Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecup #2. Møvik 10. juni 2021

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

13:38

+0:00

9:44

2.

Gustav Kase

OK Moss

18:36

+4:58

13:17

3.

Wilhelm Kase

OK Moss

19:16

+5:38

13:45

4.

Amanda Hanslien

OK Moss

25:21

+11:43

18:06

5.

Solveig Finstad Klubnes

OK Moss

25:32

+11:54

18:14

6.

Astrid Stokke

OK Moss

32:40

+19:02

23:20

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aisha Elmi

OK Moss

43:40

+0:00

18:11

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

29:00

+0:00

12:05

2.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

41:19

+12:19

17:12

3.

Olivia Hanslien

OK Moss

46:36

+17:36

19:25

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

46:26

+0:00

19:20

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

42:35

+0:00

17:44

2.

Anita Rostveit

OK Moss

43:41

+1:06

18:12

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

26:34

+0:00

10:37

2.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

32:07

+5:33

12:50

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

39:41

+0:00

11:20

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

59:26

+0:00

12:55

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:02:56

+0:00

13:40

2.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:07:27

+4:31

14:39

Klasse: D40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:06:55

+0:00

19:07

2.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

1:35:29

+28:34

27:16

Klasse: H40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

45:07

+0:00

9:48

2.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

45:36

+0:29

9:54

3.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

45:47

+0:40

9:57

4.

Egon Lundsrud

OK Moss

47:19

+2:12

10:17

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

49:12

+4:05

10:41

6.

Martin Malmstrøm

OK Moss

54:46

+9:39

11:54

7.

Magne Janiz

OK Moss

1:07:40

+22:33

14:42

Klasse: D50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Holm

OK Moss

1:03:16

+0:00

18:04

Klasse: H50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roy Gjerding

OK Moss

57:49

+0:00

16:31

2.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

58:06

+0:17

16:36

3.

Harald Bauger

OK Moss

1:04:10

+6:21

18:20

4.

Martin Eisvang

OK Moss

1:24:21

+26:32

24:06

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

50:25

+0:00

20:10

2.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

1:44:56

+54:31

41:58

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Korslund

OK Moss

38:58

+0:00

15:35

2.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

42:11

+3:13

16:52

3.

Knut Lindløv

OK Moss

1:12:12

+33:14

28:52

Klasse: a-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thore Løken

OK Moss

1:00:27

+0:00

24:10

2.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:02:31

+2:04

25:00

3.

Harald Wibye

OK Moss

1:08:46

+8:19

27:30

107 60 57

Klasse: a-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

51:46

+0:00

14:47

2.

Rhine Holmsen

OK Moss

53:04

+1:18

15:09

3.

Ida Elisabeth Finstad

OK Moss

59:38

+7:52

17:02

Klasse: a-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Sandbæk

OK Moss

55:21

+0:00

12:01

107 60 57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2021, 19:56:59

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45