Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gimse by Night 29. september 2021

Klasse: AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

NTNUI

46:28

+0:00

7:38

34

2.

Tobias Alstad

Frol IL

46:32

+0:04

7:39

3.

Styrk Hundseid Kamsvåg

NTNUI

46:43

+0:15

7:41

4.

Erling Hjermstad

NTNUI

46:59

+0:31

7:43

34

5.

Raphael Masliah

NTNUI

47:11

+0:43

7:45

34

6.

Sigurd Paulsen Vie

NTNUI

47:24

+0:56

7:47

7.

Sander Arntzen

NTNUI

50:05

+3:37

8:14

8.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

50:14

+3:46

8:15

9.

Isak Jonsson

Nydalens SK

51:50

+5:22

8:31

34

10.

Oskar Størmer

NTNUI

52:48

+6:20

8:41

11.

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

53:06

+6:38

8:44

12.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

54:29

+8:01

8:57

13.

Marius Kaiser

NTNUI

57:32

+11:04

9:27

14.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

1:01:02

+14:34

10:02

32

15.

Jakob Hjelseth

NTNUI

1:01:05

+14:37

10:02

16.

Sigurd Melsom

NTNUI

1:01:07

+14:39

10:03

17.

Øyvind Wiggen

NTNUI

1:01:46

+15:18

10:09

34

18.

Alf Petter Lynum

Freidig

1:02:05

+15:37

10:12

19.

Emil Grønli

Freidig

1:03:08

+16:40

10:23

20.

Lars Sandstad

Freidig

1:03:11

+16:43

10:23

21.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

1:03:12

+16:44

10:23

22.

Audun Rognerud Bøe

NTNUI

1:03:14

+16:46

10:24

22.

Tristan Halvorsen

Freidig

1:03:14

+16:46

10:24

24.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

1:03:18

+16:50

10:24

25.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

1:03:20

+16:52

10:25

26.

Njaal Ellegaard Melby

NTNUI

1:03:23

+16:55

10:25

27.

Anders Vestøl

NTNUI

1:03:33

+17:05

10:27

28.

Nils Tveite

NTNUI

1:03:44

+17:16

10:28

29.

Mathias Leroyer

Freidig

1:03:47

+17:19

10:29

30.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:07:45

+21:17

11:08

31.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

1:08:12

+21:44

11:13

32.

Jo Even Kolstad

Freidig

1:10:13

+23:45

11:32

33.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

1:10:23

+23:55

11:34

34.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

1:10:27

+23:59

11:35

62

35.

Ola Keiserås

IL Leik

1:11:00

+24:32

11:40

36.

Eivind Berner Myhre

NTNUI

1:17:28

+31:00

12:44

37.

Marius Staff

NTNUI

1:18:08

+31:40

12:51

38.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

1:22:35

+36:07

13:34

39.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:22:41

+36:13

13:35

40.

Sune Raknes Sogstad

NTNUI

1:22:46

+36:18

13:36

41.

Agnar Renolen

Wing OK

1:24:36

+38:08

13:54

42.

Vegard Lereim Storli

Freidig

1:37:34

+51:06

16:02

43.

Lavran Thorstensen

NTNUI

1:41:54

+55:26

16:45

44.

Anthony Leroyer

Freidig

2:02:25

+1:15:57

20:08

DSQ

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

13:31

32 33 65 37 38 34 40 41 42 43 44 45 4...

DSQ

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

1:00:47

37

DSQ

Halvard Kornmo

Porsgrunn OL

1:02:49

39 57 31 65 32 35 36 65 37 38 34 46 4...

DSQ

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:58:21

49 50 62

DNS

August Asheim Birkeland

NTNUI

DNS

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

DNS

Hans Petter Mathisen

NTNUI

DNS

Henrik Fredriksen Aas

NTNUI

DNS

Trygve Heggedal

NTNUI

DNS

Are Wigaard

NTNUI

DNS

Mathias Bjugan

NTNUI

DNS

Erlend Aune

Byåsen IL

DNS

Eirik Langedal Breivik

NTNUI

DNS

Tobias Kristensen

NTNUI

DNS

Aslak Heimdal

NTNUI

DNS

Isak Bergset

Frol IL

DNS

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

DNS

Benjamin Leduc

NTNUI

DNS

Even Lindaas

NTNUI

DNS

Tomas Eidsmo

Freidig

Klasse: AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundanes

NTNUI

39:47

+0:00

9:13

2.

Ane Dyrkorn

NTNUI

39:55

+0:08

9:15

3.

Åsne Haavengen

NTNUI

40:20

+0:33

9:21

4.

Ida Lindkvist

NTNUI

40:28

+0:41

9:23

5.

Jon Røstum

OL Gaula

41:46

+1:59

9:41

5.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

41:46

+1:59

9:41

7.

Maria Strømdal Wik

Freidig

41:47

+2:00

9:41

8.

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

41:48

+2:01

9:41

9.

Margrethe Wisløff

NTNUI

41:51

+2:04

9:42

10.

Ane Sofie Krogh

NTNUI

41:52

+2:05

9:42

11.

Ane Malene Kolstad

Freidig

41:55

+2:08

9:43

12.

Karoline Aune

NTNUI

41:57

+2:10

9:43

13.

Ane Nielsen Solberg

NTNUI

42:06

+2:19

9:46

43

14.

Sofie Skittersæter Iversen

NTNUI

42:21

+2:34

9:49

43 62

15.

Jenny Baklid

NTNUI

42:37

+2:50

9:53

16.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

44:23

+4:36

10:17

17.

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI

44:42

+4:55

10:22

18.

Hallvard Hellevik

Freidig

45:00

+5:13

10:26

19.

Adrien Grataloup

NTNUI

45:46

+5:59

10:37

20.

Nina Asheim Birkeland

NTNUI

46:22

+6:35

10:45

21.

Fredrik Persson

Wing OK

46:29

+6:42

10:47

22.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

46:52

+7:05

10:52

23.

Lori Girard

NTNUI

49:01

+9:14

11:22

24.

Emma Stenbacka

NTNUI

49:47

+10:00

11:33

25.

Ronja Björklund

NTNUI

50:08

+10:21

11:37

26.

Tora Kittilsen

Freidig

50:11

+10:24

11:38

27.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

58:52

+19:05

13:39

28.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

59:25

+19:38

13:47

29.

Tonje Vassend

NTNUI

59:31

+19:44

13:48

30.

Randi Marie Mohus

Wing OK

59:56

+20:09

13:54

31.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

1:01:02

+21:15

14:09

32.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:11:10

+31:23

16:30

33.

Solveig Louise Nissen

Freidig

1:11:16

+31:29

16:32

33.

Nora Halvorsen

Freidig

1:11:16

+31:29

16:32

35.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

1:11:18

+31:31

16:32

36.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:20:18

+40:31

18:37

37.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:21:18

+41:31

18:51

38.

Gunnar Østerbø

Freidig

1:37:51

+58:04

22:42

39.

Lasse Natvig

Byåsen IL

1:41:28

+1:01:41

23:32

DSQ

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

49:52

100

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig

58:22

38 40 41 45 42 43 44 49 50 62 100

DSQ

Lina Storler Snøfugl

Freidig

1:15:07

44

DSQ

Magnus Landstad

Freidig

1:27:30

32 33 45 42 43 44 49 50

DNS

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

22:22

+0:00

8:22

2.

Simon Lund Eikrem

Freidig

22:38

+0:16

8:28

3.

Annika Lund Eikrem

Freidig

25:07

+2:45

9:24

4.

Ingvil Snøfugl

Freidig

25:08

+2:46

9:24

5.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

25:18

+2:56

9:28

6.

Tina Strømdal Wik

Freidig

29:54

+7:32

11:11

7.

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

30:09

+7:47

11:17

7.

Petter Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

30:09

+7:47

11:17

9.

Synne Fossøy

NTNUI

31:55

+9:33

11:57

10.

Arild Heggeset

Freidig

33:44

+11:22

12:38

11.

Mona Windseth

Melhus IL

34:54

+12:32

13:04

12.

Trine Sunnset

Melhus IL

41:50

+19:28

15:40

13.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

44:27

+22:05

16:38

14.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

46:42

+24:20

17:29

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

15:45

+0:00

11:00

2.

Martin Melhuus

Melhus IL

24:50

+9:05

17:21

3.

Ingrid Tronvold

Melhus IL

30:23

+14:38

21:14

4.

Hanne Døhl

Melhus IL

30:29

+14:44

21:19

DNS

Sindre Mohus

Wing OK

DNS

Michael Angen Viken

Wing OK

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

19:31

17:25

Trond Nikolaisen

MeIhus IL

19:33

17:27

55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 oktober 2021, 22:43:22

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

130

Antall startet:

111