Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell 18. juli 2021

Klasse: Herrer - Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

41:10

+0:00

126

2.

Thomas Natvig Årstad

Halden SK

41:15

+0:05

3.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

42:42

+1:32

4.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

43:46

+2:36

5.

Håvard Eidsmo

Freidig

45:18

+4:08

6.

Isak Bergset

Frol IL

45:53

+4:43

7.

Anders Haugskott

OL Trollelg

49:19

+8:09

8.

Petter Vangen Lunåsmo

Nydalens SK

50:15

+9:05

9.

Bård Nonstad

OL Trollelg

50:33

+9:23

10.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

51:13

+10:03

11.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

51:16

+10:06

12.

Ola Keiserås

IL Leik

53:42

+12:32

13.

Mattis Holt

Freidig

54:46

+13:36

14.

Bent Olav Aamodt

Fredrikstad SK

55:55

+14:45

15.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

56:22

+15:12

16.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

57:38

+16:28

17.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

59:01

+17:51

18.

Børge Leiren

Byåsen IL

59:40

+18:30

19.

Øyvind Wiggen

NTNUI

59:42

+18:32

20.

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

59:59

+18:49

21.

Stig Instanes

Sturla, IF

1:00:09

+18:59

113 114 129 120 60

22.

Helge Kolstad

ABB BIL

1:01:37

+20:27

23.

Håvard Sundberg

Stor-Elvdal SK

1:01:39

+20:29

24.

Simen Spets Storhov

Freidig

1:03:56

+22:46

25.

Marius Staff

NTNUI

1:05:57

+24:47

26.

Johannes Høysæter

Wing OK

1:07:00

+25:50

27.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

1:07:06

+25:56

28.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

1:07:15

+26:05

29.

Atle Pedersen

Melhus IL

1:09:04

+27:54

131

30.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

1:10:18

+29:08

31.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

1:10:50

+29:40

32.

Einar Lund

Verdal OK

1:10:51

+29:41

33.

Agnar Renolen

Wing OK

1:10:55

+29:45

34.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:11:40

+30:30

35.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:11:48

+30:38

36.

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

1:11:54

+30:44

37.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

1:12:39

+31:29

38.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:13:39

+32:29

39.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

1:14:40

+33:30

40.

Kenneth Mydland

Egersund OK

1:15:03

+33:53

41.

Fredrik Persson

Wing OK

1:21:09

+39:59

42.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

1:22:00

+40:50

43.

Ludvig Johnsen

Hedrum OL

1:25:11

+44:01

44.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:33:58

+52:48

45.

Erik Slettum

Gjø-Vard OL

1:49:42

+1:08:32

46.

Svein Thorsberg

Grue IL

2:01:48

+1:20:38

DSQ

Arvid Mydland

Egersund OK

55:22

116 132 133 134 121 122 123

Klasse: Damer - Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

57:05

+0:00

2.

Ingrid Lundanes

NTNUI

1:01:08

+4:03

3.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

1:02:40

+5:35

4.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1:09:51

+12:46

5.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:11:03

+13:58

6.

Ane Sofie Næss Bjørgul

Halden SK

1:14:50

+17:45

7.

Ine Instanes

Sturla, IF

1:15:14

+18:09

8.

Ane Malene Kolstad

Freidig

1:21:24

+24:19

9.

Marie Kvarme

Sturla, IF

1:25:49

+28:44

Brutt

Malene Instanes

Sturla, IF

Klasse: Herrer - Mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Haug

Frol IL

36:20

+0:00

2.

Didrik Bredesen

Lillomarka OL

37:19

+0:59

3.

Lars Owren

Freidig

39:27

+3:07

4.

Anders Bergset

IL Veten

40:55

+4:35

5.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

41:42

+5:22

6.

Odd Arne Lian

IL Koll

41:58

+5:38

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

43:24

+7:04

8.

Lars Roger Lundanes

Emblem IL

43:44

+7:24

9.

Elias Bergset

IL Veten

44:10

+7:50

10.

Helge Sundberg

Røros IL

44:21

+8:01

11.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

44:40

+8:20

12.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

45:19

+8:59

13.

Jens Even Storhov

Freidig

45:35

+9:15

14.

Per Arne Troset

Wing OK

46:44

+10:24

15.

Stig Bratsberg

Molde og Omegn IF

47:02

+10:42

16.

Jon Vindal

Wing OK

49:05

+12:45

108

17.

Knut Hagen

Byåsen IL

50:28

+14:08

18.

Geir Owren

Freidig

52:04

+15:44

19.

Vegard Hansen

Byåsen IL

52:14

+15:54

20.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

53:07

+16:47

21.

Espen Johnsen

Hedrum OL

54:39

+18:19

22.

Jon Skriubakken

Porsgrunn OL

55:13

+18:53

23.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

55:16

+18:56

24.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

56:10

+19:50

24.

Heine Fuglem

Emblem IL

56:10

+19:50

26.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

58:07

+21:47

27.

Helge Revhaug

Ringerike OL

58:20

+22:00

28.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

59:29

+23:09

29.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:00:39

+24:19

30.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

1:08:08

+31:48

31.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:08:09

+31:49

32.

Jørn Eugen Haslestad

Ringsaker OK

1:09:29

+33:09

33.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:09:31

+33:11

34.

Per Aasen

Tormod Skilag

1:09:57

+33:37

35.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

1:11:50

+35:30

36.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:15:28

+39:08

37.

Tor Gjermstad

Wing OK

1:16:19

+39:59

38.

Oskar Kaaløy

Sandefjord OK

1:17:21

+41:01

39.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:27:11

+50:51

40.

Geir Nilsen

Emblem IL

1:44:54

+1:08:34

DSQ

Martin Granly

Lillomarka OL

29:29

108 114 132 133 116

Klasse: Damer - Mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

42:06

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

42:57

+0:51

3.

Julie Mydland Helland

Egersund OK

46:26

+4:20

4.

Torunn Spets Storhov

Freidig

46:48

+4:42

5.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

47:26

+5:20

6.

Randi Marie Mohus

Wing OK

49:29

+7:23

7.

Kari Christiansen

Sandefjord OK

49:47

+7:41

8.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

52:27

+10:21

9.

Hilde Kristine Rosenvold

Porsgrunn OL

53:18

+11:12

10.

Jane Mydland Helland

Egersund OK

53:32

+11:26

11.

Marit Sylte Lundanes

Emblem IL

54:22

+12:16

12.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

56:53

+14:47

13.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

58:52

+16:46

14.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

1:02:38

+20:32

15.

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

1:03:40

+21:34

16.

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

1:06:14

+24:08

17.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:07:22

+25:16

18.

Tanja Instanes

Sturla, IF

1:07:32

+25:26

19.

Sigrid Melkild

Freidig

1:09:28

+27:22

20.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

1:19:08

+37:02

21.

Elida Fuglem

Emblem IL

1:20:31

+38:25

DSQ

Mathilde Sønsterudbråten

Lillomarka OL

1:02:01

116 124 125

Klasse: Herrer - Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

38:16

+0:00

2.

Arild Heggeset

Freidig

44:42

+6:26

3.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

46:22

+8:06

4.

Gunnar Østerbø

Freidig

46:52

+8:36

5.

Alfred F. Høysæter

Wing OK

48:23

+10:07

6.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

50:21

+12:05

7.

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

50:24

+12:08

8.

Erik Haugen

Ringsaker OK

52:25

+14:09

9.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

1:10:43

+32:27

10.

Tore Kvalen

Freidig

1:18:22

+40:06

Brutt

Arne Svalund

Øyer-Tretten IF

Klasse: Damer - Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

37:25

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

39:04

+1:39

3.

Magnhild Forseth

Frol IL

39:10

+1:45

4.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

39:33

+2:08

5.

Anette Roll Mosland

Oppsal Orientering

41:06

+3:41

6.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

45:31

+8:06

7.

Irene Kroken Bergset

IL Veten

46:40

+9:15

8.

Grete Berge Owren

Freidig

47:51

+10:26

9.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

50:20

+12:55

10.

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

50:27

+13:02

11.

Torid Kvaal

Freidig

51:15

+13:50

12.

May Toril Moen

OL Trollelg

54:18

+16:53

13.

Britt Laila Nilsgård

Røros IL

58:41

+21:16

14.

Elin Bordøy

Hedrum OL

1:00:52

+23:27

15.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

1:01:20

+23:55

16.

Ruth Malin Dal

Grue IL

1:01:23

+23:58

17.

Klara Storler

Melhus IL

1:02:48

+25:23

18.

Line Sletner

Lillomarka OL

1:08:18

+30:53

19.

Guro Brænden

Lillomarka OL

1:14:45

+37:20

20.

Olaug F Mydland

Egersund OK

1:16:57

+39:32

21.

Mona Høysæter Fenstad

Wing OK

1:25:09

+47:44

22.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

1:40:01

+1:02:36

126 110 114 125 108 127 128 129 130

23.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

1:40:59

+1:03:34

DSQ

Ingeborg Kolstad

Wing OK

59:59

125

DSQ

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:22:49

130 120 60

DSQ

Inger Nergaard

Stokke IL

1:23:57

125 130

Klasse: Herrer - N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Hanto Kolstad

Klubbløs

25:21

Martin Sletner

Freidig

33:41

Max Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

18:32

Simen Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

18:28

Markus Mydland Helland

Egersund OK

20:35

Ruben Mydland Helland

Egersund OK

16:35

Oskar Elias Heggeset

Freidig

40:43

Sverre August Heggeset

Freidig

40:28

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

19:23

Sigve Fuglem

Emblem IL

17:21

Simen Lian Mortensen

IL Koll

19:27

Klasse: Damer - N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Hanto Kolstad

Klubbløs

26:03

Tina Sletner

Freidig

29:54

Tonje Heggeset

Freidig

40:37

Marie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

49:29

Mirja Mohus

Wing OK

33:49

Klasse: Herrer - C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Rekve Lian

IL Koll

19:36

+0:00

2.

Tor Idar Lillekroken

Folldal IF

20:39

+1:03

3.

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

25:44

+6:08

4.

Christian Johnsen

Lillehammer OK

31:30

+11:54

5.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

34:08

+14:32

DSQ

Sindre Mohus

Wing OK

Klasse: Damer - C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rigmor Standal

Stjørdals-Blink Orientering

20:19

+0:00

107

2.

Vilja Fuglem

Emblem IL

21:56

+1:37

3.

Elise Taylor Spets

Frol IL

25:13

+4:54

4.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

28:12

+7:53

5.

Mari Hoff

Byåsen IL

30:42

+10:23

6.

Kristin Mortensen

IL Koll

44:15

+23:56

7.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

1:10:45

+50:26

8.

Anna F. Høysæter

Wing OK

1:10:50

+50:31

Klasse: Publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Dal

Grue IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juli 2021, 15:49:47

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

188

Antall startet:

188