Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell Langmyra 18. august 2021

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

41:02

+0:00

7:53

141 150

2.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

42:29

+1:27

8:10

141 150

3.

Audun Bakk

Melhus IL

43:24

+2:22

8:20

141 150

4.

John Olav Næve

IL Leik

45:53

+4:51

8:49

141 150

5.

Eivind Næve

IL Leik

46:07

+5:05

8:52

141 150

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Krognes

IL Leik

33:09

+0:00

8:05

141 150

2.

Anders Estenstad

Leik

35:36

+2:27

8:40

141 150

3.

Pauline Bellingmo

OL Gaula

38:34

+5:25

9:24

141 150

4.

Jan Hage

IL Leik

41:39

+8:30

10:09

141 150

5.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

44:02

+10:53

10:44

141 150

6.

Ola Hjulstad

Melhus IL

44:15

+11:06

10:47

141 150

7.

Kay Ove Bjerkenås

IL Leik

45:51

+12:42

11:10

141 150

8.

Frank Egil Holm

Melhus IL

56:35

+23:26

13:48

141 150

9.

Nils Bakken

OL Gaula

1:14:29

+41:20

18:10

141 150

DSQ

Jonas Hjulstad

Melhus IL

26:31

141 35 31 150

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisle Berg

IL Leik

22:19

+0:00

7:58

150

2.

Svein Unsgård

IL Leik

23:16

+0:57

8:18

150

3.

Svein Olav Åmot

IL Leik

26:45

+4:26

9:33

150

4.

Hege S Melhuus

Melhus IL

29:00

+6:41

10:21

150

5.

Johannes Lerli

Melhus IL

29:16

+6:57

10:27

150

6.

Rolf Wærnes

Børsa-Orkanger IF

29:53

+7:34

10:40

150

7.

Oddbjørn Syrstad

Leik

33:31

+11:12

11:58

150

8.

Magnus Blækkan

IL Leik

35:51

+13:32

12:48

150

9.

Ole Blækkan

IL Leik

35:55

+13:36

12:49

150

10.

Hallgeir Øian

OL Gaula

36:35

+14:16

13:03

150

11.

John Lerli

Melhus IL

39:03

+16:44

13:56

150

12.

Kristin Sølberg

IL Leik

43:06

+20:47

15:23

150

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

22:04

+0:00

11:02

145 150

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

23:02

+0:58

11:31

145 150

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

25:24

+3:20

12:42

145 150

4.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

26:38

+4:34

13:19

145 150

5.

Nils Ottar Svaan

Klæbu IL

29:12

+7:08

14:36

145 150

6.

Eivind Bakk

Melhus IL

31:50

+9:46

15:55

145 150

7.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

33:06

+11:02

16:33

145 150

8.

Kristin Lerli

Melhus IL

33:36

+11:32

16:48

145 150

9.

Inger H Bakken

IL Leik

35:25

+13:21

17:42

145 150

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Melhus IL

26:05

+0:00

12:25

150

2.

Ingrid Tronvold

Melhus IL

32:31

+6:26

15:29

150

3.

Hanne Døhl

Melhus IL

32:44

+6:39

15:35

150

4.

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

45:38

+19:33

21:43

150

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sanna Elise Bredland Seehus

Melhus IL

33:15

25:34

143 145 150

Klasse: Grønn Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

40:17

+0:00

14:23

Klasse: Hvit Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dan Ørjan Bjerkenås

Leik

23:08

+0:00

11:34

Klasse: Gul Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

IL Leik

26:50

+0:00

12:46

Klasse: Blå Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Rogndokken

NTNUI

38:26

+0:00

7:23

2.

Lavran Thorsteinsen

NTNUI

39:37

+1:11

7:37

3.

Benjamin Leduc

NTNUI

41:43

+3:17

8:01

4.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

43:01

+4:35

8:16

5.

Marius Staff

NTNUI

43:36

+5:10

8:23

6.

Eivind Berner Myhre

Fossum

46:09

+7:43

8:52

7.

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

47:44

+9:18

9:10

Klasse: Rød Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

38:21

+0:00

9:21

2.

Synne Fossøy

NTNUI

51:27

+13:06

12:32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 august 2021, 08:20:03

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53