Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp - sprint 22. juni 2021

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Lægran

SBO

14:29

Tuva Husbyn

SBO

8:41

Levi Johannes

SBO

11:51

Tora Louvise Ims

SBO

11:33

Jo Husbyn

SBO

8:37

Ingrid Husbyn

SBO

10:20

Marie Standal

SBO

14:26

Guro Sævik

SBO

8:30

Eva Marie Gangås

SBO

8:03

Einar Sævik

SBO

5:30

DSQ

Natalie Lægran

SBO

24:46

35

Klasse: Løype 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Berger Skjøstad

SBO

6:49

+0:00

2.

Sara Husbyn

SBO

7:22

+0:33

3.

Håvard Kjesbu

SBO

7:44

+0:55

4.

Øyvind Lægran

SBO

8:03

+1:14

5.

Mari Berger Sjøstad

SBO

8:04

+1:15

5.

Terje Rian

SBO

8:04

+1:15

7.

Ingvild Kjesbu

SBO

8:08

+1:19

8.

Ola Fossum

SBO

8:12

+1:23

9.

Vegard Stokke

SBO

8:13

+1:24

10.

Johanna Rosling

SBO

8:16

+1:27

11.

Hans Rosling

SBO

8:30

+1:41

12.

Monica Hægstad

SBO

9:07

+2:18

13.

Ane Skulbørstad

SBO

9:57

+3:08

14.

Ingvild Geving Skulbørstad

SBO

10:00

+3:11

15.

Malin Rian

SBO

10:20

+3:31

16.

Einar Sævik

SBO

15:37

+8:48

17.

Petter Skulbørstad

SBO

16:21

+9:32

18.

Eva Marie Gangås

SBO

27:56

+21:07

DSQ

Bjarte Ims

SBO

8:31

Innsendt korrigert klasse

DSQ

Anders Sveen

SBO

12:03

35

Klasse: Løype 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanna Rosling

SBO

8:53

+0:00

2.

Mari Berger Sjøstad

SBO

9:22

+0:29

3.

Sara Husbyn

SBO

9:31

+0:38

4.

Håvard Kjesbu

SBO

9:40

+0:47

5.

Terje Rian

SBO

9:57

+1:04

6.

Ingvild Kjesbu

SBO

10:20

+1:27

7.

Monica Hægstad

SBO

10:22

+1:29

8.

Øyvind Lægran

SBO

10:59

+2:06

9.

Hans Rosling

SBO

11:07

+2:14

10.

Ane Skulbørstad

SBO

11:47

+2:54

11.

Ingvild Geving Skulbørstad

SBO

12:15

+3:22

12.

Malin Rian

SBO

12:47

+3:54

13.

Anders Sveen

SBO

13:42

+4:49

14.

Ola Fossum

SBO

13:56

+5:03

15.

Mette Wanvik

SBO

14:19

+5:26

16.

Rigmor Standal

SBO

16:02

+7:09

17.

Vegard Stokke

SBO

16:59

+8:06

DSQ

Torun Beate Gederaas

SBO

18:11

33

Klasse: Løype 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Berger Sjøstad

SBO

7:43

+0:00

2.

Ola Fossum

SBO

7:57

+0:14

3.

Håvard Kjesbu

SBO

8:12

+0:29

4.

Sara Husbyn

SBO

8:19

+0:36

5.

Ingvild Kjesbu

SBO

8:20

+0:37

6.

Johanna Rosling

SBO

8:24

+0:41

7.

Terje Rian

SBO

8:31

+0:48

8.

Vegard Stokke

SBO

8:34

+0:51

9.

Monica Hægstad

SBO

9:12

+1:29

10.

Hans Rosling

SBO

9:20

+1:37

11.

Øyvind Lægran

SBO

10:20

+2:37

12.

Malin Rian

SBO

10:22

+2:39

13.

Ane Skulbørstad

SBO

10:27

+2:44

14.

Ingvild Geving Skulbørstad

SBO

11:31

+3:48

15.

Anders Sveen

SBO

12:12

+4:29

16.

Hans Mack Berger

SBO

13:01

+5:18

17.

Hilde Beate Beitland

SBO

13:18

+5:35

18.

Tuva Skjøstad Husbyn

SBO

28:08

+20:25

Innsendt korrigert navn

Klasse: Løype 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarte Ims

SBO

8:11

+0:00

2.

Ola Fossum

SBO

9:10

+0:59

2.

Håvard Kjesbu

SBO

9:10

+0:59

4.

Johanna Rosling

SBO

9:19

+1:08

5.

Ingvild Kjesbu

SBO

9:28

+1:17

6.

Terje Rian

SBO

9:41

+1:30

7.

Vegard Stokke

SBO

9:43

+1:32

8.

Hans Rosling

SBO

10:27

+2:16

9.

Monica Hægstad

SBO

10:30

+2:19

10.

Øyvind Lægran

SBO

11:06

+2:55

11.

Mette Wanvik

SBO

11:32

+3:21

12.

Malin Rian

SBO

12:16

+4:05

13.

Hans Mack Berger

SBO

13:25

+5:14

DSQ

Mari Berger Sjøstad

SBO

11:00

31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2021, 21:28:18

Arrangør:

Stjørdals-Blink Orientering

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81