Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

OG karusell Ulvåsen 25. august 2021

Klasse: BLÅ

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

43:41

+0:00

7:56

2.

Jon Røstum

Gaula

55:35

+11:54

10:06

3.

Atle Pedersen

Melhus IL

55:56

+12:15

10:10

4.

Runar Krognes

IL Leik

56:16

+12:35

10:13

5.

Anders Estenstad

IL Leik

59:39

+15:58

10:50

6.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

1:03:50

+20:09

11:36

7.

Gisle Berg

IL Leik

1:04:27

+20:46

11:43

8.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:05:34

+21:53

11:55

9.

John Henry Hammer

Børsa IL

1:08:12

+24:31

12:24

10.

Jan Egil Ruud

Orkanger IF

1:09:13

+25:32

12:35

11.

Bent Halvorsen

OL Trollelg

1:11:26

+27:45

12:59

12.

Ola Hjulstad

Melhus IL

1:11:39

+27:58

13:01

DSQ

Steffan Preizig

Melhus IL

1:14:19

124

Brutt

Audun Bakk

Melhus IL

Klasse: RØD

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Solstad

Orkanger IF

49:41

+0:00

12:07

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

49:44

+0:03

12:07

3.

Jan Hage

IL Leik

1:01:32

+11:51

15:00

Klasse: GRØNN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

IL Leik

+0:00

0:00

2.

Svein Olav Åmot

IL Leik

42:07

+0:00

14:02

3.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

45:16

+3:09

15:05

4.

Johannes Lerli

Melhus IL

51:15

+9:08

17:05

5.

Hallgeir Øian

OL Gaula

58:47

+16:40

19:35

6.

Tone Almås

IL Leik

59:03

+16:56

19:41

7.

Ole Blækkan

IL Leik

1:05:28

+23:21

21:49

DSQ

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

43:37

129 128 119 120 121 122

Klasse: HVIT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Sunnset

Melhus IL

39:23

+0:00

16:24

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

40:17

+0:54

16:47

3.

Mai Iren Almås

IL Leik

42:29

+3:06

17:42

4.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

44:21

+4:58

18:28

5.

Mette Moa

Orkanger IF

45:24

+6:01

18:55

6.

Heidi Flå

Orkanger IF

49:29

+10:06

20:37

7.

Eivind Bakk

Melhus IL

51:43

+12:20

21:32

8.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

52:06

+12:43

21:42

9.

Kristin Lerli

Melhus IL

1:22:17

+42:54

34:17

Klasse: GUL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Sandmo

Melhus IL

26:14

+0:00

11:55

2.

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

30:31

+4:17

13:52

3.

Martin Melhuus

Melhus IL

31:40

+5:26

14:23

4.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

36:27

+10:13

16:34

5.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

40:18

+14:04

18:19

6.

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

43:56

+17:42

19:58

7.

Kjell Sølberg

IL Leik

48:06

+21:52

21:51

8.

Marcel Lanckmans

OL Gaula

48:55

+22:41

22:14

9.

Arne Grønset

Orkanger IF

1:04:03

+37:49

29:06

DSQ

Jostein Glesåen

OL Gaula

41:07

40 90

DSQ

Hanna Øian

OL Gaula

50:18

48

DSQ

Erlend Schrøder

Melhus IL

1:29:16

40

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Lerånn

Orkanger IF

30:24

19:00

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

35:52

22:25

Martin Nicolaisen

Melhus IL

23:23

14:36

Klasse: BLÅ GJEST

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Lindkvist

NTNUI

52:08

+0:00

9:28

Klasse: RØD GJEST

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Trollelg

44:20

+0:00

10:48

2.

Jens Kaminsky

Gøteborg Majorna

51:30

+7:10

12:33

Klasse: GRØNN GJEST

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trollelg

33:41

+0:00

11:13

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra

49:31

+15:50

16:30

Klasse: HVIT TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dan Ørjan Bjerkenås

IL Leik

42:09

+0:00

17:33


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 august 2021, 21:12:01

Arrangør:

Orkanger IF

Antall deltagere:

55

Antall startet:

55