49:27

+2:44

10:31

7.

Magne Janiz

OK Moss

53:10

+6:27

11:18

8.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

54:39

+7:56

11:37

9.

Donatas Kontautas

OK Moss

58:23

+11:40

12:25

10.

Martin Malmstrøm

OK Moss

1:00:12

+13:29

12:48

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

37:39

121 61 54 116 122 126


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juni 2021, 19:45:44

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45