Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Brønnerødtjern rundt 19. juni 2021

Klasse: Jukola

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

1:09:43

+0:00

2.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:17:31

+7:48

3.

Sigmund Vister

Indre Østfold OK

1:20:08

+10:25

4.

Dag Brenås

Varteig OL

1:28:07

+18:24

5.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:28:56

+19:13

6.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:29:01

+19:18

7.

Bjørn Axel Gran

Halden SK

1:37:51

+28:08

8.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:39:28

+29:45

9.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

1:41:06

+31:23

10.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:41:50

+32:07

11.

Dag Arne Lier

Indre Østfold OK

1:43:19

+33:36

12.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:47:53

+38:10

DSQ

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:23:26

120

Klasse: Venla

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Løken

OK Moss

47:56

+0:00

2.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

1:36:51

+48:55

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

52:25

+0:00

2.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

54:25

+2:00

3.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

56:23

+3:58

4.

Malin Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

1:35:58

+43:33

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

42:32

+0:00

2.

Ville Emil Wingstedt

HSK

54:03

+11:31

3.

Selmer Løken

OK Moss

1:18:17

+35:45

4.

Ralf Johannes G. Hamre

Sarpsborg OL

1:43:50

+1:01:18

DSQ

Fredrik Texmo Grønn

Sarpsborg OL

1:48:25

128 116 54 112

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

51:54

+0:00

2.

Henrik Julian Fontes Aarbu

HSK

1:00:44

+8:50

3.

Audun Nordby

Fredrikstad SK

1:04:36

+12:42

4.

Martin Bryggen

HSK

1:10:04

+18:10

5.

Birk Breimo

OK Moss

1:17:23

+25:29

6.

Eivind Imrik

Fredrikstad SK

1:23:53

+31:59

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

44:05

+0:00

2.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

52:53

+8:48

3.

Sigrid Schmitt Gran

HSK

53:11

+9:06

4.

Sigrid Hauge

Sarpsborg OL

1:22:16

+38:11

5.

Marte Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

1:24:04

+39:59

DSQ

Inger Anne Svendsby Braarud

HSK

44:11

129 122 45 46 49 41 48 60 50 57

DSQ

Minna Wingstedt

HSK

58:33

122

DSQ

Åse Valero Kjerkreit

HSK

1:24:17

46

DSQ

Jenny Siggerud

Sarpsborg OL

2:00:00

46 41 48 60

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Husebye

Fredrikstad SK

43:25

+0:00

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Danevad

Fredrikstad SK

44:14

+0:00

2.

Fredrik Delås

HSK

1:00:51

+16:37

Klasse: X-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bent Olav Aamodt

Fredrikstad SK

59:53

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2021, 11:43:47

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

43

Antall startet:

43