Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

MM mellom Brønnerødtjern 9. juni 2022

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

39:17

+0:00

14:01

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

37:00

+0:00

13:12

2.

Trym Breimo

OK Moss

1:04:15

+27:15

22:56

Klasse: D60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Romcke

OK Moss

39:12

+0:00

14:00

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

55:30

+0:00

19:49

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Reidulf Holm

OK Moss

38:23

+0:00

13:42

2.

Odd Korslund

OK Moss

49:47

+11:24

17:46

114

3.

Knut Arild Lindløv

OK Moss

56:06

+17:43

20:02

4.

Erik Listerud

OK Moss

1:18:37

+40:14

28:04

121 125 124 41

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Jansen

OK Moss

1:04:00

+0:00

22:51

2.

Stein Koren

OK Moss

1:20:02

+16:02

28:35

Klasse: D-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

50:56

+0:00

18:11

2.

Kristin Halland Skjerve

OK Moss

51:55

+0:59

18:32

3.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:01:33

+10:37

21:58

118

4.

Anita Rostveit

OK Moss

1:24:41

+33:45

30:14

5.

Helle Hanslien

OK Moss

1:25:36

+34:40

30:34

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

44:52

+0:00

10:40

2.

Karoline Bjørnerød

Ås-NMBU Orientering

50:08

+5:16

11:56

3.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

55:37

+10:45

13:14

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

31:02

+0:00

7:23

2.

Sondre Ladim

OK Moss

43:27

+12:25

10:20

3.

Donatas Kontautas

OK Moss

48:35

+17:33

11:34

Klasse: H40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

39:31

+0:00

9:24

2.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

41:14

+1:43

9:49

3.

Thomas Roskifte

OK Moss

45:03

+5:32

10:43

4.

Øyvind Løken

OK Moss

45:07

+5:36

10:44

5.

Morten Breimo

OK Moss

1:20:45

+41:14

19:13

Klasse: H50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bjørnerød

OK Moss

38:58

+0:00

9:16

2.

Erik Sandbæk

OK Moss

50:07

+11:09

11:55

DSQ

Martin Eisvang

OK Moss

48:06

50 64 72 107 41 43 111

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

38:37

+0:00

11:21

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

38:12

+0:00

11:14

2.

Birk Breimo

OK Moss

45:27

+7:15

13:22

Klasse: D40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Lødeng

OK Moss

47:38

+0:00

14:00

2.

Hanne Sophie Wold

OK Moss

53:02

+5:24

15:35

3.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

1:22:10

+34:32

24:10

Klasse: D50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Holm

OK Moss

58:25

+0:00

17:10

Klasse: H60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Bromander

OK Moss

45:59

+0:00

13:31

2.

Christopher Schive

OK Moss

47:50

+1:51

14:04

3.

Harald Bauger

OK Moss

52:25

+6:26

15:25

4.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

52:52

+6:53

15:32

5.

Stein Klyve

OK Moss

53:08

+7:09

15:37

6.

Roy Gjerding

OK Moss

58:16

+12:17

17:08

7.

Øystein Pedersen

OK Moss

1:23:09

+37:10

24:27

Klasse: H-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stephen Bryne

OK Moss

39:28

+0:00

11:36

2.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

39:44

+0:16

11:41

3.

Fredrik Halland Skjerve

OK Moss

53:00

+13:32

15:35

4.

Ole Kristian Unnerud

OK Moss

53:19

+13:51

15:40

5.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

1:01:57

+22:29

18:13

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Benjamin Fahadi-Elmenhorst

OK Moss

33:18

18:30

Klasse: D9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

23:27

13:01

126 123 122

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

21:30

+0:00

13:26

2.

Olivia B. Hanslien

OK Moss

50:39

+29:09

31:39

3.

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

59:27

+37:57

37:09

4.

Shirin Fahadi- Elmenhorst

OK Moss

1:11:48

+50:18

44:52

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebi Fahadi-Elmenhorst

OK Moss

1:11:34

+0:00

44:43


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2022, 18:37:40

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56