Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubb-KM stafett 12. juni 2022

Klasse: Stafett

1.

Fredrikstad SK 3

 

1:21:08

 

1

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

18:39

4.

18:39

4.

2

Espen Nordbrøden Fiskum

36:24

2.

55:03

2.

3

Syver Strand Gulbrandsen

26:05

7.

1:21:08

1.

2.

OK Moss 5

 

1:21:42

 

1

Elise Holm Nedrebø

19:11

9.

19:11

9.

2

Sondre Ladim

39:34

7.

58:45

4.

3

Anders Hovgaard Eisvang

22:57

2.

1:21:42

2.

3.

Halden SK 3

 

1:21:46

 

1

Jens Erik Mjønerød

19:09

7.

19:09

7.

2

Øyvind Helgerud

39:01

5.

58:10

3.

3

Bodil Helgerud

23:36

3.

1:21:46

3.

4.

OK Moss 1

 

1:23:16

 

1

Astrid Bjørnerød

22:06

16.

22:06

16.

2

Alfred Bjørnerød

38:27

3.

1:00:33

8.

3

Tore Bjørnerød

22:43

1.

1:23:16

4.

5.

Fredrikstad SK 9

 

1:24:09

 

1

Trine Olaussen

20:57

11.

20:57

11.

2

Per Olaussen

38:45

4.

59:42

6.

3

Kamilla Steiwer

24:27

5.

1:24:09

5.

6.

OK Moss 3

 

1:25:44

 

1

Tuva Fosser Lundsrud

17:08

2.

17:08

2.

2

Göran Winblad

35:28

1.

52:36

1.

3

Emma Aune Jakobsen

33:08

23.

1:25:44

6.

7.

Fredrikstad SK 2

 

1:30:09

 

1

Trym Strømberg

19:17

10.

19:17

10.

2

Henrik Ottesen

40:26

10.

59:43

7.

3

Hedvig Scheele Søyland

30:26

13.

1:30:09

7.

8.

OK Moss 4

 

1:32:40

 

1

Sofie Holm Nedrebø

17:04

1.

17:04

1.

2

Sebastian Blomfeldt Unnerud

44:40

16.

1:01:44

10.

3

Stein Klyve

30:56

17.

1:32:40

8.

9.

Trøsken IL 1

 

1:33:44

 

1

Ingrid Agnalt Hjelbak

19:09

7.

19:09

7.

2

Lars Øivind Amundsen

39:39

8.

58:48

5.

3

Peder Kjerkreit

34:56

25.

1:33:44

9.

10.

Sarpsborg OL 1

 

1:33:47

 

1

Jens Vonen Svae

18:46

5.

18:46

5.

2

Jesper Vonen Svae

49:47

24.

1:08:33

13.

3

Espen Vonen Svae

25:14

6.

1:33:47

10.

11.

Halden SK 3

 

1:36:43

 

1

Frauke Schmitt Gran

23:27

20.

23:27

20.

2

Sigrid Schmitt Gran

46:57

21.

1:10:24

16.

3

Bjørn Axel Gran

26:19

8.

1:36:43

11.

12.

Halden SK 1

 

1:37:05

 

1

Runa Wille Mjølnerød

26:02

25.

26:02

25.

2

Jon Steinar Mjølnerød

40:12

9.

1:06:14

12.

3

Fredrik Wille Mjølnerød

30:51

15.

1:37:05

12.

13.

Fredrikstad SK 8

 

1:37:44

 

1

Hilde Strømberg

22:15

17.

22:15

17.

2

Jørgen Misje Wold

51:29

27.

1:13:44

23.

3

Audun Nordby

24:00

4.

1:37:44

13.

14.

Halden SK 2

 

1:38:09

 

1

Mathilde Herrebrøden

22:18

18.

22:18

18.

2

Bjørn Brække

47:00

22.

1:09:18

15.

3

Tommy Filtvedt

28:51

12.

1:38:09

14.

15.

Indre Østfold OK 1

 

1:38:55

 

1

Gea Øiseth Bedin

28:49

27.

28:49

27.

2

Bjørn Erik Glomsrud

42:11

12.

1:11:00

20.

3

Anne Marie Solheim Haugerud

27:55

11.

1:38:55

15.

16.

Fredrikstad SK 6

 

1:40:44

 

1

Sondre Strømberg

20:57

11.

20:57

11.

2

Espen Danevad

40:27

11.

1:01:24

9.

3

Kristin Ottesen

39:20

27.

1:40:44

16.

17.

Fredrikstad SK 1

 

1:41:30

 

1

Ingrid Pedersen Holmskau

18:38

3.

18:38

3.

2

Mathias Pedersen Holmskau

52:21

29.

1:10:59

19.

3

Magnus Holmskau

30:31

14.

1:41:30

17.

18.

Indre Østfold OK 3

 

1:41:35

 

1

Mina Karlsrud

23:38

21.

23:38

21.

2

Johan Haugstvedt

46:55

20.

1:10:33

17.

3

Simen Graff

31:02

20.

1:41:35

18.

19.

OK Moss 6

 

1:42:25

 

1

Aron Rostveit Elmi

20:58

13.

20:58

13.

2

Øystein Olsen

50:28

26.

1:11:26

21.

3

Nina Lødeng

30:59

19.

1:42:25

19.

20.

Fredrikstad SK 4

 

1:42:59

 

1

Britt Stine Strand

25:15

22.

25:15

22.

2

Jenny Danevad

46:51

18.

1:12:06

22.

3

Erling Søyland

30:53

16.

1:42:59

20.

21.

OK Moss 9

 

1:45:19

 

1

Bente Fosser Lundsrud

25:51

24.

25:51

24.

2

Øyvind Løken

45:07

17.

1:10:58

18.

3

Harald Bauger

34:21

24.

1:45:19

21.

22.

OK Moss 2

 

1:50:56

 

1

Ine Marie Larsson

39:13

29.

39:13

29.

2

Christian Schive

39:12

6.

1:18:25

25.

3

Christopher Schive

32:31

21.

1:50:56

22.

23.

Indre Østfold OK 2

 

1:51:38

 

1

Marit Nandrup Pettersen

32:34

28.

32:34

28.

2

Sture Ottesen

51:34

28.

1:24:08

26.

3

Jørn Haugerud

27:30

10.

1:51:38

23.

24.

OK Moss 8

 

1:52:13

 

1

Aisha Rostveit Elmi

25:28

23.

25:28

23.

2

Ole Kristian Unnerud

50:14

25.

1:15:42

24.

3

Odd-Ragnar Pettersen

36:31

26.

1:52:13

24.

25.

Fredrikstad SK 11

 

1:55:29

 

1

Johanne Klavestad Aaby

22:03

15.

22:03

15.

2

Anders Brynildsen

46:54

19.

1:08:57

14.

3

Carl Christian Strømberg

46:32

30.

1:55:29

25.

26.

Fredrikstad SK 5

 

1:59:27

 

1

Daniel Kuritar

39:20

32.

39:20

32.

2

Karin Skedsmo Danevad

47:01

23.

1:26:21

28.

3

Ida-Synnøve Kristiansen

33:06

22.

1:59:27

26.

27.

OK Moss 11

 

2:19:13

 

1

Amelia Aune Bryne

40:00

33.

40:00

33.

2

Erik Rytter Jakobsen

44:16

14.

1:24:16

27.

3

Knut Lindløv

54:57

33.

2:19:13

27.

28.

OK Moss 14

 

2:24:55

 

1

Anita Rostveit

39:18

31.

39:18

31.

2

Birk Breimo

1:18:23

31.

1:57:41

32.

3

Egon Lundsrud

27:14

9.

2:24:55

28.

29.

OK Moss 13

 

2:28:24

 

1

Ebi Fahadi-Elmenhorst

39:16

30.

39:16

30.

2

Frida Hovgaard Eisvang

56:14

30.

1:35:30

29.

3

Inger Lindløv

52:54

32.

2:28:24

29.

30.

OK Moss 10

 

2:33:26

 

1

Shirin Fahadi-Elmenhorst

59:17

35.

59:17

35.

2

Donatas Kontautas

44:19

15.

1:43:36

30.

3

Martin Hovgaard Eisvang

49:50

31.

2:33:26

30.

31.

OK Moss 16

 

2:35:01

 

1

Trym Breimo

22:02

14.

22:02

14.

2

Tonje Holm

1:30:16

34.

1:52:18

31.

3

Kaia Kristine Lie

42:43

28.

2:35:01

31.

32.

OK Moss 12

 

2:42:09

 

1

Elisabeth Aune Jakobsen

40:04

34.

40:04

34.

2

Morten Breimo

1:18:24

32.

1:58:28

33.

3

Hege Rytter Jakobsen

43:41

29.

2:42:09

32.

33.

OK Moss 15

 

2:58:55

 

1

Knut Fahadi-Elmenhorst

59:37

36.

59:37

36.

2

Magne Janitz

1:28:20

33.

2:27:57

34.

3

Elisabeth Romcke

30:58

18.

2:58:55

33.

DSQ

OK Moss 7

 

1:32:53

 

1

Mira Fosser Lundsrud

18:46

5.

18:46

5.

2

Martin Malmstrøm

42:40

.

0:00

.

DSQ

3

Kjetil Karlsen

31:27

.

0:00

.

DSQ

Fredrikstad SK 10

 

1:43:05

 

1

Anne-Sofie Hox Brynildsen

26:03

26.

26:03

26.

2

Dyre Martin Gulbrandsen

45:32

.

0:00

.

DSQ

3

Ida Nordby

31:30

.

0:00

.

DSQ

Fredrikstad SK 7

 

1:52:10

 

1

Nanna Aaby

16:11

.

0:00

.

DSQ

2

Pål Angvoll

1:02:31

.

0:00

.

3

Marte Hox Brynildsen

33:28

.

0:00

.

Brutt

Trøsken IL 2

 

1:04:56

 

1

Charlotte Svartedal Aasen

22:22

19.

22:22

19.

2

Magnus Skauge Oliversen

42:34

13.

1:04:56

11.

3

Sander Agnalt Heggenes

.

0:00

.

Brutt

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alma Vårin Lorentsen Bedin

Indre Østfold OK

32:11

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

30:07

Eldar Helgerud

Halden SK

20:07

Marton Kuritar

Fredrikstad SK

25:48

Ivar Helgerud

Halden SK

17:01

Theodor Aune Aas

OK Moss

31:36

DNS

Benjamin Fahadi-Elmenhorst

OK Moss

Klasse: H/D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oskar Tobias Bjøntegaard Karlsrud

Indre Østfold OK

57:38

Martin Schie

Indre Østfold OK

57:56

Eric Erikson

Indre Østfold OK

57:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2022, 17:45:56

Arrangør:

Indre Østfold OK

Antall deltagere:

121

Antall startet:

120