Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&Hei 2. oktober 2021

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI Alumni

3:59:38

+0:00

2.

Isak Bergset

Frol IL

4:13:17

+13:39

3.

Jørgen Baklid

NTNUI

4:15:30

+15:52

4.

Emil Granqvist

NTNUI

4:16:46

+17:08

5.

Tobias Alstad

Frol IL

4:20:57

+21:19

6.

Johan Christie Ørke

NTNUI

4:23:41

+24:03

7.

Ulf Forseth Indgaard

Frol

4:28:41

+29:03

8.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

4:28:44

+29:06

9.

Oskar Andren

IL Leik

4:43:40

+44:02

10.

Ola Keiserås

IL Leik

4:50:11

+50:33

11.

Jonas Kittelsen

NTNUI

4:59:15

+59:37

12.

Sander Arntzen

NTNUI

5:00:04

+1:00:26

13.

Trond Håkon Trondsen

VitalThings

5:03:00

+1:03:22

14.

Vegard Kittilsen

Freidig

5:08:11

+1:08:33

15.

Jørgen Tegdan

Freidig

5:12:06

+1:12:28

16.

fantin raibaut

NTNUI

5:13:45

+1:14:07

16.

Raphael MASLIAH

NTNUI

5:13:45

+1:14:07

16.

Lucas POLLET-VILLARD

NTNUI

5:13:45

+1:14:07

16.

GRATALOUP Adrien

NTNUI

5:13:45

+1:14:07

16.

Lori Girard

NTNUI

5:13:45

+1:14:07

16.

Marius Kaiser

NTNUI

5:13:45

+1:14:07

22.

Anders Vestøl

NTNUI

5:23:45

+1:24:07

23.

Lukas Olm

Kils OK

5:27:07

+1:27:29

24.

Ola Lund Presterud

NTNUI

5:27:31

+1:27:53

24.

Nils Tveite

NTNUI

5:27:31

+1:27:53

26.

Axel Aalde

Nydalens SK

5:29:52

+1:30:14

27.

Thomas Meinicke

NTNUI Langrenn

5:30:00

+1:30:22

27.

Sven-Erik Markhus Kaiser

NTNUI Alumni

5:30:00

+1:30:22

29.

Erik Gustafsson

Freidig

5:31:11

+1:31:33

30.

Mathias V. Breivik

Gossen Motbakkeløperklubb

5:32:14

+1:32:36

31.

Olav Andreas Remmen

Trollelg

5:32:43

+1:33:05

32.

Jakob Hjelseth

NTNUI

5:32:44

+1:33:06

33.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

5:34:30

+1:34:52

34.

Ole-André Helgaas

BUL-TROMSØ

5:41:39

+1:42:01

35.

Jørgen Wulfsberg

NTNUI

5:41:40

+1:42:02

36.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

5:43:25

+1:43:47

37.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

5:48:00

+1:48:22

38.

Børge Leiren

Byåsen IL

5:49:11

+1:49:33

39.

Truls Ryum

NTNU-BIL

5:50:28

+1:50:50

40.

Esten Nicolai Wøien

NTNUI

5:56:36

+1:56:58

40.

Fredrik Johannessen

Sweco

5:56:36

+1:56:58

42.

Joar Gjerdahl

Bodø og Omegn IF Orientering

6:01:44

+2:02:06

43.

Halvard Kornmo

Porsgrunn O-lag

6:01:52

+2:02:14

44.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

6:02:29

+2:02:51

45.

Bo Engdahl

IL Koll

6:02:37

+2:02:59

46.

Christian Foyn

NTNUI

6:06:06

+2:06:28

47.

Emil Grønli

Freidig

6:07:33

+2:07:55

48.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

6:09:12

+2:09:34

49.

Jonas Moosmayer

NTNUI

6:10:57

+2:11:19

50.

Sander Rogndokken

NTNUI

6:16:30

+2:16:52

50.

Ole Tobias Utne Bjerke

NTNUI

6:16:30

+2:16:52

52.

Erik Hedman

Östersunds OK

6:21:41

+2:22:03

53.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Dyrehagen Allstars

6:22:48

+2:23:10

54.

Hans Olav Kjøs

Lillehammer OK/SÅOB

6:23:55

+2:24:17

54.

Håkon Bakke Kjerstad

NTNUI Langrenn

6:23:55

+2:24:17

54.

Kristian Jakobsen

NTNUI

6:23:55

+2:24:17

57.

Sindre Tungesvik

Siemenslaget

6:24:10

+2:24:32

58.

Johan Helle

6:25:38

+2:26:00

59.

Christian Bang

NTNUI Langrenn

6:25:57

+2:26:19

59.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

6:25:57

+2:26:19

61.

Arne Berg

Meldal IL

6:27:45

+2:28:07

62.

Vegard Lereim Storli

Freidig

6:34:01

+2:34:23

63.

Magnus Berger Skjøstad

Stjørdals-Blink Orientering

6:36:46

+2:37:08

64.

Martin Ohlsson

OK Storsjön

6:39:07

+2:39:29

65.

Henrik Adrian Hansen

NTNUI

6:40:12

+2:40:34

65.

Axel Villanger Bang

NTNUI Langrenn

6:40:12

+2:40:34

67.

Andreas Faanes

NTNUI

6:44:00

+2:44:22

68.

Jørgen Longva

Byåsen IL

6:45:11

+2:45:33

69.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

6:46:07

+2:46:29

70.

Halvor Herlyng

Grue IL

6:46:14

+2:46:36

70.

Anders Resell

NTNUI

6:46:14

+2:46:36

72.

Tomas Henriksson

Attunda OK

6:48:10

+2:48:32

73.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

6:50:52

+2:51:14

74.

Arved Anhalt

NTNU TTO

6:51:11

+2:51:33

74.

Anton Kamolz

Post SV Dresden

6:51:11

+2:51:33

76.

Anthony Leroyer

Freidig

6:51:42

+2:52:04

77.

Tobias Falstad

Bjelkesyre

6:57:53

+2:58:15

78.

Gaute Fosstveit

Raumar OL

7:00:10

+3:00:32

79.

Ivar Jevne Arnesen

Døla 4

7:01:02

+3:01:24

79.

Espen Grødem

NTNUI

7:01:02

+3:01:24

81.

Lavran Thorstensen

NTNUI

7:12:54

+3:13:16

82.

Sebastian Aas

OL Trollelg

7:20:44

+3:21:06

83.

Magnus Nord

NTNU BIL

7:23:22

+3:23:44

84.

Thomas Skinnemoen

Team de beste jentene

7:30:17

+3:30:39

85.

Erlend Gylver

NTNUI

7:33:30

+3:33:52

86.

Rune Malmei

Sandnes IL

7:40:41

+3:41:03

87.

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

7:41:13

+3:41:35

88.

Gregoire Bonnedaire

Freidig

7:43:59

+3:44:21

89.

Henrik Faye

Gløs CK

7:48:18

+3:48:40

89.

Thomas Gran-Henriksen

Døla 2

7:48:18

+3:48:40

91.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

7:50:03

+3:50:25

92.

Ole Jermstad

Verdal OK

7:51:22

+3:51:44

93.

Trygve Johan Kjellemo Tegnander

Ranheim IL

8:00:28

+4:00:50

93.

Martin Saue Winther

Berger IL

8:00:28

+4:00:50

95.

Sverre Ottesen

Varegg

8:13:59

+4:14:21

96.

Leonhard Åserud Spidsø

NTNUI

8:17:07

+4:17:29

97.

Magnus S. Skjærpe

NTNUI

8:17:27

+4:17:49

98.

Ole Bjørn Smisethjell

NTNUI/Romsdal Randoneeklubb

8:27:53

+4:28:15

99.

RF

Bananen Old Stars

8:29:25

+4:29:47

100.

Petter Løe

Notodden o-lag

8:29:26

+4:29:48

101.

Simen Storesund

8:48:41

+4:49:03

101.

Kristoffer Bjørnøy Weaver

8:48:41

+4:49:03

103.

Erlend Tveiten

Jeppe 40

8:56:28

+4:56:50

104.

Reidar Berge

9:00:13

+5:00:35

105.

Sondre Aasen

Bjelkesyre

9:03:58

+5:04:20

106.

Sebastian Blasius

ingen

9:07:31

+5:07:53

107.

Martin Slettum

9:29:09

+5:29:31

107.

Nore Rystad

NTNUI

9:29:09

+5:29:31

107.

Oskar Veggeland

Påfyll IL

9:29:09

+5:29:31

107.

Jørgen Salvesen

NTNUI Rugby

9:29:09

+5:29:31

111.

Marcus Amrén

Östersunds OK

+0:0-38

Brutt

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

2:46:43

Brutt

Tomas Eidsmo

Freidig

2:47:45

Brutt

Jon Røstum

OL Gaula

2:56:13

Brutt

Marius Borge Heir

NTNUI

3:00:16

Brutt

Martin Haug

Svelvik SK

3:03:58

Brutt

Nikolai Hassel

3:29:01

Brutt

Aslak Syversen Waage

3:29:02

Brutt

Brynjar Bakken Aarskog

Nydalens SK

3:31:56

Brutt

Are Wigaard

NTNUI

3:32:20

Brutt

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

3:32:35

Brutt

Nathan Cousteur

NTNUI

3:38:15

Brutt

Lars Bjørnsgaard

FK Steindølene

3:40:41

Brutt

Morten Korsvold

Wing OK

4:03:51

Brutt

Jakob Hanserud

NTNUI Langrenn

4:07:05

Brutt

Asbjørn Madsstuen

NTNUI

4:07:06

Brutt

Stein Ivar Foss

Melhus

4:09:01

Brutt

Halvard Olavius Vestad

NTNUI

4:11:59

Brutt

Bjørn Axel Gran

Halden SK

4:14:20

Brutt

Alexander Matveev

Trondheim Badmintonklubb

4:41:46

Brutt

Brage Hellen

Bjelkesyre

5:57:05

Brutt

Alexander Wulfsberg

7:43:04

Brutt

Anton Bjartnes

Verdal OK

Brutt

Morten Ramstad

Brutt

Andreas Moe Nygård

yuup

DNS

Oskar Størmer

NTNUI

DNS

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

DNS

Audun Rognerud Bøe

NTNUI

DNS

Jan Kondula

NTNUI

DNS

Isak Verpe

DNS

Peter Andreas Gisholt

NTNUI

DNS

Hans Petter Mathisen

NTNUI

DNS

Eivind Lona

Wing OK

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

DNS

Erlend Aune

Byåsen IL

DNS

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

NTNUI

2:30:05

+0:00

2.

Ida Lindkvist

NTNUI

2:32:02

+1:57

3.

Ingrid Lundanes

NTNUI

2:34:40

+4:35

4.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

2:42:42

+12:37

5.

Sigrid Oen

NTNUI

3:10:46

+40:41

6.

Maja Berger

Byåsen IL

3:13:30

+43:25

7.

Åsne Skram Trømborg

Bækkelaget/NTNUI Alumni

3:13:45

+43:40

8.

Nina Asheim Birkeland

NTNUI

3:15:56

+45:51

9.

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

3:17:38

+47:33

10.

Ane Malene Kolstad

Freidig

3:17:52

+47:47

11.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

3:18:07

+48:02

12.

Ingvil Ahlsand

NTNUI

3:18:31

+48:26

12.

Nora Thelma Jevne

NTNUI

3:18:31

+48:26

14.

Mathea Spets Storhov

Freidig

3:20:31

+50:26

15.

Signe Bredholt Jørgensen

NTNUI

3:24:21

+54:16

15.

Ane Nielsen Solberg

NTNUI

3:24:21

+54:16

17.

Kristina Axelsson

Strindheim IL

3:28:11

+58:06

18.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

3:28:12

+58:07

19.

Martine

NTNUI

3:28:27

+58:22

19.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

3:28:27

+58:22

21.

Ingvild Bratlie

NTNUI Langrenn

3:28:30

+58:25

22.

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

3:30:10

+1:00:05

23.

Ronja Björklund

NTNUI

3:39:33

+1:09:28

23.

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI

3:39:33

+1:09:28

25.

Margrethe Wisløff

NTNUI

3:39:42

+1:09:37

25.

Anniken Ranvik

NTNUI

3:39:42

+1:09:37

27.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

3:40:32

+1:10:27

28.

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

3:41:05

+1:11:00

29.

Mari Hage Basberg

Freidig

3:42:30

+1:12:25

30.

Ingeborg Kristensen Hoftun

NTNUI Langrenn

3:46:38

+1:16:33

30.

Guri Sollien Hulbak

NTNUI Langrenn

3:46:38

+1:16:33

32.

Marthe Svihus

NTNUI

3:49:37

+1:19:32

33.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

3:55:17

+1:25:12

33.

Molly Bazilchuk

Vørterultra

3:55:17

+1:25:12

35.

Ellen Aga Kildal

3:55:57

+1:25:52

36.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

3:59:13

+1:29:08

37.

Kamilla Saltermark

4:00:34

+1:30:29

37.

Marit Nersten

Sturla IF

4:00:34

+1:30:29

37.

Kristina Kindem

4:00:34

+1:30:29

40.

Mariann Schei

Viking

4:05:46

+1:35:41

41.

Marie Liland

NTNUI

4:06:11

+1:36:06

42.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

4:06:12

+1:36:07

43.

Anne Øksnes Aal

Rygg IL

4:07:46

+1:37:41

43.

Marianne Aske

4:07:46

+1:37:41

45.

Stine Aune

Nidarøst OK

4:08:29

+1:38:24

45.

Rachele Gaio

Freidig

4:08:29

+1:38:24

47.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus orientering

4:08:44

+1:38:39

48.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

4:09:20

+1:39:15

49.

Idunn Strand

NTNUI

4:10:11

+1:40:06

49.

Mari Eidsmo

Freidig

4:10:11

+1:40:06

49.

Åsne Haavengen

NTNUI

4:10:11

+1:40:06

52.

Ane Sofie Krogh

NTNUI

4:10:19

+1:40:14

52.

Anette Bjordal Wigaard

Team TLG

4:10:19

+1:40:14

54.

Amalie Eveline Hermundstad

NTNUI

4:20:02

+1:49:57

54.

Ellen Skrimstad

NTNUI

4:20:02

+1:49:57

56.

Thea Maurtvedt

NTNUI Langrenn

4:22:58

+1:52:53

57.

Mathilde Faanes

4:22:59

+1:52:54

58.

Hanna Nysæter

Skien Orienteringsklubb

4:25:52

+1:55:47

59.

Asta Didriksen

Bjelkesyre

4:27:06

+1:57:01

59.

Ella Arentz Hagen

NTNUI

4:27:06

+1:57:01

61.

Elisabeth

NTNUI

4:30:30

+2:00:25

62.

Margot Lynum

Freidig

4:30:44

+2:00:39

63.

Anne Marie Lund Eikrem

Freidig

4:30:45

+2:00:40

63.

Marit Albinson

Freidig

4:30:45

+2:00:40

63.

Ingvil Snøfugl

Freidig

4:30:45

+2:00:40

66.

Randi Lillealtern

Freidig

4:30:46

+2:00:41

67.

Tina Strømdal Wik

Freidig

4:30:47

+2:00:42

68.

Mette Resell Nolte

Freidig

4:31:08

+2:01:03

69.

Ida Johanne Aadland

Samnanger IL

4:31:35

+2:01:30

70.

Marte Morgenlie Skei

NTNUI Roing

4:34:52

+2:04:47

70.

Ingrid Gylterud Kvålsgard

NTNUI

4:34:52

+2:04:47

70.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

4:34:52

+2:04:47

73.

Marit Schmid

OL Trollelg

4:35:01

+2:04:56

74.

Ane Hagset Stavnesli

Molde og Omegn IF

4:40:10

+2:10:05

75.

Vera Vik Bjarkø

NTNU BIL

4:40:38

+2:10:33

76.

Hanne Lerche Raadal

NTHI

4:41:52

+2:11:47

76.

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens Skiklub

4:41:52

+2:11:47

78.

Bianca Chiusi

NTNUI

4:43:57

+2:13:52

78.

Beatriz Sanguino

NTNUI

4:43:57

+2:13:52

80.

Ingerid Reinertsen

Freidig

5:06:33

+2:36:28

81.

Gunhild Kvistad

Steinkjer OK

5:07:17

+2:37:12

82.

Kjersti Aas

5:08:02

+2:37:57

83.

Kirsti Midttømme

Fana Il

5:09:05

+2:39:00

84.

Ingunn Midttun Godal

NTHI

6:00:23

+3:30:18

85.

Ida Hjorth

Byåsen IL

7:23:22

+4:53:17

Brutt

Anna Aurora Nolte

Freidig

DNS

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

DNS

Marie Line Furland

NTNUI

DNS

Ingvild Larsen Mikaelsen

Byåsen IL

DNS

Sofie Skyttersæter Iversen

NTNUI

DNS

Jenny Baklid

NTNUI

DNS

Karoline Aune

NTNUI

DNS

Vilde Malmei

NTNUI

DNS

Emma Stenbacka

NTNUI

DNS

Andrea Ranvik

NTNUI

DNS

Doris Kudre

NTNUI

Klasse: Veteran Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

Byåsen IL (og NTNU BIL)

4:11:59

+0:00

2.

Petter Næss

Oppsal Orientering

4:14:21

+2:22

Jeg avtalte på forhånd med løyåelegger å starte 09:45. Tok opp tiden med tracking, den var 3:58:37. Ble tida på resultatlista regnet ut fra starttidspunktet for jaktstarten? I så fall blir det jo ikke riktig i sammenlikning med de veteranene som startet 08:45

3.

Harald Fløgstad

Freidig

4:24:13

+12:14

4.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

4:36:38

+24:39

5.

Tore Heggem

4:50:21

+38:22

6.

Frank Bjarkø

Wing OK

4:56:33

+44:34

Jeg avtalte starttid 9.45 med tidtaker før start. Men har allikevel fått 1 time for mye som slutttid.

7.

Anders Waage

Freidig

5:10:25

+58:26

Jeg har 45 min for god tid. Var påmeldt herrer, men gjorde det om til veteran før start med starttid 8.45. Jeg kom inn samtidig med Arne Vik og var ca 5 minutter under 5 timer

8.

Arne Vik

5:11:58

+59:59

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

5:49:27

+1:37:28

10.

Gunnar Mosevoll

Skien Orienteringsklubb

6:45:29

+2:33:30

11.

Ole Harbitz

Friskus og svettis

8:17:14

+4:05:15

11.

Tor Guttorm Syvertsen

Palermo-Pensjonistene

8:17:14

+4:05:15

13.

Nils Holte

NTNU-BIL

8:43:48

+4:31:49

Brutt

Erik Næss

Østmarka OK

4:48:21

DNS

Øystein Nytrø

Byåsen IL og NTNU BIL

DNS

Trond Lillealtern

Fana

Klasse: Parløp Ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Hellevik

Freidig

3:12:17

+0:00

1.

Mathias Leroyer

Freidig

3:12:17

+0:00

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

3:16:30

+4:13

4.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

3:16:31

+4:14

5.

Lina Snøfugl

Freidig

3:49:46

+37:29

5.

Maria Strømdal Wik

Freidig

3:49:46

+37:29

7.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

4:00:25

+48:08

8.

Solveig Nissen

Freidig

4:00:26

+48:09

9.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

4:37:45

+1:25:28

10.

Annika Lund Eikrem

Freidig

4:37:50

+1:25:33

11.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

4:37:51

+1:25:34

12.

Tora Kittilsen

Freidig

4:37:52

+1:25:35

DNS

Una

Freidig

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Skram Trømborg

Bækkelaget/NTNUI Alumni

6:13:30

+0:00

2.

Kristina Axelsson

Strindheim IL

6:26:45

+13:15

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

6:26:45

+13:15

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

6:26:45

+13:15

5.

Maja Berger

Byåsen IL

6:36:46

+23:16

6.

Nina Asheim Birkeland

NTNUI

6:48:43

+35:13

7.

Ida Hjorth

Byåsen IL

7:23:22

+1:09:52

8.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

7:30:19

+1:16:49

9.

Molly Bazilchuk

Vørterultra

7:30:20

+1:16:50

10.

Marthe Svihus

NTNUI

7:38:52

+1:25:22

11.

Mariann Schei

Viking

8:13:59

+2:00:29

12.

Martine

NTNUI

8:21:06

+2:07:36

12.

Ingvild Bratlie

NTNUI Langrenn

8:21:06

+2:07:36

12.

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

8:21:06

+2:07:36

15.

Amalie Eveline Hermundstad

NTNUI

8:22:32

+2:09:02

16.

Ellen Skrimstad

NTNUI

8:23:05

+2:09:35

Brutt

Ellen Aga Kildal

8:03:36

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

Byåsen IL (og NTNU BIL)

8:09:39

+0:00

2.

Harald Fløgstad

Freidig

9:12:37

+1:02:58


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 oktober 2021, 19:46:17

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

290

Antall startet:

266