Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2022Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 16, Nattløp Brekkåsen 13. september 2022

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Hynne

Equinor BIL

23:33

+0:00

13:05

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorid Sunnset

Trondheim Kommune

41:44

+0:00

14:54

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

44:20

+0:00

9:25

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Størseth

Trondheim kommune

42:25

+0:00

22:19

2.

Merete Blomlie

Skatteetaten

42:35

+0:10

22:24

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Bufetat

31:34

+0:00

11:16

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

25:30

+0:00

13:25

2.

Sissel Sæther

Oris

42:34

+17:04

22:24

Arrangør

Trine Sunnset

Eget

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:07:08

+0:00

23:58

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Nordgård Bolås

Equinor BIL

30:21

+0:00

15:58

2.

Vigdis Heimly

NTNU

31:48

+1:27

16:44

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Lund

Norlines

43:16

+0:00

12:21

2.

Daniel Wannebo

St. Olavs Hospital

46:16

+3:00

13:13

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Samuel Schiess

Norkart

35:40

+0:00

7:35

2.

Tommy Schmid

Gjest

39:45

+4:05

8:27

3.

Jan Sramota

SINTEF

1:22:01

+46:21

17:27

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Wenaas Østigård

Norlines

1:16:00

+0:00

21:42

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

33:49

+0:00

7:11

2.

Halvor Lund

Bekk

39:38

+5:49

8:25

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ahlbäck

St Olavs Hospital

36:54

+0:00

7:51

2.

Frank Aasgård

Rypetoppen Adventurepark

42:31

+5:37

9:02

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Egil Holm

Domstoladministrasjonen

36:23

+0:00

10:23

2.

Kurt Amundsen

Avinor

37:22

+0:59

10:40

3.

Geir Hanssen

Saplov

52:17

+15:54

14:56

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

39:29

+0:00

11:16

2.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

41:35

+2:06

11:52

DSQ

Jan Hage

Eget

37:05

113 146 95 152 150 175

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Malvik kommune

19:24

+0:00

10:12

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

EG Retail

40:56

+0:00

11:41

2.

Øystein Wiggen

Intrum

42:19

+1:23

12:05

3.

Bobo Nordahl

NGU

44:43

+3:47

12:46

4.

Øystein Grøvlen

Oracle

51:16

+10:20

14:38

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun kommune

44:43

+0:00

9:30

2.

Agnar Renolen

eMap

45:22

+0:39

9:39

3.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

49:26

+4:43

10:31

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

Arrangør

Stein Ivar Foss

Sit

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Nytrø

NTNU

1:00:16

+0:00

17:13

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Mogstad

Statnett

1:04:03

+0:00

13:37

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

41:05

+0:00

14:40

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

25:22

+0:00

13:21

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

29:20

+3:58

15:26

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:16:57

+0:00

27:28

2.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:26:59

+10:02

31:03

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

26:46

+0:00

14:05

2.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

26:56

+0:10

14:10

DSQ

Torgeir Iversen

Evry

9:30

95 31 100 97 139 157 69 47 150 175

Arrangør

Martin Melhuus

Veritas

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edgar Furuholt

Det norske

38:01

+0:00

13:34

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Eget

36:27

+0:00

19:11

2.

Finn Faye Knudsen

NTNU

37:24

+0:57

19:41

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

36:04

+0:00

10:18


Sist oppdatert:

16 september 2022, 06:54:04

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54