Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sommertreningsløp Augerød 11. juli 2021

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Renate Sundby

OK Moss

44:54

+0:00

23:37

2.

Alice Michelle Guldbrandsen

OK Moss

53:16

+8:22

28:02

3.

Amelia Aune Bryne

OK Moss

53:19

+8:25

28:03

4.

Trym Breimo

OK Moss

57:24

+12:30

30:12

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Bauger

OK Moss

42:14

+0:00

16:14

2.

Odd Korslund

OK Moss

45:49

+3:35

17:37

3.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

55:29

+13:15

21:20

4.

Inger Lindløv

OK Moss

1:03:12

+20:58

24:18

5.

Matthew Ng

Nydalens SK

1:12:48

+30:34

28:00

DSQ

Syver Strand Guldbrandsen

FSK

47:45

57 113 60

DSQ

Britt Stine Strand

FSK

48:11

57 113 60

DSQ

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

1:08:14

113

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dyre Martin Gulbrandsen

FSK

46:37

+0:00

11:05

2.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

52:01

+5:24

12:23

3.

Malin Eijsink

Nydalens SK

52:58

+6:21

12:36

4.

Nikoline Bromander

Halden SK

55:25

+8:48

13:11

5.

Axel Bromander

OK Moss

56:04

+9:27

13:20

6.

Ole Hvalbye

Fredrikstad SK

56:29

+9:52

13:26

7.

Tore Rytter Jakobsen

OK Moss

58:54

+12:17

14:01

8.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

58:56

+12:19

14:01

9.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

1:00:52

+14:15

14:29

10.

Stephen Bryne

OK Moss

1:01:37

+15:00

14:40

11.

Christopher Schive

OK Moss

1:03:16

+16:39

15:03

12.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:06:07

+19:30

15:44

13.

Hanne Wold

OK Moss

1:06:42

+20:05

15:52

14.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:10:38

+24:01

16:49

15.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

1:12:15

+25:38

17:12

16.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:14:49

+28:12

17:48

17.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

1:17:01

+30:24

18:20

18.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

1:18:23

+31:46

18:39

19.

Morten Breimo

OK Moss

1:18:28

+31:51

18:40

DSQ

Knut Lindløv

OK Moss

48:30

71 128 49 125 110 119 57 113 60

DSQ

Øystein Pedersen

OK Moss

1:17:58

64 42 57 119 110

DNS

Kristine Roskifte

OK Moss

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerkreim Nilsen

OK Moss

58:30

+0:00

9:26

2.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

1:03:19

+4:49

10:12

3.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:13:02

+14:32

11:46

128 50 48 85 100

4.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:14:04

+15:34

11:56

5.

Ole Kristian Unnerud

OK Moss

1:24:23

+25:53

13:36

6.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

1:24:47

+26:17

13:40

DSQ

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

46:57

60 49 128 50 48 85 100

DSQ

Øyvind Løken

OK Moss

49:53

57 113 60 49 128 50 48 85 100

DSQ

Øystein Geir Olsen

OK Moss

1:15:25

120

DSQ

Birk Breimo

OK Moss

1:31:57

110 119 113 60 49 128 50 48 85 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juli 2021, 20:06:27

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

44

Antall startet:

43