Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp/Mossemesterskap nattorientering 30. september 2021

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Rostveit

OK Moss

37:17

+0:00

19:37

Brutt

Luka Kraskovskis

OK Moss

1:26:53

38

Brutt

Shire Elmi

OK Moss

Klasse: B-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erle Wetterhus

OK Moss

1:00:39

+0:00

25:16

DSQ

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

34:08

40 49 45 36 38 96

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kristian Underud

OK Moss

41:54

+0:00

14:57

2.

Harald Bauger

OK Moss

53:23

+11:29

19:03

3.

Jan Jansen

OK Moss

57:28

+15:34

20:31

4.

Knut Lindløv

OK Moss

1:00:17

+18:23

21:31

5.

Odd Korslund

OK Moss

1:18:28

+36:34

28:01

DSQ

Øystein Pedersen

OK Moss

1:07:31

49

DSQ

Inger Lindløv

OK Moss

1:18:56

80

Brutt

Thore Løken

OK Moss

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

1:20:13

+0:00

22:16

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Malmstrøm

OK Moss

1:08:11

+0:00

14:12

2.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:36:32

+28:21

20:06

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Caroline Kristoffersen

OK Moss

16:04

+0:00

10:02

2.

Luka Kraskovskis

OK Moss

22:20

+6:16

13:57

3.

Sverre Klyve- Nordal

OK Moss

39:46

+23:42

24:51

4.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

53:19

+37:15

33:19

5.

Iben Otilihe Norstrand

OK Moss

53:26

+37:22

33:23

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

21:21

+0:00

11:14

2.

Aisha Elmi Rostveit

OK Moss

37:10

+15:49

19:33

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

27:10

+0:00

Brutt

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

28:05

+0:00

2.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

29:04

+0:59

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

42:55

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

56:49

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

1:22:26

+0:00

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ladim

OK Moss

59:19

+0:00

2.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:11:08

+11:49

Brutt

Donatas Kontautas

OK Moss

Klasse: D40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wold

OK Moss

1:17:40

+0:00

Klasse: H40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egon Lundsrud

OK Moss

55:05

+0:00

2.

Øyvind Løken

OK Moss

1:02:13

+7:08

3.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:07:38

+12:33

4.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:09:32

+14:27

Klasse: D50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Holm

OK Moss

1:25:54

+0:00

Klasse: H50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Sandbæk

OK Moss

1:06:04

+0:00

2.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

1:09:03

+2:59

3.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

1:26:07

+20:03

57

Brutt

Martin Eisvang

OK Moss

Klasse: H60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher Schive

OK Moss

1:03:18

+0:00

2.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:30:43

+27:25

Klasse: H80-89

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Stein Koren

OK Moss

52:55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 september 2021, 22:49:22

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46