Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Knut Valstads Minneløp 5. juni 2021

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

33:55

+0:00

165

2.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

43:56

+10:01

3.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

43:58

+10:03

145

4.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

44:42

+10:47

5.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

49:09

+15:14

6.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

51:42

+17:47

7.

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

53:15

+19:20

8.

Astrid Reusch

Heming Orientering

58:39

+24:44

9.

Alida Hertzenberg

Fossum IF

59:50

+25:55

10.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

1:03:37

+29:42

11.

Charlotte Hopsnes

Fossum IF

1:05:06

+31:11

12.

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

1:11:17

+37:22

13.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

1:15:24

+41:29

14.

Clara Weisz

Nydalens SK

1:30:31

+56:36

175

15.

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

1:30:36

+56:41

16.

Vilma Thomassen

Nydalens SK

1:54:25

+1:20:30

DSQ

Ulla Lunøe Akselsen

Nydalens SK

21:34

141

Brutt

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

52:50

165 173 175

DNS

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

DNS

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

31:06

+0:00

2.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

37:36

+6:30

3.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

38:47

+7:41

145

4.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

39:07

+8:01

5.

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

39:33

+8:27

6.

Sigmund Ølstad

Fet OL

40:55

+9:49

7.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

42:39

+11:33

8.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

46:51

+15:45

9.

Erik Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

48:09

+17:03

10.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

48:42

+17:36

11.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

50:22

+19:16

12.

Jakob Refvem Kolderup

IL Koll

1:02:34

+31:28

13.

Frode Wallberg

Heming Orientering

1:02:49

+31:43

14.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

1:03:38

+32:32

15.

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

1:05:33

+34:27

16.

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

1:07:27

+36:21

17.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:09:40

+38:34

18.

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

1:10:40

+39:34

19.

Otto Figenschou Pira

Heming Orientering

1:11:47

+40:41

20.

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

1:15:53

+44:47

21.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:20:19

+49:13

22.

Jakob Ramse Dønåsen

Raumar Orientering

1:31:49

+1:00:43

23.

Maximilian Mackenzie

Nydalens SK

1:32:19

+1:01:13

24.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

1:35:00

+1:03:54

DNS

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

DNS

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

DNS

Håkon Hrubos-Strøm

Oppsal Orientering

142 145 151 152 165 173

DNS

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

DNS

Bernhard Waastad

Fossum IF

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

32:25

+0:00

2.

Marie Scheele

Nydalens SK

38:01

+5:36

3.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

43:02

+10:37

4.

Signe Holo

Fossum IF

45:39

+13:14

5.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

47:40

+15:15

6.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

47:45

+15:20

7.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

48:48

+16:23

8.

Pauline Myklebust

IL Koll

52:03

+19:38

9.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

52:18

+19:53

10.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

52:22

+19:57

11.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

52:49

+20:24

12.

Anne Østvold

Fossum IF

54:19

+21:54

13.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

55:02

+22:37

14.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

55:04

+22:39

15.

Emilie Rehn

Nordre Follo Orientering

57:46

+25:21

16.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

1:04:08

+31:43

17.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

1:08:24

+35:59

18.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

1:19:05

+46:40

147 151 152 71 156 163 167 76 175 161

DSQ

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:00:32

71

DSQ

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

1:09:32

76

DSQ

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

1:09:48

76

Brutt

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:15:53

163 167 76 175

DNS

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

DNS

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

DNS

Karoline Jebsen

Heming Orientering

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

42:36

+0:00

2.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

43:43

+1:07

3.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

44:01

+1:25

4.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

45:20

+2:44

5.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

49:32

+6:56

6.

Mons Sætre-Lorentzen

Fet OL

54:45

+12:09

7.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

55:13

+12:37

8.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

55:26

+12:50

9.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

56:31

+13:55

10.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

57:03

+14:27

11.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

1:03:06

+20:30

12.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

1:05:51

+23:15

13.

Rasmus Mackenzie

Nydalens SK

1:06:00

+23:24

14.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

1:08:40

+26:04

167

15.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

1:10:16

+27:40

16.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

1:10:39

+28:03

17.

Håvard Eik

Raumar Orientering

1:12:33

+29:57

18.

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

1:15:29

+32:53

19.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

1:22:23

+39:47

71 167

20.

Erlend Bakke

Fossum IF

1:27:49

+45:13

21.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

1:27:58

+45:22

22.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

1:29:38

+47:02

23.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

1:32:27

+49:51

24.

Halvard Hrubos-Strøm

Oppsal Orientering

1:45:31

+1:02:55

78 145 148 77 170 172

25.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

2:10:05

+1:27:29

DSQ

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

47:43

144

DSQ

Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

1:18:34

162 164

Brutt

Aksel Eide

Bækkelagets SK

52:09

153 155 154 162 164 71 167 76 175

Brutt

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

1:06:49

153 155 154 162 164 71 167 76 175

Brutt

Felix Fabricius Bye

Nydalens SK

1:18:05

162 164 71 167 76 175

DNS

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

DNS

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

DNS

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leonie Svensvik

Østmarka OK

59:13

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juni 2021, 21:33:48

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

108

Antall startet:

95