Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kvistkvaset 26. mai 2022

Oppdatering skjer omtrent en gang i minuttet under løpet.

Klasse: DH 11-16

1.

Oppsal Orientering 1

 

1:24:47

 

1

Sigurd Hobøl

18:10

1.

18:10

1.

2

Synne Syversen Gihle

11:01

10.

29:11

2.

3

Tuva Berger Gjelstad

20:56

3.

50:07

1.

4

Aksel Nikolai Aubert

34:40

3.

1:24:47

1.

2.

Halden SK 1

 

1:32:03

 

1

Martin Bryggen

19:44

3.

19:44

3.

2

Joel Bronebakk Johansson

11:28

11.

31:12

3.

2

Johan Fredrik Svendsby Braarud

12:12

12.

31:12

3.

2

Håkon Bryggen

12:14

14.

31:12

3.

2

Ingen løper

1.

31:12

3.

DNS

3

Inger Anne Svendsby Braarud

18:57

1.

50:09

2.

3

Ville Emil Wingstedt

19:16

2.

50:09

2.

4

Sigrid Schmitt Gran

41:54

7.

1:32:03

2.

3.

Heming Orientering 1

 

1:33:01

 

1

Anna Øvrebø Myrvold

19:12

2.

19:12

2.

2

Frode Wallberg

9:46

9.

28:58

1.

3

Henni Hattestad Kristensen

24:26

6.

53:24

4.

4

Lukas Jones Arnesen

39:37

4.

1:33:01

3.

4.

Nydalens SK 2

 

1:37:22

 

1

Hanne Wærp Hauge

21:57

5.

21:57

5.

2

Alfred Teig

9:39

8.

31:36

7.

2

Jone Rygh Holten

14:41

21.

31:36

7.

2

Ingen løper

1.

31:36

7.

DNS

3

Alma Rygh Holten

31:41

15.

1:03:17

8.

3

Tuva Wilkens Jernberg

31:50

16.

1:03:17

8.

4

Per Noah Sommerhein

34:05

2.

1:37:22

4.

5.

Nittedal OL / Østmarka OK 2

 

1:44:08

 

1

Eiven Skram

24:44

10.

24:44

10.

2

Iben Svensvik

12:12

12.

36:56

14.

2

Simen Kjenseth Glendrange

12:16

15.

36:56

14.

2

Vinjar Ellef Skram

1.

36:56

14.

DNS

3

Leonie Svensvik

26:25

8.

1:03:21

10.

4

Estin Skram

40:47

6.

1:44:08

5.

6.

Nittedal OL / Østmarka OK 1

 

1:44:10

 

1

Martin Sølvberg Tjelle

24:41

9.

24:41

9.

2

Pernillle Gamst Strandberg

15:28

24.

40:09

21.

2

Ole Jakob Trøan

15:29

25.

40:09

21.

2

Ingen løper

1.

40:09

21.

DNS

3

Karoline Alvestad Bjørklund

23:24

5.

1:03:33

11.

3

Jo Bogstrand Ingvaldsen

31:01

13.

1:03:33

11.

4

Casper Eckmann Aronsen

40:37

5.

1:44:10

6.

7.

Nydalens SK 1

 

1:45:33

 

1

Josefine Oraug Rygh

24:14

8.

24:14

8.

2

Ylva Smidt Nikolaisen

13:43

19.

37:57

17.

2

Emily Peters

14:32

20.

37:57

17.

3

Andreas N Aspelund

23:08

4.

1:01:05

5.

3

Sondre Hafskjold

30:35

12.

1:01:05

5.

4

Vetle Frydenlund Norling

44:28

9.

1:45:33

7.

8.

Heming Orientering 3

 

1:49:24

 

1

Ingrid Kjerkreit

24:11

7.

24:11

7.

2

Sine Wallberg

12:39

17.

36:50

12.

2

Celine Kjenseth

12:56

18.

36:50

12.

3

Alf Hattestad Kristensen

25:18

7.

1:02:08

7.

4

Otto Figenschou Pira

47:16

10.

1:49:24

8.

9.

Heming Orientering 2

 

1:52:19

 

1

Astrid Reusch

24:09

6.

24:09

6.

2

Sigurd Øvrebø Myrvold

12:22

16.

36:31

10.

3

Kajsa Harstad Arntsen

32:19

18.

1:08:50

15.

4

Ingrid Merete Jebsen

43:29

8.

1:52:19

9.

10.

Oppsal Orientering 2

 

1:57:15

 

1

Eskil Olaussen

25:09

11.

25:09

11.

2

Ingeborg Lundtveit Eie

14:52

22.

40:01

19.

2

Julia Malathi Brox Rayamajhi

14:55

23.

40:01

19.

3

Simen Ånensen

26:41

9.

1:06:42

13.

4

Mari Kalleson

50:33

12.

1:57:15

10.

11.

OK Moss 1

 

2:03:30

 

1

Birk Breimo

29:47

15.

29:47

15.

2

Elise Holm Nedrebø

17:19

27.

47:06

29.

2

Sofie Holm Nedrebø

1.

47:06

29.

DNS

2

Tuva Fosser Lundsrud

1.

47:06

29.

DNS

3

Anders Rostveit Elmi

28:41

10.

1:15:47

16.

3

Trym Breimo

1:12:12

21.

1:15:47

16.

4

Emma Aune Jakobsen

47:43

11.

2:03:30

11.

12.

IL Koll 1

 

2:08:37

 

1

Ole Jacob Myklebust

29:45

14.

29:45

14.

2

Betty Grenborgen

18:30

33.

48:15

32.

2

Olaus Kolbenstvedt Elvestuen

18:31

34.

48:15

32.

2

Ingen løper

1.

48:15

32.

DNS

3

Mari Oraug Rygh

46:57

19.

1:35:12

20.

3

Erlend Bråten Berge

47:15

20.

1:35:12

20.

4

Karl Oraug Rygh

33:25

1.

2:08:37

12.

13.

Fossum IF 1

 

2:37:27

 

1

Ask Felland Sætnan

20:55

4.

20:55

4.

2

Victoria Lund Søraas

15:52

26.

36:47

11.

3

Elise Nilsen Berg

31:35

14.

1:08:22

14.

4

Erlend Bakke

1:29:05

14.

2:37:27

13.

14.

Ås-NMBU Orientering 1

 

2:41:12

 

1

Sigurd Skjønsberg Norheim

29:42

13.

29:42

13.

2

Alise Haugen Seiersten

22:14

35.

51:56

35.

3

Kinga Banfi

32:05

17.

1:24:01

19.

4

Gunnar Bjerva

1:17:11

13.

2:41:12

14.

DSQ

Nordre Follo Orientering / Ås-NMBU Orientering 2

 

2:03:14

 

1

Helene Harstad

28:09

12.

28:09

12.

2

Leanna Slettvoll

17:21

28.

45:30

24.

2

Flynn Storløs George

17:26

29.

45:30

24.

2

Imre Mohn Bjelland

17:29

30.

45:30

24.

2

Alexander Siwek

17:33

31.

45:30

24.

2

Thorvald Børresen

17:34

32.

45:30

24.

3

Vegard Gaustad

30:32

11.

1:16:02

18.

4

Henrik Harstad

47:12

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D 17-

1.

Oppsal Orientering 1

 

1:50:15

 

1

Ingeborg Roll Mosland

30:25

1.

30:25

1.

2

Katrine Bjordal Veggan

43:53

3.

1:14:18

2.

3

Tina Kalleson

35:57

1.

1:50:15

1.

2.

Østmarka OK 1

 

1:55:27

 

1

Martine Arntzen Haug

32:29

2.

32:29

2.

2

Marie Hammer Iversen

40:33

1.

1:13:02

1.

3

Ellen Margrete Stubban Hygen

42:25

3.

1:55:27

2.

3.

IL Koll 1

 

2:06:07

 

1

Ragnhild Haugli Bråten

37:53

3.

37:53

3.

2

Pauline Myklebust

44:20

4.

1:22:13

3.

3

Anja S Husebye

43:54

4.

2:06:07

3.

4.

Ås-NMBU Orientering 1

 

2:09:06

 

1

Ane Ingeborg Kalbækken

45:52

6.

45:52

6.

2

Karoline Bjørnerød

42:49

2.

1:28:41

5.

3

Mari Brøndbo Dahl

40:25

2.

2:09:06

4.

5.

Fet OL 1

 

2:30:27

 

1

Ragnhild Mathea Helmersen

44:08

5.

44:08

5.

2

Julie Berntzen

59:32

7.

1:43:40

6.

3

Heidi Tronbøl

46:47

5.

2:30:27

5.

6.

OK Moss 1

 

2:31:16

 

1

Erika Lind-Larsen

39:40

4.

39:40

4.

2

Frida Hovgaard Eisvang

48:51

5.

1:28:31

4.

3

Kristine Roskifte

1:02:45

6.

2:31:16

6.

DSQ

Heming Orientering 1

 

2:35:47

 

1

Tiril Steine-Eriksen

1:17:51

7.

1:17:51

7.

2

Guro Harstad

50:42

6.

2:08:33

7.

3

Anna Øvrebø Myrvold

27:14

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 17-

1.

Ås-NMBU Orientering 1

 

1:54:50

 

1

Linus Olhans

36:15

1.

36:15

1.

2

Jostein Svaland Dale

43:16

2.

1:19:31

2.

3

Ivar Aukrust Osmoen

35:19

1.

1:54:50

1.

2.

IL Koll 1

 

1:59:12

 

1

Martin Christoffer Borg

36:52

3.

36:52

3.

2

Bo Engdahl

41:33

1.

1:18:25

1.

3

Jarl Magnus Berge

40:47

2.

1:59:12

2.

3.

Bækkelagets SK 1

 

2:17:26

 

1

Jonas Fenne Ingierd

36:22

2.

36:22

2.

2

Markus Hirsch

48:21

5.

1:24:43

3.

3

Aksel Eide

52:43

4.

2:17:26

3.

4.

IL Koll 2

 

2:23:59

 

1

Tobias Tronbøl Lium

47:35

5.

47:35

5.

2

Finn Gjerull Rygh

45:30

3.

1:33:05

5.

3

Asgeir Lium

50:54

3.

2:23:59

4.

5.

OK Moss 2

 

2:33:48

 

1

Christian Schive

37:27

4.

37:27

4.

2

Donatas Kontautas

47:17

4.

1:24:44

4.

3

Thomas Tubbehaugen

1:09:04

5.

2:33:48

5.

6.

Østmarka OK 1

 

3:22:54

 

1

Hans Kristian Stubban Hygen

1:00:35

7.

1:00:35

7.

2

Andreas Sandernes

54:18

6.

1:54:53

6.

3

Jakob Gilljam

1:28:01

6.

3:22:54

6.

Omstart

DSQ

Oppsal Orientering 1

 

1:58:13

 

1

Ask Olaussen

40:59

.

0:00

.

DSQ

2

Sigve Vågsnes

41:09

.

0:00

.

3

Ola Marius Pedersen

36:05

.

0:00

.

DSQ

OK Moss 1

 

2:03:19

 

1

Sebastian Blomfeldt Unnerud

49:44

6.

49:44

6.

2

Sondre Ladim

39:41

.

0:00

.

DSQ

3

Alfred Bjørnerød

33:54

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 130

1.

Oppsal Orientering 1

 

1:35:27

 

1

Per-Ivar Nikolaisen

30:22

2.

30:22

2.

2

Thor Mella

32:32

1.

1:02:54

1.

3

Bent Erik Skaug

32:33

4.

1:35:27

1.

2.

OK Moss 2

 

1:38:10

 

1

Tore Granheim

31:08

4.

31:08

4.

2

Erik Rytter Jakobsen

36:59

6.

1:08:07

3.

3

Jon Pedersen

30:03

3.

1:38:10

2.

3.

Indre Østfold OK 1

 

1:41:31

 

1

Bjørn Erik Glomsrud

30:15

1.

30:15

1.

2

Håkon Gjerde

32:45

2.

1:03:00

2.

3

Sture Ottesen

38:31

6.

1:41:31

3.

4.

Nittedal OL 2

 

1:42:08

 

1

Øyvind Glendrange

36:25

6.

36:25

6.

2

Tore Bredalen

37:10

7.

1:13:35

5.

3

Børge Ugland Nyseth

28:33

1.

1:42:08

4.

5.

Nittedal OL 1

 

1:43:06

 

1

Haakon Ingvaldsen

30:22

2.

30:22

2.

2

Tor Brenna

43:19

9.

1:13:41

6.

3

Hans Trøan

29:25

2.

1:43:06

5.

6.

OK Moss 1

 

1:51:21

 

1

Martin Malmstrøm

41:01

7.

41:01

7.

2

Øystein Olsen

34:48

3.

1:15:49

7.

3

Thomas Roskifte

35:32

5.

1:51:21

6.

7.

OK Moss 3

 

1:58:17

 

1

Ole Kristian Unnerud

41:01

7.

41:01

7.

2

Egon Lundsrud

35:16

4.

1:16:17

8.

3

Jonas Berg Jonas

42:00

7.

1:58:17

7.

8.

Heming Orientering 2

 

2:03:26

 

1

Christian Reusch

41:11

9.

41:11

9.

2

Johan Jebsen

38:05

8.

1:19:16

9.

3

Kimme Arnesen

44:10

9.

2:03:26

8.

9.

Indre Østfold OK 2

 

2:10:08

 

1

Dag Arne Lier

42:17

10.

42:17

10.

2

Claes-Tommy Herland

43:46

10.

1:26:03

10.

3

Øyvind Thømt

44:05

8.

2:10:08

9.

DSQ

Nydalens SK 1

 

1:18:29

 

1

Knut Landstad

35:13

5.

35:13

5.

2

Runar Hafskjold

35:48

5.

1:11:01

4.

3

Espen Lunøe

7:28

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Fossum IF 1

 

1:38:23

 

1

Harald Bakke

32:08

.

0:00

.

DSQ

2

Erling Katla

31:20

.

0:00

.

3

Torbjørn Blom-hagen

34:55

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Heming Orientering 1

 

1:50:13

 

1

Jon Kjenseth

39:16

.

0:00

.

DSQ

2

Jøran Kristensen

34:30

.

0:00

.

DSQ

3

Thomas Johansson

36:27

.

0:00

.

DSQ

Oppsal Orientering 2

 

2:02:58

 

1

Espen Aubert

32:17

.

0:00

.

DSQ

2

Lars Ballangrud

45:23

.

0:00

.

3

Ram Rayamajhi

45:18

.

0:00

.

DSQ

Nittedal OL 3

 

2:36:16

 

1

Michael Eckmann Jensen

1:02:14

11.

1:02:14

11.

2

Jan Egil Gamst Strandberg

49:02

11.

1:51:16

11.

3

Marius Kurås Skram

45:00

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 170

1.

Nordre Follo Orientering 1

 

1:30:17

 

1

Bård Bjørhei

29:19

1.

29:19

1.

2

Erlend Rehn

33:06

3.

1:02:25

1.

3

Bjørnar Gammelsæter

27:52

1.

1:30:17

1.

2.

Halden SK 1

 

1:33:37

 

1

Tor Ragnar Andersen

31:29

3.

31:29

3.

2

Jens Erik Mjølnerød

32:15

2.

1:03:44

3.

3

Bjørn Axel Gran

29:53

3.

1:33:37

2.

3.

Notodden OL 1

 

1:33:41

 

1

Petter Løe

30:32

2.

30:32

2.

2

Jørn Myrland

33:26

4.

1:03:58

4.

3

Harald Kvisli

29:43

2.

1:33:41

3.

4.

IL GeoForm / Oslostudentenes IK 1

 

1:40:25

 

1

Øivind Thorvald Due Trier

33:50

6.

33:50

6.

2

Are Eriksen

35:58

5.

1:09:48

5.

3

Guttorm Egge

30:37

5.

1:40:25

4.

5.

Nordre Follo Orientering 2

 

1:43:41

 

1

Leif Foss

31:33

4.

31:33

4.

2

Knut Bjørkelo

31:13

1.

1:02:46

2.

3

Per Arne Andresen

40:55

6.

1:43:41

5.

6.

Måren OK 1

 

1:47:48

 

1

Peter Klaveness

40:56

7.

40:56

7.

2

Lars Petter Endresen

36:43

6.

1:17:39

7.

3

Audun Bjerknes

30:09

4.

1:47:48

6.

7.

Nordre Follo Orientering 3

 

1:59:07

 

1

Trond Møretrø

31:39

5.

31:39

5.

2

Tor Lahlum

39:45

7.

1:11:24

6.

3

Bjørn Sverre Gulheim

47:43

7.

1:59:07

7.

DSQ

Østmarka OK 1

 

1:34:02

 

1

Øystein Kildahl

36:24

.

0:00

.

DSQ

2

Rune Teigland

29:14

.

0:00

.

3

Knut Edvard Helland

28:24

.

0:00

.

DNS

OK Moss 1

 

0:00

 

1

Egon Lundsrud

.

0:00

.

DNS

2

Karl Aasmund Erøy

.

0:00

.

DNS

3

Christopher Schive

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 120

1.

Halden SK 1

 

1:32:10

 

1

Ingrid Kronborg Bronebakk

26:34

1.

26:34

1.

2

Anja Wingstedt

32:19

1.

58:53

1.

3

Guro Bryggen

33:17

1.

1:32:10

1.

2.

OK Moss 1

 

1:59:41

 

1

Elisabeth Romcke

34:32

2.

34:32

2.

2

Hanne Wold Gundersen

38:04

3.

1:12:36

2.

3

Tonje Holm

47:05

3.

1:59:41

2.

3.

Nittedal OL 1

 

2:01:29

 

1

Kari Lund

42:22

4.

42:22

4.

2

Marit B. Eithun

44:41

5.

1:27:03

4.

3

Ane Hansen Kjenseth

34:26

2.

2:01:29

3.

4.

Fossum IF 1

 

2:20:06

 

1

Kristin Nergaard Berg

37:49

3.

37:49

3.

2

Britta Fismen

35:49

2.

1:13:38

3.

3

Hildegunn Grønseth

1:06:28

5.

2:20:06

4.

5.

Nittedal OL 2

 

2:23:04

 

1

Monica Renate Trøan

45:03

5.

45:03

5.

2

Siri Engebretsen

42:05

4.

1:27:08

5.

3

Bjørg Bogstrand

55:56

4.

2:23:04

5.

Klasse: D/H 9-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aurora Sommerfeldt Floden

Asker Skiklubb

17:57

9:12

Sonja Sommerfeldt Floden

Asker Skiklubb

28:18

14:30

Ola Bråten Berge

IL Koll

14:04

7:12

Emily Halvorsen Skaug

Klubbløs

15:37

8:00

Sølve Skram

Nittedal OL

33:07

16:58

Vinjar Ellef Skram

Nittedal OL

1:07:01

34:22

Simen Trøan

Nittedal OL

32:38

16:44

Ellinor Bogstrand Ingvaldsen

Nittedal OL

1:00:00

30:46

Markus Brenna-Lund

Nittedal OL

14:13

7:17

Petter Brenna-Lund

Nittedal OL

14:08

7:14

Ingrid Gamst Strandberg

Nittedal OL

13:16

6:48

Markus Gamst Strandberg

Nittedal OL

14:18

7:20

Sverre Kjenseth Glendrange

Nittedal OL

1:36:36

49:32

Anne Trøan

Nittedal OL

2:48:43

1:26:31

Brede Ugland Nyseth

Nittedal OL

46:13

23:42

Kjetil N Aspelund

Nydalens SK

13:05

6:42

Otto Rygh Holten

Nydalens SK

13:05

6:42

Max Christian E. Prestegaard

OK Moss

16:44

8:34

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

14:09

7:15

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

11:41

5:59

Eline Pedersen

OK Moss

18:00

9:13

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

13:41

7:01

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

28:17

14:30

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

11:35

5:56

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

13:36

6:58

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

26:01

13:20

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

13:25

6:52

Åshild Elisabeth Børresen

Ås-NMBU Orientering

26:00

13:20

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

22:56

11:45

Even Gjuvsland

Ås-NMBU Orientering

16:38

8:31

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

11:20

5:48

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

11:54

6:06

Nikolai Silset

Ås-NMBU Orientering

14:15

7:18

Vebjørn Stene Skoglund

Ås-NMBU Orientering

16:19

8:22

Ingrid Vollset

Ås-NMBU Orientering

25:58

13:18

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

16:39

8:32

Aleksander Kjenseth

Heming Orientering

13:08

6:44

Ella Jacobsen

OK Moss

25:56

13:17

Kasper Ørjaseter Bjørkeli

Koll IL

14:16

7:18

Knut Walberg

Heming Orientering

14:07

7:14

Simen Lian Mortensen

Koll IL

15:32

7:57

Brutt

Halvor Johan Longva

Oppsal Orientering

DNS

Alma Anjadatter Valstad

IL Koll

DNS

Iben A Valstad

IL Koll

DNS

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

DNS

Mia Pedersen

OK Moss

DNS

Aksel Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 juni 2022, 20:27:34

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

262

Antall startet:

247