Klasse: D11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magnhild Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 7:25 | +0:00 | ||||
2. | Mari Børke Sætaberget | Vang OL | 16:05 | +8:40 | ||||
3. | Maren Bleken Rud | Vang OL | 19:10 | +11:45 | ||||
4. | Amalie Gunstad Ingvoldstad | Vang OL | 19:13 | +11:48 | ||||
5. | Mina Holmen | Snertingdal IF Orientering | 28:25 | +21:00 | ||||
DNS | Nora Sibel Jensen | OL Vallset/Stange | ||||||
DNS | Eline Kravdal | Gjø-Vard OL | ||||||
Klasse: H11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erik Beitdokken | Lillehammer OK | 12:33 | +0:00 | ||||
2. | Kristian Paulsen | OL Vallset/Stange | 14:48 | +2:15 | ||||
3. | Sivert DÃ¥snes | Vang OL | 28:11 | +15:38 | ||||
4. | Peder Lillejordet | OL Vallset/Stange | 28:13 | +15:40 | ||||
DSQ | Peder Kjøs | Lillehammer OK | 14:41 | 213 | ||||
DNS | Aksel Tonjer Fingarsen | Elverum OK | ||||||
Klasse: D13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marie Berger | Lillehammer OK | 10:23 | +0:00 | ||||
2. | Karen Haanes Strandlie | Gjø-Vard OL | 10:26 | +0:03 | ||||
3. | Mina Bleken Rud | Vang OL | 10:40 | +0:17 | ||||
4. | Lovisa Tyldum | Rudsbygd IL | 10:56 | +0:33 | ||||
5. | Johanne Berg | Løten o-lag | 11:36 | +1:13 | ||||
6. | Ane Beitdokken | Lillehammer OK | 13:41 | +3:18 | ||||
7. | Selma Bekkelund | Gjø-Vard OL | 15:45 | +5:22 | ||||
8. | Therese Holmen | Snertingdal IF Orientering | 19:34 | +9:11 | ||||
8. | Sunniva Restad-Amundrud | OL Vallset/Stange | 19:34 | +9:11 | ||||
DNS | Eiril Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | ||||||
Klasse: H13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magnus Svaland Dale | OL Vallset/Stange | 8:30 | +0:00 | ||||
2. | Ole Solli Kvikstad | OL Toten-Troll | 11:47 | +3:17 | ||||
3. | Sondre Borgedal | Ringsaker OK | 12:17 | +3:47 | ||||
4. | Nikolai Teslo | Hadeland OL | 13:15 | +4:45 | ||||
5. | Torgrim Hasle Haslestad | Ringsaker OK | 18:37 | +10:07 | ||||
6. | Elias Hvoslef Urstad | Ringsaker OK | 19:42 | +11:12 | ||||
DSQ | Jørgen Linus Harkinn | Ringsaker OK | 18:43 | 208 | ||||
DNS | Tage Rogstad Bekkevold | Løten o-lag | ||||||
DNS | Emil Tonjer Fingarsen | Elverum OK | ||||||
Klasse: B-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Carina Fjellsol | Ringsaker OK | 13:45 | +0:00 | ||||
2. | Sander Fjellsol | Ringsaker OK | 16:05 | +2:20 | ||||
3. | Elisa Kaderkova Mæhlum | Gjø-Vard OL | 17:02 | +3:17 | ||||
4. | Emilie Kloppbakken Stenbrenden | Gjø-Vard OL | 17:08 | +3:23 | ||||
Klasse: D17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Emma Bangstad Bergersen | Hamar OK | ||||||
DNS | Marie Kravdal | Gjø-Vard OL | ||||||
DNS | Mari Ovidia Ranestad | Hamar OK | ||||||
DNS | Maren Henriksen | Lillehammer OK | ||||||
Klasse: D17-20 Semi 1 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Birgit Dorthea Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 10:19 | +0:00 | ||||
2. | Martine Skjelsvik | Lillehammer OK | 10:35 | +0:16 | ||||
3. | Ingeborg Hasle Haslestad | Ringsaker OK | 10:42 | +0:23 | ||||
4. | June Rogstad Bekkevold | Løten o-lag | 11:02 | +0:43 | ||||
5. | Ylva Slotnæs Lyshaug | Snertingdal IF Orientering | 13:01 | +2:42 | ||||
Klasse: D17-20 Semi 2 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Frøisland | Vang OL | 10:30 | +0:00 | ||||
2. | Emma DÃ¥snes | Vang OL | 11:26 | +0:56 | ||||
3. | Henriette Berg | Løten o-lag | 11:36 | +1:06 | ||||
4. | Dina Torgersen | Stavanger Orienteringsklubb | 11:47 | +1:17 | ||||
5. | Marion Halvorsen Nustad | Lillehammer OK | 12:46 | +2:16 | ||||
Klasse: H17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Erik Wallin | Snertingdal IF Orientering | ||||||
Klasse: H17-20 Semi 1 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sander Tonjer Fingarsen | Elverum OK | 7:22 | +0:00 | ||||
2. | Vegard Ranestad | Hamar OK | 7:25 | +0:03 | ||||
3. | Annar Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | 8:20 | +0:58 | ||||
4. | Ola DÃ¥snes | Vang OL | 9:15 | +1:53 | ||||
5. | Kristoffer Børke Sætaberget | Vang OL | 10:35 | +3:13 | ||||
Klasse: H17-20 Semi 2 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ole Gunnar Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 7:18 | +0:00 | ||||
2. | Lars Lien | Gjø-Vard OL | 7:24 | +0:06 | ||||
3. | Even Lien | Gjø-Vard OL | 7:33 | +0:15 | ||||
4. | Mats Lindaas | Elverum OK | 7:41 | +0:23 | ||||
5. | Sigurd Kvamme | OL Toten-Troll | 7:51 | +0:33 | ||||
6. | Gaute Lindaas | Elverum OK | 13:53 | +6:35 |
Sist oppdatert: | 16 juni 2021, 17:48:39 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 62 |
Antall startet: | 51 |