Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NTG Orientering learning-by-doing 8. juni 2021

Klasse: Jenter

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristiane Rolstad

NTG Skiskyting lag 3

37:23

+0:00

DSQ

Mia Østreng

NTG Skiskyting lag 2

51:41

173 179 174

DSQ

Anine Kvernerud

NTG Skiskyting lag 1

51:43

178 173 179 183 184

DSQ

Eira Reier Groven

NTG Skiskyting lag 2

51:47

181 173 179 183 184

DSQ

Lisa Sørlien

NTG Skiskyting lag 4

52:24

181 170 176 171 172 173 179 174

DSQ

Ingrid Taarud

NTG Skiskyting lag 3

52:48

173 179 174 177 180 170 182 179 183 184 175

DSQ

Guro Ytterhus

NTG Skiskyting lag 1

55:21

181 170 182 179 174

DSQ

Hannecke Røtter

NTG Skiskyting lag 5

55:22

181 170 182 179 174

DSQ

Lene Jøranli

NTG Skiskyting lag 6

55:46

177 180 170 182 179 174 175

DSQ

Julie Jeistad

NTG Langrenn lag 5

56:08

180 170 182 179 174

DSQ

Silje Ulheim

NTG Skiskyting lag 3

57:43

176 171 172 173 179 183 184

DSQ

Elise Fredheim Simonsen

NTG Langrenn lag 2

57:44

170 182 179 174

DSQ

Mille Marie Storlien

NTG Langrenn lag 1

57:45

176 171 172 173 179 174

DSQ

Johanne Peroline Nordheim

NTG Langrenn lag 4

58:12

182 179 183 184

DSQ

Synne Børresen Bollingmo

NTG Langrenn lag 6

58:22

176 171 172 173 179 174

DSQ

Mina Sofie Kjærås Moland

NTG Langrenn lag 4

58:26

176 171 172 173 179 174

DSQ

Oline Vestad

NTG Langrenn lag 3

58:34

177 178 181 170 182 179 183 184

DSQ

Tuva Henden Grøtte

NTG Langrenn lag 1

58:38

171 172 173 179 183 184

DSQ

Ane Marie Hareland

NTG Skiskyting lag 6

58:42

171 172 173 179 183 184

DNS

Kristine Louise Kvamme

NTG Langrenn lag 2

Klasse: Gutter

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Gammelmo

NTG Langrenn lag 2

36:45

+0:00

2.

Linus Engdahl

NTG Langrenn lag 5

40:40

+3:55

3.

Syver Nørstegård

NTG Skiskyting lag 5

52:33

+15:48

4.

Kjartan Helland

NTG trenerteam

52:40

+15:55

5.

Peder Aas

NTG Skiskyting lag 6

52:54

+16:09

6.

Per Ola Gasman

NTG trenerteam

53:01

+16:16

7.

Jakob Krøger Træthaug

NTG Langrenn lag 3

54:19

+17:34

8.

Eskil Engdal

NTG Langrenn lag 3

55:33

+18:48

9.

Jonas Amundsen

NTG Skiskyting lag 5

55:39

+18:54

10.

Håvard Tosterud

NTG Skiskyting lag 3

59:05

+22:20

11.

Håkon Hannevold

NTG Skiskyting lag 1

1:00:18

+23:33

12.

Ole Kristian Kvanli

NTG Skiskyting Lag 2

1:04:08

+27:23

DSQ

Stian Fedreheim

NTG Skiskyting lag 4

52:01

176 171 172 173 179 174 175

DSQ

Tobias Alm

NTG Skiskyting lag 2

52:27

170 176 171 172 173 179 174

DSQ

Ola Løvlien

NTG Langrenn lag 5

56:05

182 179 174

DSQ

Trond Hårberg

NTG Administrasjon lag 6

56:20

173 179 183 184 178 181 170 182 179 174 175

DSQ

Henrik Jevanord

NTG Langrenn lag 6

57:21

174

DSQ

August Hovde

NTG Langrenn lag 1

57:40

182 179 183 184

DSQ

Sivert Borgen

NTG Langrenn lag 4

57:42

176 171 172 173 179 174 178 181 170 182 179 183 18...

DSQ

Jakob Wallenius

NTG Skiskyting lag 4

57:45

182 179 174

DSQ

Oscar Pladsen Gussiås

NTG Langrenn lag 6

58:35

182 179 183 184

DNS

Halvor Persson

NTG Administrasjon lag 5


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2021, 10:41:19

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

42

Antall startet:

40