Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen 3-2021 Ullensaker 18. august 2021

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Soma Slåstad

Ullensaker OL

40:58

+0:00

2.

Kathrine

Sandvik

58:14

+17:16

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

40:10

+0:00

2.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

44:08

+3:58

3.

Terje Bråten

Ullensaker OL

44:54

+4:44

4.

Knut Engen

Nes OL

47:01

+6:51

5.

Tor Strand

Eidsvoll OL

48:16

+8:06

6.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

48:57

+8:47

7.

Ivar Slåstad

Ullensaker OL

49:14

+9:04

8.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

50:25

+10:15

9.

Tor Solbergseter

Austmarka IL

1:01:04

+20:54

10.

Peter Klavenes

Måren OK

1:04:31

+24:21

11.

Tom Eidsæthter

Eidsvoll OL

1:06:28

+26:18

DSQ

Pål Stenslet

Privat

42:40

101

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

51:00

+0:00

2.

Mette Solbergseter

Austmarka IL

1:03:09

+12:09

DSQ

Mary Eleanor McLaughlin

Gjerdrum OL

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Sletten

Ullensaker OL

44:03

+0:00

2.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

46:23

+2:20

3.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

48:41

+4:38

4.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

51:39

+7:36

5.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

52:45

+8:42

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Engen

Nes OL

30:20

+0:00

2.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

46:52

+16:32

3.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

54:16

+23:56

4.

Bente Aarhus

Nes OL

57:09

+26:49

DSQ

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

42:38

45 40 39 41 32 31

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Granberg

Ullensaker OL

33:43

+0:00

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ylva Granberg

Ullensaker OL

26:12

+0:00

2.

Ingrid Larsson Hovind

Ullensaker OL

38:03

+11:51

127

3.

Sara Alessia Jaconelli

Ullensaker OL

52:53

+26:41

4.

Adele Jensen

Ullensaker OL

53:14

+27:02

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Anne Grethe Austad

Ullensaker OL

Arrangør

Stine Austad

Ullensaker OL

Arrangør

Jan Sveen

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2021, 19:02:35

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

35

Antall startet:

35