Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Wing4er 2022 - løp 1 / klubbmesterskap sprint 23. mai 2022

Klasse: D 7-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lone Holte Sandum

Wing OK

17:25

Lovise Bjørk

Wing OK

28:34

Frida Rae Tallvik

Wing OK

22:52

Ella Tagset

Wing OK

19:31

Sandra Ehn

Wing OK

20:02

Ida Haugdal Kattmo

Wing OK

19:57

Pernille Auran Markovic

Wing OK

20:28

Silje Vullum

Wing OK

31:37

Saga Elise Nergaard

Wing OK

26:15

Klasse: H 7-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Edgar James

Wing OK

17:54

Mikael Hope

Wing OK

17:27

Emil Noddeland

Wing OK

22:41

Oskar Sakse

Wing OK

16:07

Arve Bergtun

Wing OK

19:14

Daniel Grindal

Wing OK

19:15

Peder Grøtan

Wing OK

24:00

Martin Lona

Wing OK

26:11

Klasse: D 7-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mirja Mohus

Wing OK

31:00

+0:00

2.

Hedda Ulstad Stokland

Wing OK

31:32

+0:32

3.

Kristin Bergtun

Wing OK

32:24

+1:24

4.

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

32:31

+1:31

64

5.

Hedda Dalen Gravaas

Wing OK

35:01

+4:01

Klasse: H 7-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Denstad Eilertsen

Wing OK

30:13

+0:00

2.

Olav Bjørsnøs Sneve

Wing OK

36:28

+6:15

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Saur Thorin

Wing OK

23:11

+0:00

2.

Inga Frøland

Wing OK

33:11

+10:00

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Mohus

Wing OK

19:49

+0:00

2.

Michael Angen Viken

Wing OK

26:00

+6:11

57

3.

Tobias Valle Zalhsen

Wing OK

30:24

+10:35

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maia Ruano Strand

Wing OK

25:27

+0:00

2.

Emma Imsland

Wing OK

27:12

+1:45

3.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

27:27

+2:00

4.

Guro Haaland

Wing OK

30:18

+4:51

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

24:33

+0:00

2.

Odin Bang Lukassen

Wing OK

33:05

+8:32

DSQ

Martin Melhuus

Wing OK

43:49

61 60 59

Klasse: H 17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Bjugan

Wing OK

20:33

+0:00

2.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

21:53

+1:20

DSQ

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

17:43

74

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Denstad Iversen

Wing OK

24:09

+0:00

2.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

30:34

+6:25

3.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

33:29

+9:20

4.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

37:45

+13:36

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

19:38

+0:00

2.

Johannes Høysæter

Wing OK

20:04

+0:26

3.

Fredrik Persson

Wing OK

20:08

+0:30

4.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

20:28

+0:50

5.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

21:58

+2:20

6.

Agnar Renolen

Wing OK

22:04

+2:26

7.

Jon Vindal

Wing OK

25:06

+5:28

8.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

28:57

+9:19

9.

Stian Saur

Wing OK

30:32

+10:54

DSQ

Lars Imsland

Wing OK

26:53

64

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

1:00:35

+0:00

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

Wing OK

25:05

+0:00

2.

Tor Gjermstad

Wing OK

29:07

+4:02

3.

Lars Skrøvseth

Wing OK

31:58

+6:53

74


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 mai 2022, 17:19:27

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57