Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 4 Skogskarene 10. juni 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birka Neese-Følstad

Freidig

22:24

Theodor Kampfer

Nidarøst OK

18:34

Berit Helgemo Furuholt

Byåsen IL

33:23

Eivind Helgemo Furuholt

Byåsen IL

24:11

Martin Lona

Wing OK

28:10

Sander Grande Molden

Freidig

28:18

Tina Sletner

Freidig

31:21

Ingrid Hohl Reenaas

Byåsen IL

17:13

Eva Gjerde

Freidig

32:59

Johan Gjerde

Freidig

33:03

Herman Hokseggen Klepp

Wing OK

31:29

Eskil Stabo-Eeg

Wing OK

31:16

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

41:09

Mirja Mohus

Wing OK

19:37

Lukas Skjærvold Hammern

Byåsen IL

27:27

Isak Skjærvold Hammern

Byåsen IL

27:27

Helene Aurstad Bergum

Byåsen IL

33:37

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

24:37

Sverre August Heggeset

Freidig

28:41

Oskar Elias Heggeset

Freidig

27:37

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

34:28

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

28:32

Hedda Ulstad Stokland

Wing OK

29:08

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

22:31

Oline Randli Elden

Freidig

18:40

Einar Wold Aalde

Freidig

31:10

Susanne Andersen

Freidig

25:56

Hedda Dalen Gravaas

Wing OK

35:38

Jakob Børset Skjerve

Wing OK

35:18

Milla Andersen

Byåsen IL

23:56

Maia Andersen

Byåsen IL

28:34

Håkon Stene

Wing OK

29:53

Kristin Bergtun

Wing OK

35:10

DNS

Sverre Blix Prestmo

Wing OK

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sina Marstrand Hasle

Freidig

36:55

Embla Neese-Følstad

Freidig

31:03

Sara Grande Molden

Freidig

22:41

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

24:45

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

29:11

Inga Moxness

Byåsen IL

19:44

Freya Mira Svendsen

Freidig

27:13

Zoe Coudert

Freidig

26:24

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

22:19

Clara Leroyer

Freidig

23:43

DNS

Ylva Skanke

Freidig

DNS

Andrea van Duinen

Byåsen IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ella Horvik Kvaale

Freidig

58:52

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

57:48

Irene Storler Snøfugl

Freidig

22:16

Marit Storler Snøfugl

Freidig

24:03

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

25:00

Una Nomeland

Byåsen IL

31:56

Vilde Haaland

Wing OK

34:05

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

26:49

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

35:12

Eva Amundsen

Freidig

26:40

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

16:23

Lina Sandquist

OL Trollelg

17:51

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

39:08

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

1:10:37

DSQ

Eira Forsbak Asplem

Freidig

27:00

38

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Aas Aune

Freidig

26:56

+0:00

2.

Solveig Helene Andersen

Freidig

27:40

+0:44

3.

Jens Hallvar Nordstrand

Freidig

29:33

+2:37

4.

Kornelius Aas

Freidig

35:37

+8:41

5.

Sigurd Skaar

Freidig

39:22

+12:26

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

21:20

+0:00

2.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

26:35

+5:15

3.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

30:09

+8:49

4.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

31:49

+10:29

5.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

32:16

+10:56

6.

Annika Lund Eikrem

Freidig

32:32

+11:12

7.

Guro Haaland

Wing OK

36:52

+15:32

8.

Maia Ruano Strand

Wing OK

37:50

+16:30

9.

Inga Saur Thorin

Wing OK

38:43

+17:23

10.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

41:44

+20:24

11.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

42:20

+21:00

DSQ

Emma Imsland

Wing OK

35:52

105

DSQ

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

1:10:08

79 132 135

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Strømdal Wik

Freidig

39:28

+0:00

2.

Una Kittilsen

Freidig

44:17

+4:49

3.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

46:11

+6:43

4.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

46:58

+7:30

5.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

52:18

+12:50

6.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

56:57

+17:29

7.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

58:06

+18:38

8.

Tora Kittilsen

Freidig

1:05:59

+26:31

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

36:35

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

38:41

+2:06

3.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

49:12

+12:37

DSQ

Anna Aurora Nolte

Freidig

25:53

105 76 77 78 79 132 135

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Valentin Kampfer

Nidarøst OK

28:19

Iver Sørensen Båtnes

Freidig

32:41

Edvin Aurstad Bergum

Byåsen IL

28:41

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

27:14

Linus Fossum Malmring

Freidig

21:22

Filip Leonard Nolte

Freidig

22:28

Anton Nomeland

Byåsen IL

20:30

Endre Krogh

Freidig

43:46

Sverre Bøhle

Freidig

26:44

Linus Rise Danielsen

Freidig

32:38

Torstein Wold Aalde

Freidig

28:13

Ivar Sæheim

OL Trollelg

24:04

Peter Jøsang With

Wing OK

36:20

Isak Garten-Stolpnes

Freidig

37:21

DNS

Magnus Berntsen

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Grønli

Freidig

16:22

Paul Kampfer

Nidarøst OK

44:18

Erlend Osen

Wing OK

53:26

Imre Leander Gangaune

Freidig

21:53

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

21:33

Edvard Østhus Hassel

Freidig

37:13

Daniel Gjøvikli-Drysdale

Wing OK

53:26

John Gjøvikli-Drysdale

Wing OK

53:26

Aksel Hanssen

Byåsen IL

20:14

Olav Moxness

Byåsen IL

25:49

Olav Erik Sæther

Wing OK

53:26

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

20:41

Trygve Bøhle

Freidig

25:39

Eirik Martin Svendsen

Freidig

43:22

Martin Randli Elden

Freidig

19:55

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

15:50

Benjamin Bjørkvoll Bolstad

Freidig

31:01

Sigurd Wold Aalde

Freidig

46:19

Sondre Stenseth

Byåsen IL

15:59

DSQ

Firmin Coudert

Freidig

43:41

38 75

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

21:03

+0:00

2.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

24:58

+3:55

3.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

30:41

+9:38

4.

Sindre Soltveit

OL Trollelg

44:04

+23:01

5.

Torstein Aam

Byåsen IL

54:35

+33:32

DNS

Johannes Lerli

Melhus IL

DNS

Johannes Stordal

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

34:32

+0:00

2.

Vegard Lereim Storli

Freidig

35:19

+0:47

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

35:32

+1:00

4.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

41:58

+7:26

5.

Jakob Jøsang With

Wing OK

43:47

+9:15

6.

Hallvard Hellevik

Freidig

44:20

+9:48

7.

Aslak Moxness

Byåsen IL

59:46

+25:14

8.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

1:06:50

+32:18

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Grønli

Freidig

35:21

+0:00

2.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

35:25

+0:04

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

35:41

+0:20

4.

Sverre Hellevik

Freidig

37:32

+2:11

5.

Petter Andreas Lona

Wing OK

39:22

+4:01

6.

Vemund Mølnvik

Freidig

47:42

+12:21

DNS

Kristoffer Lerli

Melhus IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juni 2021, 10:51:42

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

148

Antall startet:

141