Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thor Mella | Oppsal Orientering | 1:13:50 | +0:00 | 9:49 | |||
2. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 1:14:14 | +0:24 | 9:52 | |||
3. | Kristian Juell Larsen | Tyrving IL | 1:18:28 | +4:38 | 10:26 | |||
4. | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:23:49 | +9:59 | 11:08 | |||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gard Lindseth | Nydalens SK | 1:00:04 | +0:00 | 9:10 | |||
2. | Vegard Brox | Tyrving IL | 1:00:06 | +0:02 | 9:10 | |||
3. | Roger Telle-Hansen | Tyrving IL | 1:04:20 | +4:16 | 9:49 | |||
4. | Even Angell-Petersen | Nydalens SK | 1:09:12 | +9:08 | 10:33 | |||
5. | Bjørn Wangensteen | Lillomarka OL | 1:10:02 | +9:58 | 10:41 | |||
6. | Per-Ivar Nikolaisen | Oppsal Orientering | 1:10:14 | +10:10 | 10:43 | |||
7. | Håkon Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 1:13:42 | +13:38 | 11:15 | |||
8. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:24:23 | +24:19 | 12:52 | |||
9. | Lorant Farkas | Østmarka OK | 1:43:14 | +43:10 | 15:45 | |||
DSQ | Espen Aubert | Oppsal Orientering | 1:05:41 | 185 189 182 137 172 146 190 | ||||
DSQ | Kyrre Gran | Fet OL | 1:26:56 | 185 189 182 137 172 146 | ||||
DNS | Torbjørn Kravdal | Gjø-Vard OL | ||||||
Klasse: AL-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jarl Magnus Berge | IL Koll | 59:42 | +0:00 | 9:06 | |||
1. | Daniel Moe Blom | Nydalens SK | 59:42 | +0:00 | 9:06 | |||
3. | Erlend Sommerhein | Fossum IF | 1:06:39 | +6:57 | 10:10 | |||
4. | PÃ¥l Sommerhein | Fossum IF | 1:07:04 | +7:22 | 10:14 | |||
5. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:20:53 | +21:11 | 12:20 | |||
6. | Mathias Pedersen Holmskau | Fredrikstad SK | 1:42:51 | +43:09 | 15:42 | |||
DSQ | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:07:15 | 146 | ||||
DNS | Aleksander Rygh Holten | Nydalens SK | ||||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hanna Rehn | Nordre Follo Orientering | 1:31:08 | +0:00 | 13:54 | |||
2. | Linn Mei Waaler | Ã…s-NMBU Orientering | 1:35:42 | +4:34 | 14:36 | |||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 47:44 | +0:00 | 8:40 | |||
2. | Asgeir Lium | Fet OL | 52:27 | +4:43 | 9:32 | |||
3. | Nils Petter Fremming | Heming Orientering | 52:28 | +4:44 | 9:32 | |||
4. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 54:09 | +6:25 | 9:50 | |||
5. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 54:48 | +7:04 | 9:57 | |||
6. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 54:51 | +7:07 | 9:58 | |||
7. | Egil Furua | Berger og Svelvik OL | 55:26 | +7:42 | 10:04 | |||
8. | Bjørn Idar Sætran | IF Trauma | 55:53 | +8:09 | 10:09 | |||
9. | Arild Andresen | Fossum IF | 56:50 | +9:06 | 10:20 | |||
10. | Knut Edvard Helland | Østmarka OK | 58:02 | +10:18 | 10:33 | |||
11. | Odd Arne Lian | IL Koll | 1:00:00 | +12:16 | 10:54 | |||
12. | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 1:01:08 | +13:24 | 11:06 | |||
13. | Guttorm Egge | IL GeoForm | 1:01:41 | +13:57 | 11:12 | |||
14. | Ståle Heitmann | Fossum IF | 1:03:08 | +15:24 | 11:28 | |||
15. | Boye Dirro Bøhlerengen | Oppsal Orientering | 1:03:19 | +15:35 | 11:30 | |||
16. | Bjørn Henning Grandal | Tyrving IL | 1:04:00 | +16:16 | 11:38 | |||
17. | Ole Kristian Kristensen | Bodø og Omegn IF Orientering | 1:04:42 | +16:58 | 11:45 | |||
18. | Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 1:04:48 | +17:04 | 11:46 | |||
19. | Anders Grevstad | Fossum IF | 1:05:30 | +17:46 | 11:54 | |||
20. | Arne Olaussen | Oppsal Orientering | 1:06:10 | +18:26 | 12:01 | |||
21. | Olav Hasaas | Fossum IF | 1:06:41 | +18:57 | 12:07 | |||
22. | Ottar Wiklund | Nydalens SK | 1:09:24 | +21:40 | 12:37 | |||
23. | Roar Saxhaug | Raumar Orientering | 1:13:40 | +25:56 | 13:23 | |||
24. | Gjermund Weisz | Nydalens SK | 1:15:51 | +28:07 | 13:47 | |||
25. | Terje Blindheim | Lillomarka OL | 1:16:55 | +29:11 | 13:59 | |||
26. | Tellef Juell Larsen | Lillomarka OL | 1:21:47 | +34:03 | 14:52 | |||
27. | Hans Olav Hygen | Østmarka OK | 1:21:56 | +34:12 | 14:53 | |||
28. | Geir Ove Hjemsæter | Østmarka OK | 1:31:09 | +43:25 | 16:34 | |||
29. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 1:54:55 | +1:07:11 | 20:53 | |||
DSQ | Magne Brænden | Lillomarka OL | 27:36 | 163 185 189 182 137 143 146 190 90 | ||||
DNS | Per Ole Dahlsrud | Nydalens SK | ||||||
DNS | Johan Jebsen | Heming Orientering | ||||||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aasne Fenne Hoksrud | Bækkelagets SK | 1:02:23 | +0:00 | 11:20 | |||
2. | Audrun Utskarpen | IL GeoForm | 1:10:14 | +7:51 | 12:46 | |||
3. | Elin Kalleson | Oppsal Orientering | 1:20:46 | +18:23 | 14:41 | |||
4. | Milda Øhlckers | Tyrving IL | 1:25:44 | +23:21 | 15:35 | |||
5. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:26:29 | +24:06 | 15:43 | |||
6. | Aase Mestad | Lillomarka OL | 2:03:21 | +1:00:58 | 22:25 | |||
DNS | Randi Høilund | Fet OL | ||||||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 52:11 | +0:00 | 10:15 | |||
2. | Eirik Næss-Ulseth | Heming Orientering | 52:54 | +0:43 | 10:23 | |||
3. | Morten Due | MÃ¥ren OK | 57:18 | +5:07 | 11:15 | |||
4. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 57:48 | +5:37 | 11:21 | |||
5. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:02:42 | +10:31 | 12:19 | |||
6. | Magne Vollen | Oslostudentenes IK | 1:07:36 | +15:25 | 13:16 | |||
7. | John Ytternes | Nordre Follo Orientering | 1:08:18 | +16:07 | 13:25 | |||
8. | Per Arne Andresen | Nordre Follo Orientering | 1:19:46 | +27:35 | 15:40 | |||
9. | Roy Gjerding | OK Moss | 1:22:36 | +30:25 | 16:13 | |||
10. | Jon Lahlum | IL GeoForm | 1:33:13 | +41:02 | 18:18 | |||
11. | Tom RÃ¥dahl | Tyrving IL | 1:38:33 | +46:22 | 19:21 | |||
12. | Odd Harald Nilsen | OL Tønsberg og omegn | 1:54:33 | +1:02:22 | 22:30 | |||
DSQ | Hallvard Berg | Tyrving IL | 56:37 | 141 138 | ||||
DSQ | Bjørn Grinde | Oslostudentenes IK | 1:07:06 | 141 | ||||
Brutt | Christopher Schive | OK Moss | ||||||
DNS | Kjell Einar Andersen | Varteig OL | ||||||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 1:07:03 | +0:00 | 13:10 | |||
2. | Kjersti Hov | Fossum IF | 1:11:25 | +4:22 | 14:01 | |||
3. | Anne Marit Bjergaard | Nydalens SK | 1:14:19 | +7:16 | 14:36 | |||
4. | Ingrid M. Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 1:18:05 | +11:02 | 15:20 | |||
5. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 1:20:05 | +13:02 | 15:44 | |||
6. | Magnhild T. Mølnvik | Fossum IF | 1:27:12 | +20:09 | 17:07 | |||
7. | Eldri Holo | Fossum IF | 1:27:55 | +20:52 | 17:16 | |||
8. | Sigrun Nygård | Asker Skiklubb | 1:28:56 | +21:53 | 17:28 | |||
DSQ | Hege Feiring | Tyrving IL | 18:22 | 186 185 189 182 133 173 146 190 90 | ||||
DSQ | Ingrid Skaarer | Nydalens SK | 1:50:26 | 182 133 | ||||
DNS | Marianne Reusch | Heming Orientering | ||||||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjell Winther | Oppsal Orientering | 41:23 | +0:00 | 10:30 | |||
2. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 42:14 | +0:51 | 10:43 | |||
3. | Willy Grønstad | Gimle IF | 44:14 | +2:51 | 11:13 | |||
4. | Tore Angell-Petersen | Freidig | 54:37 | +13:14 | 13:51 | |||
5. | Tore Aaberg | Indre Østfold OK | 58:54 | +17:31 | 14:56 | |||
6. | Hans Stordal | OL Tønsberg og omegn | 1:02:58 | +21:35 | 15:58 | |||
7. | Per Øhlckers | Tyrving IL | 1:11:57 | +30:34 | 18:15 | |||
DSQ | Odd Kletteli | Bækkelagets SK | 17:49 | 161 162 164 133 136 146 190 90 | ||||
Klasse: D 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Marie Solheim Haugerud | Indre Østfold OK | 41:34 | +0:00 | 10:32 | |||
2. | Liv Inger Prangerød | Tistedalen FL | 45:37 | +4:03 | 11:34 | |||
3. | Bente Line | Indre Østfold OK | 50:28 | +8:54 | 12:48 | |||
4. | Inger Tiltnes | Tyrving IL | 1:03:59 | +22:25 | 16:14 | |||
5. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 1:13:16 | +31:42 | 18:35 | |||
6. | Anne Sørum | Indre Østfold OK | 1:26:20 | +44:46 | 21:54 | |||
Klasse: D 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Tho | Stabæk Idrætsforening | 1:02:09 | +0:00 | 19:28 | |||
2. | Grethe Lill Ryeng | Sturla, IF | 1:18:10 | +16:01 | 24:30 | |||
3. | Else Stordal | OL Tønsberg og omegn | 1:55:24 | +53:15 | 36:10 | |||
Klasse: AK-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lene Moe Blom | Nydalens SK | 29:57 | +0:00 | 9:23 | |||
2. | Anja Wingstedt | Halden SK | 30:43 | +0:46 | 9:37 | |||
3. | Morten Mosland | Oppsal Orientering | 31:53 | +1:56 | 9:59 | |||
4. | Geir Sommerhein | OK Horten | 32:41 | +2:44 | 10:14 | |||
5. | Knut Jostein Sætnan | Fossum IF | 33:25 | +3:28 | 10:28 | |||
6. | Dagrun Brox Rayamajhi | Oppsal Orientering | 34:53 | +4:56 | 10:56 | |||
7. | Ragnhild Haugli Bråten | IL Koll | 36:32 | +6:35 | 11:27 | |||
8. | Kjetil Karlsen | Team Jeløy | 36:52 | +6:55 | 11:33 | |||
9. | Rolf Hustvedt | Oppsal Orientering | 38:21 | +8:24 | 12:01 | |||
10. | Katrine Finstad Land | Tyrving IL | 39:35 | +9:38 | 12:24 | |||
11. | Vigdis Hobøl | Oppsal Orientering | 39:51 | +9:54 | 12:29 | |||
12. | Roger Østvold | Heming Orientering | 41:11 | +11:14 | 12:54 | |||
13. | Bente Kristin Hopsnes | Fossum IF | 41:17 | +11:20 | 12:56 | |||
14. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 41:59 | +12:02 | 13:09 | |||
15. | Audun Sanderud | Lillomarka OL | 45:42 | +15:45 | 14:19 | |||
16. | Anne Stine Taraldlien | Fet OL | 47:29 | +17:32 | 14:53 | |||
17. | Michael Eckmann Jensen | Nittedal OL | 51:16 | +21:19 | 16:04 | |||
18. | Ola Nilsen | Oppsal Orientering | 51:33 | +21:36 | 16:09 | |||
19. | Joanna Szlendak | 53:05 | +23:08 | 16:38 | ||||
20. | Anna Lina Toverud | Nordre Follo Orientering | 1:02:48 | +32:51 | 19:41 | |||
21. | Max Bremer | 1:03:23 | +33:26 | 19:52 | ||||
22. | Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 1:13:29 | +43:32 | 23:02 | |||
DSQ | Ingunn Berget | Ã…s-NMBU Orientering | 44:13 | 143 | ||||
DSQ | Jan-Henrik Nilsen | Oppsal Orientering | 48:46 | 143 | ||||
DSQ | Sigrid Aaby Møretrø | Nordre Follo Orientering | 1:25:04 | 143 166 | ||||
Brutt | Ingrid Hasaas | Fossum IF | ||||||
DNS | Eli Moe | Ã…s-NMBU Orientering | ||||||
DNS | Jøran Kristensen | Heming Orientering | ||||||
DNS | Fredrik Delås | Halden SK | ||||||
Klasse: D 80- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Unni Dirro Bøhlerengen | Måren OK | 46:17 | +0:00 | 19:26 | |||
2. | Inger E. Vamnes | Hamar OK | 1:12:23 | +26:06 | 30:24 | |||
DSQ | Aud Margret Kirkhorn | MÃ¥ren OK | 2:00:43 | 171 | ||||
Klasse: H 80- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Harald Lundhaug | OK Moss | 41:15 | +0:00 | 17:19 | |||
2. | Jon C. Fougner | Heming Orientering | 49:48 | +8:33 | 20:55 | |||
3. | Øystein Madsen | Haugerud IF | 1:17:35 | +36:20 | 32:35 | |||
DSQ | Terje Throndsen | Nittedal OL | 1:01:10 | 173 171 | ||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nils Anders Niklasson | Nydalens SK | 45:50 | +0:00 | 8:19 | |||
2. | Emil Husebye Aamodt | Fredrikstad SK | 45:51 | +0:01 | 8:19 | |||
3. | Per Noah Sommerhein | Nydalens SK | 49:05 | +3:15 | 8:54 | |||
4. | Christoffer Ã…nensen | Oppsal Orientering | 50:28 | +4:38 | 9:09 | |||
5. | Jonas Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 51:02 | +5:12 | 9:15 | |||
6. | August Hellerud Sire | Konnerud IL | 51:54 | +6:04 | 9:25 | |||
7. | Martin Christoffer Borg | IL Koll | 55:08 | +9:18 | 10:00 | |||
8. | Kevin Rommetvedt | Raumar Orientering | 57:31 | +11:41 | 10:26 | |||
9. | Tobias Tronbøl Lium | IL Koll | 58:53 | +13:03 | 10:41 | |||
10. | Bjørnar Peikli | Tyrving IL | 1:00:04 | +14:14 | 10:54 | |||
11. | HÃ¥kon Bogason | Lillomarka OL | 1:00:37 | +14:47 | 11:00 | |||
12. | HÃ¥vard Eik | Raumar Orientering | 1:01:02 | +15:12 | 11:04 | |||
13. | Vetle Frydenlund Norling | Nydalens SK | 1:02:18 | +16:28 | 11:18 | |||
14. | Aksel Nikolai Aubert | Oppsal Orientering | 1:06:45 | +20:55 | 12:06 | |||
15. | Markus Hirsch | Bækkelagets SK | 1:07:48 | +21:58 | 12:18 | |||
16. | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 1:08:03 | +22:13 | 12:21 | |||
17. | Sigurd Hobøl | Oppsal Orientering | 1:09:24 | +23:34 | 12:35 | 150 | ||
18. | Andreas Sandernes | Østmarka OK | 1:10:36 | +24:46 | 12:48 | |||
19. | Sivert Høilund Dragseth | Fet OL | 1:11:17 | +25:27 | 12:56 | |||
20. | Aksel Eide | Bækkelagets SK | 1:13:27 | +27:37 | 13:19 | |||
21. | Marius Juell Larsen | Tyrving IL | 1:25:09 | +39:19 | 15:27 | |||
22. | Lavrans Larsen Hirsch | Tyrving IL | 1:34:27 | +48:37 | 17:08 | |||
23. | Gabriel Solem | Oppsal Orientering | 1:51:12 | +1:05:22 | 20:10 | |||
DSQ | Nov Bar-Nathan | Lillomarka OL | 49:07 | 189 179 188 187 175 137 173 146 145 190 | ||||
DSQ | Anders Næss-Ulseth | IL Koll | 57:45 | 146 | ||||
DSQ | Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | 1:00:52 | 146 | ||||
DSQ | Jakob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | 1:07:55 | 189 179 188 187 137 | ||||
DSQ | Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | 1:12:32 | 137 | ||||
DSQ | Oskar Einstabland | Nordre Follo Orientering | 1:18:26 | 146 | ||||
DSQ | Eskil Brænden | Lillomarka OL | 1:21:02 | 187 175 137 173 146 145 190 | ||||
DNS | Sondre Olaussen | Oppsal Orientering | ||||||
DNS | Johannes Salvesen-Lunde | IL Koll | ||||||
DNS | Martin Bryggen | Halden SK | ||||||
OK | Erlend Luis Otterlei | Østmarka OK | ||||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eira Skaarer Wiklund | Nydalens SK | 38:04 | +0:00 | 8:51 | |||
2. | Ingeborg Roll Mosland | Oppsal Orientering | 40:02 | +1:58 | 9:18 | |||
3. | Signe Holo | Fossum IF | 43:00 | +4:56 | 10:00 | |||
4. | Marie Kravdal | Gjø-Vard OL | 43:21 | +5:17 | 10:04 | |||
5. | Sigrid Schmitt Gran | Halden SK | 45:22 | +7:18 | 10:33 | |||
6. | Marie Scheele | Nydalens SK | 46:19 | +8:15 | 10:46 | |||
7. | Ane Hustvedt | Oppsal Orientering | 48:14 | +10:10 | 11:13 | |||
8. | Gunde Tumelionis | Fossum IF | 49:29 | +11:25 | 11:30 | |||
9. | Sofia Øhlckers | Tyrving IL | 52:40 | +14:36 | 12:14 | |||
10. | Elise Nygård Thorseng | Fossum IF | 55:24 | +17:20 | 12:53 | |||
11. | Mari Aarseth | Nydalens SK | 55:29 | +17:25 | 12:54 | |||
12. | Hanne Wærp Hauge | Nydalens SK | 55:50 | +17:46 | 12:59 | |||
13. | Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | 55:58 | +17:54 | 13:00 | |||
14. | Ingrid Pedersen Holmskau | Fredrikstad SK | 56:14 | +18:10 | 13:04 | |||
15. | Anne Østvold | Fossum IF | 58:20 | +20:16 | 13:33 | |||
16. | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 58:22 | +20:18 | 13:34 | |||
17. | Martine Arntzen Haug | Østmarka OK | 1:01:16 | +23:12 | 14:14 | |||
18. | Maren Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 1:02:31 | +24:27 | 14:32 | |||
19. | Tale Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 1:04:20 | +26:16 | 14:57 | |||
20. | Mari Kalleson | Oppsal Orientering | 1:08:23 | +30:19 | 15:54 | |||
DNS | Synne Utseth Bøhlerengen | Oppsal Orientering | ||||||
DNS | Anna Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | ||||||
DNS | Karoline Jebsen | Heming Orientering | ||||||
DNS | Maja Mo Hjelseth | Nydalens SK | ||||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Peter Telle-Hansen | Tyrving IL | 32:25 | +0:00 | 9:23 | |||
2. | Boye Wangensteen | Lillomarka OL | 34:41 | +2:16 | 10:03 | |||
3. | Sigmund Ølstad | Fet OL | 35:15 | +2:50 | 10:13 | |||
4. | Erlend Hellerud Øpstad | Asker Skiklubb | 36:12 | +3:47 | 10:29 | |||
5. | Erik Dehli Saxhaug | Raumar Orientering | 37:07 | +4:42 | 10:45 | |||
6. | Magnus Flydal Jenstad | Fossum IF | 37:57 | +5:32 | 11:00 | |||
7. | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | 38:21 | +5:56 | 11:06 | |||
8. | Thomas Venbakken | Fossum IF | 38:50 | +6:25 | 11:15 | |||
9. | Gaute Skjønhaug | Fet OL | 38:52 | +6:27 | 11:15 | |||
10. | Henrik Harstad | Nordre Follo Orientering | 38:54 | +6:29 | 11:16 | |||
11. | Viktor Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 40:07 | +7:42 | 11:37 | |||
12. | Otto Schjølberg-Henriksen | Nydalens SK | 40:20 | +7:55 | 11:41 | |||
13. | Frode Wallberg | Heming Orientering | 43:20 | +10:55 | 12:33 | |||
14. | Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | 43:39 | +11:14 | 12:39 | |||
15. | Jacob Finstad Land | Tyrving IL | 45:26 | +13:01 | 13:10 | |||
16. | Estin Skram | Nittedal OL | 49:18 | +16:53 | 14:17 | |||
17. | Ã…smund Larsen Hirsch | Tyrving IL | 50:59 | +18:34 | 14:46 | |||
18. | Eskil Olaussen | Oppsal Orientering | 51:01 | +18:36 | 14:47 | |||
19. | Vegard Gaustad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:54 | +32:29 | 18:48 | |||
20. | Gunnar Bjerva | Ã…s-NMBU Orientering | 1:30:46 | +58:21 | 26:18 | |||
DSQ | Ask Felland Sætnan | Fossum IF | 33:58 | 175 | ||||
DSQ | Eskil Hobøl | Oppsal Orientering | 40:01 | 175 | ||||
DNS | Sebastian Wettergreen | Fossum IF | ||||||
DNS | Benjamin Buhler | MÃ¥ren OK | ||||||
Bekreftet tid | Olav Grevstad | Fossum IF | ||||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Helene Scheele | Nydalens SK | 24:38 | +0:00 | 7:50 | |||
2. | Oline Soma Slåstad | Raumar Orientering | 33:36 | +8:58 | 10:42 | |||
3. | Minna Sofie Wingstedt | Halden SK | 35:54 | +11:16 | 11:25 | |||
4. | Henni Hattestad Kristensen | Heming Orientering | 37:23 | +12:45 | 11:54 | |||
5. | Tuva Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | 40:54 | +16:16 | 13:01 | |||
6. | Synne Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 42:38 | +18:00 | 13:34 | |||
7. | Selma Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 45:38 | +21:00 | 14:31 | |||
8. | Alida Hertzenberg | Fossum IF | 45:56 | +21:18 | 14:37 | |||
9. | Inka Marte Boldingh Debernard | Nydalens SK | 46:44 | +22:06 | 14:52 | |||
10. | Hannah Rasmussen Braadlie | Heming Orientering | 48:06 | +23:28 | 15:19 | |||
11. | Clara Gram-Knutsen Weisz | Nydalens SK | 54:09 | +29:31 | 17:14 | |||
12. | Silje Andresen Skotte | Fossum IF | 54:51 | +30:13 | 17:28 | |||
13. | Charlotte Hopsnes | Fossum IF | 55:03 | +30:25 | 17:31 | |||
14. | Kinga Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:27:01 | +1:02:23 | 27:42 | |||
PÃ¥meldt | Astrid Reusch | Heming Orientering | ||||||
DNS | Alma Rygh Holten | Nydalens SK | ||||||
DNS | Ingrid Merete Jebsen | Heming Orientering | ||||||
Klasse: B-Ã¥pen 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ivar Slåstad | Raumar Orientering | 49:19 | +0:00 | 11:12 | |||
2. | Ram Rayamajhi | Oppsal Orientering | 55:45 | +6:26 | 12:40 | |||
3. | Assaf Bar-Nathan | Lillomarka OL | 56:41 | +7:22 | 12:52 | |||
4. | Line Bar-Nathan | Lillomarka OL | 1:00:44 | +11:25 | 13:48 | |||
5. | Kari Schjølberg-Henriksen | Nydalens SK | 1:08:01 | +18:42 | 15:27 | |||
6. | Teresia Wangensteen | Lillomarka OL | 1:11:02 | +21:43 | 16:08 | |||
7. | Per Anders Ytterbø | Asker Skiklubb | 1:12:27 | +23:08 | 16:27 | |||
Brutt | Kirsti Grundnes Berg | Tyrving IL | ||||||
DNS | Andreas Fors | Varteig OL | ||||||
Klasse: B-Ã¥pen 10-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Casper Eckmann Aronsen | Nittedal OL | 39:04 | 13:03 | |||||
DSQ | Brage Wergeland Biem | Lillomarka OL | 1:01:22 | 181 134 170 139 | ||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ane Risstad Sundnes | Oppsal Orientering | 23:42 | +0:00 | 9:45 | |||
2. | Ingrid Kjerkreit | Heming Orientering | 23:57 | +0:15 | 9:51 | |||
3. | Eline Kravdal | Gjø-Vard OL | 24:32 | +0:50 | 10:05 | |||
4. | Tyra Lilleholt Kraugerud | Ã…s-NMBU Orientering | 27:57 | +4:15 | 11:30 | |||
5. | Wilma Stopar | Tyrving IL | 29:18 | +5:36 | 12:03 | |||
6. | Helene Hellerud Øpstad | Asker Skiklubb | 30:48 | +7:06 | 12:40 | |||
7. | Jenny Soma Slåstad | Raumar Orientering | 31:55 | +8:13 | 13:08 | |||
8. | Silje Taraldlien | Fet OL | 33:03 | +9:21 | 13:36 | |||
9. | Ylva Smidt Nikolaisen | Nydalens SK | 33:18 | +9:36 | 13:42 | |||
10. | Sine Wallberg | Heming Orientering | 33:42 | +10:00 | 13:52 | |||
11. | Marte Krohn Mørland | Oppsal Orientering | 35:56 | +12:14 | 14:47 | |||
12. | Helle S. Boldingh Debernard | Nydalens SK | 35:59 | +12:17 | 14:48 | |||
13. | Helene Harstad | Nordre Follo Orientering | 37:33 | +13:51 | 15:27 | |||
14. | Mari Våland Almås | Oppsal Orientering | 38:27 | +14:45 | 15:49 | |||
15. | Martina VÃ¥gsnes | Oppsal Orientering | 39:42 | +16:00 | 16:20 | |||
16. | Julia Malathi Brox Rayamajhi | Oppsal Orientering | 41:46 | +18:04 | 17:11 | |||
17. | Julia Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 49:32 | +25:50 | 20:23 | |||
18. | Ingeborg Røhjell | Oppsal Orientering | 53:47 | +30:05 | 22:07 | |||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigve Nygård Fagervold | Asker Skiklubb | 19:13 | +0:00 | 7:54 | |||
2. | Simen Kjenseth Glendrange | Nittedal OL | 25:15 | +6:02 | 10:23 | |||
3. | Dyre Stokke Meen | Ã…s-NMBU Orientering | 26:27 | +7:14 | 10:53 | |||
4. | Iver Aarseth | IL Koll | 30:01 | +10:48 | 12:21 | |||
5. | Jone Rygh Holten | Nydalens SK | 31:00 | +11:47 | 12:45 | |||
6. | Håkon Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 31:52 | +12:39 | 13:06 | |||
7. | Alf Hattestad Kristensen | Heming Orientering | 33:28 | +14:15 | 13:46 | |||
8. | Vinjar Skram | Nittedal OL | 40:10 | +20:57 | 16:31 | |||
9. | HÃ¥kon Juell Larsen | Tyrving IL | 49:04 | +29:51 | 20:11 | |||
10. | Erlend Stokke Meen | Ã…s-NMBU Orientering | 50:25 | +31:12 | 20:44 | |||
DSQ | Jonas Hirsch | Bækkelagets SK | 24:35 | 132 | ||||
DSQ | Simen Ã…nensen | Oppsal Orientering | 31:15 | 139 144 | ||||
DNS | Jens Storaunet | Ã…s-NMBU Orientering | ||||||
DNS | Eiven Skram | Nittedal OL | 160 132 140 134 170 139 144 | |||||
Klasse: C-Ã¥pen 10-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Linnea Mathisen | Tyrving IL | 37:54 | 15:35 | |||||
Juni Gjedrem | Tyrving IL | 33:51 | 13:55 | |||||
Mathias Benoni Baastad Moen | Bækkelagets SK | 35:12 | 14:29 | |||||
Klasse: C-Ã¥pen 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 33:30 | +0:00 | 13:47 | |||
2. | Trine Sogn Tomasgaard | 52:48 | +19:18 | 21:43 | ||||
3. | Ping Ouyang | Østmarka OK | 1:30:38 | +57:08 | 37:17 | |||
Klasse: H 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Johannes Gaustad | Ã…s-NMBU Orientering | 43:25 | 22:29 | |||||
Nils Nikolaisen | Oppsal Orientering | 18:51 | 9:46 | |||||
Erlend Bråten Berge | IL Koll | 24:33 | 12:43 | |||||
Simen Lian Mortensen | IL Koll | 25:01 | 12:57 | |||||
Klasse: D 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Isabelle Hopsnes | Fossum IF | 31:03 | 16:05 | |||||
Klara Soma Slåstad | Raumar Orientering | 24:54 | 12:54 | |||||
May-Helene Berntsen | Nordre Follo Orientering | 42:56 | 22:14 | |||||
Henni Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 32:56 | 17:03 | |||||
Klasse: N2-Ã¥pen 10-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Trym Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | 23:37 | 12:14 | |||||
Tore Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | 23:33 | 12:12 | |||||
Kaspian Høier Ohm | Nordre Follo Orientering | 9:51:16 | 5:06:21 | |||||
Thorvald Børresen | Ås-NMBU Orientering | 31:11 | 16:09 | |||||
Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Jakob Solem | Oppsal Orientering | 12:18 | ||||||
Erik Olaisen Brekke | Ã…s-NMBU Orientering | 18:21 | ||||||
Sebastian Hopsnes | Fossum IF | 15:01 | ||||||
Aksel Stokke Meen | Ã…s-NMBU Orientering | 17:56 | ||||||
Ola Bråten Berge | IL Koll | 15:14 | ||||||
Sigurd Moe Blom | Nydalens SK | 26:17 | ||||||
Jørgen Bjerva | Ås-NMBU Orientering | 15:03 | ||||||
Sølve Skram | Nittedal OL | 23:00 | ||||||
Edvin Soma Slåstad | Raumar Orientering | 25:45 | ||||||
Sigrid Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 28:39 | ||||||
Dalma Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 19:18 | ||||||
Otto Rygh Holten | Nydalens SK | 9:46 | ||||||
Julie Hellerud Øpstad | Asker Skiklubb | 13:17 | ||||||
DNS | Aira Marie Sande | Nordre Follo Orientering |
Sist oppdatert: | 11 september 2021, 12:14:11 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 320 |
Antall startet: | 292 |