Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM stafett Østfold + Akershus og Oslo 29. august 2021

Klasse: D 13-16

1.

Nydalens SK 1

 

1:25:02

 

1

Marie Scheele

36:05

1.

36:05

1.

2

Helene Scheele

16:13

4.

52:18

1.

3

Eira Skaarer Wiklund

32:44

1.

1:25:02

1.

2.

Fredrikstad SK 1

 

1:34:11

 

1

Ingrid Pedersen Holmskau

39:39

3.

39:39

3.

2

Marte Hox Brynildsen

20:10

8.

59:49

3.

2

Hedvig Scheele Søyland

20:15

9.

59:49

3.

3

Jenny Danevad

34:22

2.

1:34:11

2.

3.

Oppsal Orientering 1

 

1:34:18

 

1

Ingeborg Roll Mosland

37:36

2.

37:36

2.

2

Tale Nordby Hvenekilde

17:00

5.

54:36

2.

3

Ane Hustvedt

39:42

5.

1:34:18

3.

4.

OK Moss 1

 

1:45:13

 

1

Erika Lind-Larsen

40:54

8.

40:54

8.

2

Sofie Holm Nedrebø

19:59

6.

1:00:53

5.

2

Tuva Fosser Lundsrud

20:00

7.

1:00:53

5.

2

1.

1:00:53

5.

DNS

3

Emma Aune Jakobsen

44:20

7.

1:45:13

4.

5.

Fossum IF 1

 

1:45:57

 

1

Elise Nygård Thorseng

44:33

10.

44:33

10.

2

Gunde Tumelionis

23:17

10.

1:07:50

11.

3

Signe Holo

38:07

3.

1:45:57

5.

6.

Halden SK 1

 

1:46:00

 

1

Sigrid Schmitt Gran

42:33

9.

42:33

9.

2

Inger Anne Svendsby Braarud

24:19

11.

1:06:52

8.

3

Minna Sofie Wingstedt

39:08

4.

1:46:00

6.

7.

Asker Skiklubb 1

 

1:49:16

 

1

Astrid Ytterbø

40:08

5.

40:08

5.

2

Maren Aure Skogedal

27:39

18.

1:07:47

10.

3

Ragnhild Øfsthus Gravir

41:29

6.

1:49:16

7.

8.

Heming Orientering 2

 

1:58:47

 

1

Anna Øvrebø Myrvold

40:25

7.

40:25

7.

2

Ingrid Merete Jebsen

27:30

17.

1:07:55

12.

3

Karoline Jebsen

50:52

10.

1:58:47

8.

9.

Asker Skiklubb / Tyrving IL 2

 

2:10:44

 

1

Sofia Øhlckers

40:15

6.

40:15

6.

2

Una Nastad

27:26

16.

1:07:41

9.

3

Karin Halsaa Dolven

1:03:03

15.

2:10:44

11.

10.

Oppsal Orientering 3

 

2:01:01

 

1

Tuva Berger Gjelstad

45:36

13.

45:36

13.

2

Iben Johansen-Barli

25:34

13.

1:11:10

13.

2

Iben Johansen-Barli

1.

1:11:10

13.

DNS

3

Mari Kalleson

49:51

8.

2:01:01

9.

Omstart

11.

Heming Orientering 1

 

2:09:53

 

1

Henni Hattestad Kristensen

45:33

11.

45:33

11.

2

Kajsa Harstad Arntsen

26:20

14.

1:11:53

15.

3

Astrid Reusch

58:00

14.

2:09:53

10.

Omstart

12.

Østmarka OK 1

 

2:15:02

 

1

Martine Arntsen Haug

54:00

16.

54:00

16.

2

Leonie Svensvik

29:52

21.

1:23:52

21.

3

Ellen Margrete Stubban Hygen

51:10

11.

2:15:02

12.

Omstart

13.

Nydalens SK 3

 

2:15:31

 

1

Hanne Wærp Hauge

40:07

4.

40:07

4.

2

Boiana Iordanova

39:59

23.

1:20:06

19.

2

Sofie Vennerød

41:11

24.

1:20:06

19.

3

Josefine Oraug Rygh

55:25

12.

2:15:31

13.

Omstart

14.

Fossum IF 2

 

2:20:53

 

1

Tuva Høyer

1:00:24

17.

1:00:24

17.

2

Hedvig Nyberg-Hansen

29:38

20.

1:30:02

22.

3

Anne Østvold

50:51

9.

2:20:53

14.

Omstart

15.

Raumar Orientering 1

 

2:24:42

 

1

Oline Soma Slåstad

45:35

12.

45:35

12.

2

Eline Andrea Andersen

32:27

22.

1:18:02

16.

3

Kristin Haugen Øgaard

1:06:40

17.

2:24:42

15.

Omstart

16.

Oppsal Orientering 2

 

2:26:34

 

1

Ingrid Johansen-Barli

53:27

15.

53:27

15.

2

Åse Lurås

26:38

15.

1:20:05

18.

3

Synne Nordby Hvenekilde

1:06:29

16.

2:26:34

16.

Omstart

17.

Fossum IF 3

 

2:33:52

 

1

Charlotte Hopsnes

1:06:32

18.

1:06:32

18.

2

Silje Andresen Skotte

29:21

19.

1:35:53

23.

2

Kristine Woldene

1.

1:35:53

23.

DNS

3

Alida Hertzenberg

57:59

13.

2:33:52

17.

Omstart

18.

Nydalens SK 2

 

2:35:22

 

1

Mari Aarseth

53:14

14.

53:14

14.

2

Alma Rygh Holten

25:14

12.

1:18:28

17.

3

Inka M. Boldingh Debernard

1:16:54

18.

2:35:22

18.

Omstart

Klasse: H 13-16

1.

Oppsal Orientering 1

 

1:22:01

 

1

Christoffer Ånensen

32:58

2.

32:58

2.

2

Aksel Nikolai Aubert

17:50

3.

50:48

3.

3

Sondre Olaussen

31:13

2.

1:22:01

1.

2.

Halden SK 1

 

1:26:26

 

1

Martin Bryggen

33:02

3.

33:02

3.

2

Sverre Sandvik

17:59

4.

51:01

4.

3

Henrik Julian Fontes Aarbu

35:25

4.

1:26:26

2.

3.

Bækkelagets SK 1

 

1:30:09

 

1

Jonas Fenne Ingierd

29:21

1.

29:21

1.

2

Vegard Andresen

21:23

11.

50:44

1.

2

Viktor Meland-Tangen

21:55

12.

50:44

1.

3

Markus Hirsch

39:25

6.

1:30:09

3.

4.

Fredrikstad SK 1

 

1:33:51

 

1

Audun Nordby

43:12

11.

43:12

11.

2

Syver Strand Gulbrandsen

17:38

2.

1:00:50

13.

2

Sivert Finstad

18:08

6.

1:00:50

13.

2

Eivind Imrik

18:17

8.

1:00:50

13.

3

Emil Husebye Aamodt

33:01

3.

1:33:51

4.

5.

Tyrving IL 1

 

1:35:53

 

1

Peter Telle-Hansen

40:31

6.

40:31

6.

2

Jacob Finstad Land

18:15

7.

58:46

9.

2

Lars Haakon Eriksson

26:42

18.

58:46

9.

2

Lavrans Larsen Hirsch

26:47

19.

58:46

9.

3

Bjørnar Peikli

37:07

5.

1:35:53

5.

6.

Nydalens SK 1

 

1:39:42

 

1

Per Noah Sommerhein

35:08

5.

35:08

5.

2

Sondre Hafskjold

22:12

13.

57:20

6.

2

Rasmus Mackenzie

23:07

15.

57:20

6.

3

Vetle Frydenlund Norling

42:22

8.

1:39:42

6.

7.

Lillomarka OL / Østmarka OK 3

 

1:39:43

 

1

Mathias Linløkken

40:45

9.

40:45

9.

2

Jonathan Woodhouse

14:55

1.

55:40

5.

3

Andreas Sandernes

44:03

9.

1:39:43

7.

8.

Fossum IF 1

 

1:42:04

 

1

Ask Felland Sætnan

40:35

7.

40:35

7.

2

Henrik Elias Sebjørnsen

30:56

22.

1:11:31

18.

3

Erlend Sommerhein

30:33

1.

1:42:04

8.

9.

Fet OL 1

 

1:47:28

 

1

Sigmund Ølstad

42:38

10.

42:38

10.

2

Gaute Skjønhaug

23:48

16.

1:06:26

16.

2

Sivert Høilund Dragseth

23:51

17.

1:06:26

16.

3

Mons Sætre-Lorentzen

41:02

7.

1:47:28

9.

10.

Fossum IF 2

 

1:47:31

 

1

Thomas Venbakken

40:37

8.

40:37

8.

2

Sebastian Wettergreen

19:57

9.

1:00:34

12.

3

Erlend Bakke

46:57

10.

1:47:31

10.

11.

Lillomarka OL 2

 

2:10:54

 

1

Boye Wangensteen

43:25

12.

43:25

12.

2

Tobias Eriksen Andersgaard

30:26

20.

1:13:51

20.

2

Brage Wergeland Biem

30:27

21.

1:13:51

20.

3

Alfred Holtan Sanderud

57:03

11.

2:10:54

11.

12.

Asker Skiklubb 1

 

2:12:47

 

1

Simen Dalen Eriksen

35:03

4.

35:03

4.

2

Erlend Hellerud Øpstad

22:30

14.

57:33

8.

3

Brage Fuglseth Olsen

1:15:14

15.

2:12:47

12.

13.

Raumar Orientering 1

 

2:18:10

 

1

Håvard Eik

46:43

14.

46:43

14.

2

Even Engh

31:04

23.

1:17:47

22.

2

Erik Dehli Saxhaug

31:06

24.

1:17:47

22.

2

Alvin Andersen Maribo

31:09

25.

1:17:47

22.

3

Gjermund Taje Skeie

1:00:23

12.

2:18:10

13.

14.

OK Moss 1

 

2:18:13

 

1

Birk Breimo

51:27

15.

51:27

15.

2

Selmer Løken

20:50

10.

1:12:17

19.

3

Brage Kristiansen

1:05:56

13.

2:18:13

14.

15.

Oppsal Orientering 2

 

2:34:30

 

1

Sigurd Hobøl

43:48

13.

43:48

13.

2

Vinjar Tveito

39:42

26.

1:23:30

25.

3

Eskil Olaussen

1:11:00

14.

2:34:30

15.

Omstart

16.

Ås-NMBU Orientering 1

 

4:11:51

 

1

Sigurd Skjønsberg Norheim

1:33:24

16.

1:33:24

16.

2

Vegard Gaustad

18:02

5.

1:51:26

26.

3

Kinga Banfi

2:20:25

16.

4:11:51

16.

Omstart

DSQ

Heming Orientering 1

 

2:21:16

 

1

Frode Wallberg

54:42

.

0:00

.

DSQ

2

Sigurd Øvrebø Myrvold

26:46

.

0:00

.

3

Lukas Jones Arnesen

59:48

.

0:00

.

Omstart

Brutt

Nordre Follo Orientering 1

 

48:20

 

1

Henrik Harstad

.

0:00

.

Brutt

2

Sigurd Olaisen

.

0:00

.

2

Sigurd Revhaug

.

0:00

.

3

Oskar Einstabland

48:20

.

0:00

.

Omstart

Brutt

IL Koll 1

 

1:34:52

 

1

Jonas Hicken

20:42

.

0:00

.

Brutt

2

Håvard Rekve Lian

37:31

.

0:00

.

2

Jakob Gagnum Tonby

42:45

.

0:00

.

3

Johannes Salvesen-Lunde

36:39

.

0:00

.

DNS

Lillomarka OL 1

 

0:00

 

1

Ukjent

.

0:00

.

DNS

2

Torbjørn Lundeby

.

0:00

.

DNS

3

Håkon Bogason

.

0:00

.

DNS

DNS

Nydalens SK 2

 

0:00

 

1

Ukjent

.

0:00

.

DNS

2

Nils Anders Niklasson

.

0:00

.

DNS

3

Eskil Hafskjold

.

0:00

.

DNS

Klasse: H 17-

1.

Tyrving IL 1

 

2:28:35

 

1

Torgeir Nørbech

52:39

2.

52:39

2.

2

Håkon Jarvis Drage

47:16

4.

1:39:55

3.

3

Bjørn Ekeberg

48:40

1.

2:28:35

1.

2.

Nydalens SK 1

 

2:28:47

 

1

Rasmus Rørholt Theisen

55:30

4.

55:30

4.

2

Anders Nordberg

42:09

1.

1:37:39

2.

3

Alan Cherry

51:08

3.

2:28:47

2.

3.

Fredrikstad SK 1

 

2:44:07

 

1

Espen Nordbrøden Fiskum

1:02:12

6.

1:02:12

6.

2

Sindre Østhagen

52:44

6.

1:54:56

7.

3

Gaute Steiwer

49:11

2.

2:44:07

3.

4.

Bækkelagets SK 1

 

2:46:12

 

1

Ralph Street

48:15

1.

48:15

1.

2

Nicolas Simonin

45:41

2.

1:33:56

1.

3

Fredrik Edén

1:12:16

9.

2:46:12

4.

5.

Tyrving IL 2

 

3:01:16

 

1

Anders Tiltnes Brokstad

55:09

3.

55:09

3.

2

Erik Thorsson

52:24

5.

1:47:33

4.

3

Kristoffer Jacobsen

1:13:43

10.

3:01:16

5.

6.

Heming Orientering 1

 

3:08:32

 

1

Kristian Østermann

1:16:55

18.

1:16:55

18.

2

Øyvind Lund

55:34

10.

2:12:29

14.

3

Audun Weltzien

56:03

4.

3:08:32

6.

7.

Halden SK 2

 

3:08:47

 

1

Bendik Eliassen

1:17:02

19.

1:17:02

19.

2

Tore Sandvik

53:24

7.

2:10:26

12.

3

Øyvind Helgerud

58:21

5.

3:08:47

7.

8.

Oppsal Orientering 1

 

3:15:44

 

1

Ask Olaussen

1:06:40

8.

1:06:40

8.

2

Ludvig Rødnes

58:00

12.

2:04:40

9.

3

Kristoffer Fiane Pedersen

1:11:04

6.

3:15:44

8.

9.

Fredrikstad SK 2

 

3:18:54

 

1

Bent Olav Aamodt

1:10:38

14.

1:10:38

14.

2

Sigurd Myhre Andreassen

56:39

11.

2:07:17

10.

3

Espen Danevad

1:11:37

7.

3:18:54

9.

10.

Fossum IF 2

 

3:22:31

 

1

Philip Lehmann Romøren

1:07:52

11.

1:07:52

11.

2

Sindre Vie Strisland

59:30

14.

2:07:22

11.

3

Eirik Vie Strisland

1:15:09

11.

3:22:31

10.

11.

Nydalens SK 3

 

3:34:11

 

1

Martin Størmer-Antonsen

1:06:52

9.

1:06:52

9.

2

Rolf Berg

1:10:53

19.

2:17:45

15.

3

Axel Aalde

1:16:26

13.

3:34:11

11.

12.

OK Moss 2

 

3:44:57

 

1

Øyvind Løken

1:17:16

21.

1:17:16

21.

2

Henning Bratland Carlsen

1:15:48

20.

2:33:04

18.

3

Øystein Olsen

1:11:53

8.

3:44:57

12.

13.

IL Koll / Østmarka OK 1

 

3:47:53

 

1

Trond Kortner

1:17:17

22.

1:17:17

22.

2

Bo Engdahl

1:08:35

17.

2:25:52

17.

3

Jarl Magnus Berge

1:22:01

16.

3:47:53

13.

14.

Asker Skiklubb 1

 

3:55:17

 

1

Mikael Birkelund

1:08:59

12.

1:08:59

12.

2

Per Wiréhn

1:24:48

23.

2:33:47

20.

3

Jostein F. Tellnes

1:21:30

15.

3:55:17

14.

15.

Nydalens SK 5

 

4:06:29

 

1

Sverre Turter Sandvold

1:12:23

15.

1:12:23

15.

2

Knut Landstad

1:08:15

16.

2:20:38

16.

3

Knut Aalde

1:45:51

19.

4:06:29

16.

16.

Fredrikstad SK 3

 

4:08:03

 

1

Vidar Solberg

1:17:07

20.

1:17:07

20.

2

Jørgen Misje Wold

1:16:04

21.

2:33:11

19.

3

Dyre Martin Gulbrandsen

1:34:52

17.

4:08:03

18.

17.

Lillomarka OL 1

 

4:46:21

 

1

Mathias Pedersen Vold

1:16:41

17.

1:16:41

17.

2

Mathias Benjaminsen

55:09

8.

2:11:50

13.

3

Didrik Bredesen

2:34:31

20.

4:46:21

19.

18.

Halden SK 3

 

3:59:50

 

1

Herman Lien Backstrøm

1:33:55

24.

1:33:55

24.

2

Lacho Iliev

1:08:52

18.

2:42:47

22.

Omstart

3

Raúl Ferra

1:17:03

14.

3:59:50

15.

19.

Oppsal Orientering 2

 

4:07:32

 

1

Sigurd Rødnes

1:31:31

23.

1:31:31

23.

2

Sveinung Syversen

1:20:04

22.

2:51:35

24.

Omstart

3

Truls Hestengen

1:15:57

12.

4:07:32

17.

Omstart

20.

Fredrikstad SK 4

 

5:46:26

 

1

Mathias Pedersen Holmskau

2:12:47

26.

2:12:47

26.

2

Anders Brynildsen

1:56:58

25.

4:09:45

25.

Omstart

3

Pål Angvoll

1:36:41

18.

5:46:26

20.

Omstart

DSQ

Nydalens SK 2

 

2:39:51

 

1

Bojan Blumenstein

1:04:02

.

0:00

.

DSQ

2

Kornelius Kriszat-Løvfald

44:11

.

0:00

.

3

Anders Vister

51:38

.

0:00

.

DSQ

Halden SK 1

 

2:44:12

 

1

Markus Holter

1:07:26

10.

1:07:26

10.

2

Emil Wingstedt

46:29

3.

1:53:55

6.

3

Magne Dæhli

50:17

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Nydalens SK 4

 

3:05:28

 

1

Simen Eid Nielsen

58:50

.

0:00

.

DSQ

2

Sondre Ruud Bråten

1:04:27

.

0:00

.

3

Vegard Blomseth Johnsen

1:02:11

.

0:00

.

DSQ

Bækkelagets SK 2

 

3:19:03

 

1

Matthew Speake

56:36

5.

56:36

5.

2

Niklas Gustafsson

55:11

9.

1:51:47

5.

3

Simen Ballangrud

1:27:16

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Halden SK 4

 

1:09:27

 

1

Sigurd Saxe Sandvik

1:09:27

13.

1:09:27

13.

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Brutt

OK Moss 1

 

1:59:00

 

1

Alfred Bjørnerød

.

0:00

.

Brutt

2

Sondre Ladim

1:00:04

.

0:00

.

3

Göran Winblad

58:56

.

0:00

.

Brutt

Ås-NMBU Orientering 1

 

2:02:19

 

1

Ivar Aukrust Osmoen

1:03:57

7.

1:03:57

7.

2

Vegard Fiane Pedersen

58:22

13.

2:02:19

8.

3

.

0:00

.

DNS

Brutt

Fossum IF

 

2:41:48

 

1

Birk Felland Sætnan

1:35:33

25.

1:35:33

25.

2

Emil Størmer

1:06:15

15.

2:41:48

21.

Omstart

3

Ingen

.

0:00

.

DNS

Brutt

Asker Skiklubb 2

 

2:50:56

 

1

Erling Sommerfeldt

1:13:26

16.

1:13:26

16.

2

Emil Ruud Fossheim

1:37:30

24.

2:50:56

23.

3

Eirik

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 17-

1.

Nydalens SK 2

 

2:29:46

 

1

Oda Scheele

47:56

1.

47:56

1.

2

Marte Narum

50:35

1.

1:38:31

1.

3

Anna Ulvensøen

51:15

2.

2:29:46

1.

2.

Nydalens SK 1

 

2:35:37

 

1

Siri Ulvestad

52:20

2.

52:20

2.

2

Delphine Poirot

59:12

4.

1:51:32

2.

3

Anne M Hausken Nordberg

44:05

1.

2:35:37

2.

3.

Fredrikstad SK 1

 

3:03:13

 

1

Linda Solberg

1:00:32

4.

1:00:32

4.

2

Karin Skedsmo Danevad

1:00:47

5.

2:01:19

3.

3

Hanna Fiskum Nordbrøden

1:01:54

4.

3:03:13

3.

4.

Halden SK 1

 

3:12:45

 

1

Ingrid Kronborg Bronebakk

52:23

3.

52:23

3.

2

Emma Helene Olsen

1:23:04

11.

2:15:27

6.

3

Vendula Haldin

57:18

3.

3:12:45

4.

5.

Oppsal Orientering 1

 

3:15:11

 

1

Ingvild Maalen-Johansen

1:07:25

8.

1:07:25

8.

2

Tina Kalleson

55:27

3.

2:02:52

4.

3

Katrine Bjordal Veggan

1:12:19

8.

3:15:11

5.

6.

Tyrving IL 1

 

3:21:45

 

1

Kaja Peikli

1:10:38

10.

1:10:38

10.

2

Marion Aebi

53:43

2.

2:04:21

5.

3

Linnea Holst

1:17:24

10.

3:21:45

6.

7.

Nydalens SK 3

 

3:31:55

 

1

Inga Skaarer Wiklund

1:01:18

5.

1:01:18

5.

2

Roisin Long

1:14:09

8.

2:15:27

6.

3

Kjersti Adéla Westin

1:16:28

9.

3:31:55

7.

8.

Lillomarka OL 1

 

3:38:06

 

1

Karoline Sønsterudbråten

1:16:36

13.

1:16:36

13.

2

Tone Aamli Sundtjønn

1:09:41

6.

2:26:17

8.

Omstart

3

Maria Rørvik Haver

1:11:49

7.

3:38:06

8.

9.

Nydalens SK 4

 

3:38:59

 

1

Elise Wærp Hauge

1:15:36

12.

1:15:36

12.

2

Marianne Dæhli

1:16:48

9.

2:32:24

9.

3

Emilie Westin

1:06:35

5.

3:38:59

9.

Omstart

10.

Fet OL 1

 

4:07:57

 

1

Julie Berntzen

1:22:10

14.

1:22:10

14.

2

Heidi Tronbøl

1:35:22

12.

2:57:32

11.

Omstart

3

Randi Høilund

1:10:25

6.

4:07:57

10.

Omstart

11.

OK Moss 1

 

5:16:32

 

1

Karoline Bjørnerød

1:14:56

11.

1:14:56

11.

2

Frida Hovgaard Eisvang

2:08:08

13.

3:23:04

13.

3

Kristine Roskifte

1:53:28

11.

5:16:32

11.

Omstart

DSQ

Fossum IF 1

 

3:12:30

 

1

Gunvor Hov Høydal

1:07:10

7.

1:07:10

7.

2

Ragnhild Hjermstad

1:07:19

.

0:00

.

DSQ

3

Heidi Kristina Sebjørnsen

58:01

.

0:00

.

DSQ

Lillomarka OL 2

 

4:11:04

 

1

Elena Grand

1:47:44

16.

1:47:44

16.

2

Ingvild Brekke

1:19:03

10.

3:06:47

12.

Omstart

3

Mathilde Sønsterudbråten

1:04:17

.

0:00

.

DSQ

DSQ

IL Koll 1

 

4:12:30

 

1

Ragnhild Haugli Bråten

1:10:05

9.

1:10:05

9.

2

Sofie Oraug-Rygh

1:34:42

.

0:00

.

DSQ

3

Marte Braathen

1:27:43

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Tyrving IL 2

 

1:05:32

 

1

Vida Helland-Hansen

1:05:32

6.

1:05:32

6.

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Brutt

Østmarka OK 1

 

2:39:47

 

1

Ingrid Marie Stubban Hygen

1:29:22

15.

1:29:22

15.

2

Janna Sofie Tellesbø

1:10:25

7.

2:39:47

10.

Omstart

3

Alexandra Linløkken

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 150

1.

Fossum IF 1

 

2:05:35

 

1

Bodil Nordenström

39:30

2.

39:30

2.

2

Lucie Størmer

40:07

1.

1:19:37

1.

3

Britta Fismen

45:58

1.

2:05:35

1.

2.

Tyrving IL 1

 

2:16:37

 

1

Torunn Økern Jensen

46:19

6.

46:19

6.

2

Marianne Njåstein

41:54

2.

1:28:13

2.

3

Katrine Finstad Land

48:24

2.

2:16:37

2.

3.

OK Moss 1

 

2:25:54

 

1

Elisabeth Romcke

42:30

4.

42:30

4.

2

Hanne Wold

50:04

3.

1:32:34

3.

3

Tonje Holm

53:20

3.

2:25:54

3.

4.

Østmarka OK 1

 

3:10:35

 

1

Tone Elisabeth Bakken

41:57

3.

41:57

3.

2

Ingrid Nermoen

1:18:43

5.

2:00:40

5.

3

Anne Margrete Hammer

1:09:55

4.

3:10:35

4.

5.

Fossum IF 2

 

3:16:15

 

1

Bente Kristin Hopsnes

46:15

5.

46:15

5.

2

Anne Berit Rørlien

1:06:23

4.

1:52:38

4.

3

Hildegunn Grønseth

1:23:37

5.

3:16:15

5.

6.

Nordre Follo Orientering 1

 

4:54:12

 

1

Ingrid Lome-Hagman

1:48:49

7.

1:48:49

7.

2

Sissel Olaisen

1:20:02

6.

3:08:51

6.

Omstart

3

Marit Vågsnes

1:45:21

6.

4:54:12

6.

Omstart

Brutt

Asker Skiklubb 1

 

39:12

 

1

Hilda Øfsthus

39:12

1.

39:12

1.

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

DNS

Halden SK 1

 

0:00

 

1

Runa Lien Backstrøm

.

0:00

.

DNS

2

Ellen Kathrine Svendsby

.

0:00

.

DNS

3

Hanne Lerche Raadal

.

0:00

.

DNS

Klasse: H 150

1.

Oppsal Orientering 1

 

2:24:14

 

1

Bent Erik Skaug

43:50

3.

43:50

3.

2

Thor Mella

46:18

1.

1:30:08

1.

3

Per-Ivar Nikolaisen

54:06

5.

2:24:14

1.

2.

Lillomarka OL 1

 

2:24:22

 

1

Steinar Eastwood

46:14

6.

46:14

6.

2

Ole Kjell Langmyren

53:57

4.

1:40:11

3.

3

Brynjar Fredheim

44:11

2.

2:24:22

2.

3.

OK Moss 1

 

2:27:57

 

1

Tore Bjørnerød

43:39

2.

43:39

2.

2

Torgeir Snilsberg

48:15

2.

1:31:54

2.

3

Erik Rytter Jakobsen

56:03

7.

2:27:57

3.

4.

Fet OL 1

 

2:35:39

 

1

Asgeir Lium

43:55

4.

43:55

4.

2

Kyrre Gran

58:39

9.

1:42:34

5.

3

Per Jacob Ølstad

53:05

4.

2:35:39

4.

5.

Asker Skiklubb 1

 

2:37:32

 

1

Jan Richard Eriksen

43:34

1.

43:34

1.

2

Jens Erik Mortensen

57:02

7.

1:40:36

4.

3

Gjermund Gravir

56:56

8.

2:37:32

5.

6.

Nydalens SK 1

 

2:46:40

 

1

Lars-Ivar Aarseth

55:58

9.

55:58

9.

2

Terje Wiig Mathisen

51:55

3.

1:47:53

7.

3

Bjørn Hauge

58:47

9.

2:46:40

6.

7.

Tyrving IL 1

 

2:51:04

 

1

Roger Telle-Hansen

53:47

8.

53:47

8.

2

Bjørn Henning Grandal

1:07:53

14.

2:01:40

10.

3

Per Slungaard

49:24

3.

2:51:04

7.

8.

Fossum IF 1

 

2:52:51

 

1

Morten Wettergreen

1:02:15

15.

1:02:15

15.

2

Arild Andresen

1:06:44

13.

2:08:59

14.

3

Leif Størmer

43:52

1.

2:52:51

8.

9.

Nordre Follo Orientering 1

 

2:56:09

 

1

Knut Bjørkelo

49:09

7.

49:09

7.

2

Bjørnar Gammelsæter

55:03

6.

1:44:12

6.

3

Lars Leiren

1:11:57

12.

2:56:09

9.

10.

Fossum IF 2

 

3:04:46

 

1

Christian Jomaas

1:02:01

14.

1:02:01

14.

2

Stein H. Hagen

1:03:12

12.

2:05:13

11.

3

Frode Strisland

59:33

10.

3:04:46

10.

11.

Lillomarka OL 2

 

3:10:30

 

1

Jørn Sønsterudbråten

1:00:06

12.

1:00:06

12.

2

Vidar Benjaminsen

57:30

8.

1:57:36

9.

3

Terje Blindheim

1:12:54

14.

3:10:30

11.

12.

Asker Skiklubb 2

 

3:15:37

 

1

Arne Fossheim

1:13:40

16.

1:13:40

16.

2

Thomas Olsen

54:18

5.

2:07:58

13.

3

Øyvind Johannessen Linnebo

1:07:39

11.

3:15:37

12.

13.

Indre Østfold OK 1

 

3:17:13

 

1

Sigmund Vister

58:10

11.

58:10

11.

2

Sture Ottesen

59:20

10.

1:57:30

8.

3

Bent Galborgen

1:19:43

15.

3:17:13

13.

14.

OK Moss 2

 

3:45:09

 

1

Egon Lundsrud

58:03

10.

58:03

10.

2

Karl Aasmund Erøy

1:07:55

15.

2:05:58

12.

3

Morten Breimo

1:39:11

17.

3:45:09

15.

15.

Nordre Follo Orientering 4

 

4:04:20

 

1

Olav Johannessen

1:00:29

13.

1:00:29

13.

2

Per Arne Andresen

1:10:43

17.

2:11:12

15.

3

John Ytternes

1:53:08

18.

4:04:20

17.

16.

Nordre Follo Orientering 2

 

3:43:37

 

1

Trond Sigvald Hetland

1:18:01

17.

1:18:01

17.

2

Tor Lahlum

1:13:17

18.

2:31:18

17.

3

Leif Foss

1:12:19

13.

3:43:37

14.

Omstart

17.

Heming Orientering 1

 

3:53:45

 

1

Christian Reusch

1:55:21

19.

1:55:21

19.

2

Thomas Johansson

1:02:55

11.

2:58:16

19.

Omstart

3

Johan Jebsen

55:29

6.

3:53:45

16.

Omstart

18.

IL Koll 1

 

4:14:32

 

1

Odd Arne Lian

45:52

5.

45:52

5.

2

Pål Myklebust

1:56:38

19.

2:42:30

18.

3

Erik Borg

1:32:02

16.

4:14:32

18.

Omstart

DSQ

Lillomarka OL 3

 

3:23:15

 

1

Jens Olav Kløvrud

46:09

.

0:00

.

DSQ

2

Martin Granly

1:03:00

.

0:00

.

3

Lars Audun Vold

1:34:06

.

0:00

.

DSQ

Nordre Follo Orientering 3

 

4:23:41

 

1

Trond Møretrø

1:18:38

18.

1:18:38

18.

2

Anders Færden

1:08:10

16.

2:26:48

16.

3

Håkon Einstabland

1:56:53

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D 11-12

1.

Asker Skiklubb 1

 

51:24

 

1

Ingrid Hovdenak Espedal

24:20

3.

24:20

3.

2

Pernille Hølås Mortensen

27:04

4.

51:24

1.

2

Helene Hellerud Øpstad

27:19

5.

51:24

1.

2.

Fredrikstad SK 1

 

51:56

 

1

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

20:23

1.

20:23

1.

2

Betina Arnesen

31:33

8.

51:56

3.

2

Vilma Danevad

31:37

9.

51:56

3.

2

Malin Husebye Aamodt

31:47

10.

51:56

3.

3.

Oppsal Orientering 2

 

52:35

 

1

Ane Risstad Sundnes

23:03

2.

23:03

2.

2

Julia Malathi Brox Rayamajhi

29:32

7.

52:35

6.

4.

Heming Orientering 1

 

53:52

 

1

Ingrid Kjerkreit

24:43

4.

24:43

4.

2

Sine Wallberg

29:09

6.

53:52

7.

5.

Fet OL / Østmarka OK 1

 

54:03

 

1

Silje Taraldlien

28:29

6.

28:29

6.

2

Iben Svensvik

25:34

3.

54:03

8.

6.

Bækkelagets SK / Nordre Follo Orientering 1

 

1:02:16

 

1

Helene Harstad

26:46

5.

26:46

5.

2

Julia Meland-Tangen

35:30

12.

1:02:16

9.

7.

Nydalens SK 1

 

1:05:26

 

1

Helle S. Boldingh Debernard

33:24

8.

33:24

8.

2

Frøya Weum Thorsrud

32:02

11.

1:05:26

10.

8.

Indre Østfold OK 1

 

1:21:13

 

1

Pauline Gudim Valsgård

31:48

7.

31:48

7.

2

Marte Julie Fremstad

49:25

14.

1:21:13

11.

2

Nora Fremstad

49:27

15.

1:21:13

11.

9.

Nydalens SK 2

 

1:21:33

 

1

Sigrid Winge Prytz

38:09

9.

38:09

9.

2

Ylva Smidt Nikolaisen

43:24

13.

1:21:33

13.

2

Tind Kirvil Haaland Tjore

1.

1:21:33

13.

DNS

10.

Oppsal Orientering 1

 

2:11:04

 

1

Liv Keyser

44:57

10.

44:57

10.

2

Martina Vågsnes

1:26:07

16.

2:11:04

15.

2

Marte Krohn Mørland

1:26:10

17.

2:11:04

15.

2

Ingeborg Rødhjell

1.

2:11:04

15.

DNS

Klasse: H 11-12

1.

Halden SK 1

 

48:44

 

1

Ville Emil Wingstedt

20:09

2.

20:09

2.

2

Joel Bronebakk Johansson

28:35

11.

48:44

1.

2

Johan Fredrik Svendsby Braarud

28:39

12.

48:44

1.

2.

Nydalens SK 1

 

52:02

 

1

Alfred Teig

26:50

3.

26:50

3.

2

Christian Berge Gjellestad

25:12

6.

52:02

3.

2

Sverre Øen Landstad

25:23

8.

52:02

3.

3.

IL Koll 1

 

52:23

 

1

Karl Oraug Rygh

20:07

1.

20:07

1.

2

Ole Jacob Myklebust

32:16

13.

52:23

5.

4.

Fredrikstad SK 1

 

54:33

 

1

Sondre Strømberg

30:45

4.

30:45

4.

2

Isak Solberg

23:48

3.

54:33

6.

5.

Oppsal Orientering 1

 

1:01:45

 

1

Simen Ånensen

34:27

6.

34:27

6.

2

Sivert Landrø Grindedal

27:18

10.

1:01:45

7.

2

Herman Veslum

48:26

17.

1:01:45

7.

2

Magnus Syversen Gihle

59:28

18.

1:01:45

7.

6.

Heming Orientering 1

 

1:10:04

 

1

Alf Hattestad Kristensen

30:47

5.

30:47

5.

2

Martin Amlie Brenna

39:17

15.

1:10:04

10.

7.

Bækkelagets SK 2

 

1:21:26

 

1

Håkon Fenne Ingierd

42:27

7.

42:27

7.

2

Oliver Benberg

38:59

14.

1:21:26

11.

2

Oskar Skamsar Thorsen

39:26

16.

1:21:26

11.

8.

Ås-NMBU Orientering 1

 

1:30:07

 

1

Jens Storaunet

1:06:27

9.

1:06:27

9.

2

Tyra Lilleholt Kraugerud

23:40

2.

1:30:07

14.

2

Magnus Vollset

24:09

4.

1:30:07

14.

2

Lea Haug

1.

1:30:07

14.

DNS

9.

Nittedal OL 1

 

1:27:09

 

1

Simen Kjenseth Glendrange

1:02:17

8.

1:02:17

8.

2

Vinjar Ellef Skram

24:52

5.

1:27:09

13.

Omstart

10.

Nittedal OL 3

 

1:45:26

 

1

Ole Jakob Trøan

1:20:13

10.

1:20:13

10.

2

Eiven Skram

25:13

7.

1:45:26

17.

Omstart

11.

Bækkelagets SK 1

 

1:46:33

 

1

Kuisma Logrén

1:20:16

11.

1:20:16

11.

2

Jonas Hirsch

26:17

9.

1:46:33

18.

Omstart

DSQ

OK Moss 1

 

39:25

 

1

Anders Rostveit Elmi

22:48

.

0:00

.

DSQ

2

Trym Breimo

16:37

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Nittedal OL 2

 

1:06:52

 

1

Casper Eckmann Aronsen

22:49

.

0:00

.

DSQ

2

Eric Haugen Grønvold

44:03

.

0:00

.

2

Embrik Nordset

44:07

.

0:00

.

DSQ

IL Koll 2

 

1:07:10

 

1

August Myklebust Leopolder

41:41

.

0:00

.

DSQ

2

Jonathan Fodstad

25:29

.

0:00

.

2

Trym Stueflotten

25:37

.

0:00

.

DNS

Trøsken IL 1

 

0:00

 

1

Halvor Ek Hedlund

.

0:00

.

DNS

2

Sander Agnalt Heggenes

.

0:00

.

DNS

DNS

Nydalens SK 2

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

DNS

Asker Skiklubb 1

 

0:00

 

1

Aleksander Andenæs

.

0:00

.

DNS

2

Gaute Fuglseth Olsen

.

0:00

.

DNS

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Åsmund Braathen Haug

IL Koll

Lazar Iordanov

Nydalens SK

Sigrid Hausken Nordberg

Nydalens SK

Nathalie Arnesen

Fredrikstad SK

Otto Rygh Holten

Nydalens SK

Simon Ragvin Rystad

Nydalens SK

Torjus Landrø Gridedal

Oppsal Orientering

Ola Bråten Berge

IL Koll

Vilde Braathen Berg

IL Koll

Sanne Østensen Gjelstad

Oppsal Orientering

Selma Løvbak Villumstad

Oppsal Orientering

Ivar Helgerud

Halden SK

Ingrid Vollset

Ås-NMBU Orientering

Anna Elizabeth Fontes Aarbu

Varteig OL

Bjørn Ingemar Green

Heming Orientering

Sverre Haugtomt

Hamar OK

Julian Iliev

Halden SK

Thorvald Børresen

Ås-NMBU Orientering

DSQ

Ingeborg Haugtomt

Hamar OK

169

DNS

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

DNS

Celine Agnalt Heggenes

Trøsken IL

DNS

Olav Agnalt Heggenes

Trøsken IL

Klasse: D/H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Solberg

Fredrikstad SK

27:47

+0:00

2.

Trygve Moe Mæhlum

27:56

+0:09

3.

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

30:12

+2:25

4.

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

31:11

+3:24

5.

Tarjei Hausken Nordberg

Nydalens SK

45:47

+18:00

6.

Johanne Ragvin Rystad

Nydalens SK

49:52

+22:05

7.

Isak Andersen

Nydalens SK

50:13

+22:26

DNS

Ida Berge Gjellestad

Nydalens SK

DNS

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

38:00

+0:00

2.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

41:39

+3:39

3.

Erle Grip Kvalvik

Halden SK

51:12

+13:12

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

33:10

+0:00

2.

Anne Stine Taraldlien

Fet OL

41:29

+8:19

3.

Roar Saxhaug

Raumar Orientering

41:37

+8:27

4.

Øystein Bieltvedt Skeie

Raumar Orientering

45:27

+12:17

5.

Roy Gjerding

OK Moss

50:18

+17:08

6.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

51:07

+17:57

7.

Olav Bakken

Østmarka OK

51:44

+18:34

8.

Ivar Slåstad

Raumar Orientering

55:30

+22:20

9.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

57:03

+23:53

10.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

1:02:47

+29:37

11.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:28:12

+55:02

12.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

+0:0-10

12.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

+0:0-10

DSQ

Kristine Fjeldbo

Tyrving IL

21:38

57 67 58 59 33 152 175 176 154

DSQ

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

38:01

169 84 56 57 67

DSQ

Inger Halck

Måren OK

1:30:53

67 58 59 33

DNS

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

DNS

Aud Margret Kirkhorn

Måren OK

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Sommerhein

Fossum IF

1:11:18

+0:00

2.

Elisabeth Ingvaldsen

Nydalens SK

1:14:02

+2:44

3.

Emma Green

Heming Orientering

1:26:43

+15:25

4.

Iliana Ilieva

Halden SK

1:32:42

+21:24

5.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:38:17

+26:59

6.

Simen Graff

Indre Østfold OK

1:39:27

+28:09

7.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:45:26

+34:08

8.

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

1:47:22

+36:04

9.

Kristine Thorseng

Fossum IF

2:16:44

+1:05:26

10.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

2:33:12

+1:21:54

DSQ

Rune Rystad

Nydalens SK

8:24

53 173 33 39 40 36 37 38 180 45 46 48 5...

DSQ

Ellen Sparby

Fossum IF

43:13

180 45 46 48 50 51 152 175 176 154

DSQ

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:05:55

36 37 38 180 45 46 48 50 51 152 175 176

DSQ

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:48:15

51

DSQ

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

2:19:38

37 45 46 48 50 51 152 175 176 154


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2021, 01:32:30

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

491

Antall startet:

453