Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK - KM Langdistanse 17. september 2022

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Siri Fossum Malmring

Freidig

40:10

DNS

Torunn Mørch

Byåsen IL

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

16:34

9:12

DNS

Sverre Bøhle

Freidig

DNS

Anton Nomeland

Byåsen IL

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sølberg

IL Leik

46:22

+0:00

17:10

2.

Mona Windseth

Melhus IL

1:00:51

+14:29

22:32

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

1:47:42

+1:01:20

39:53

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

37:21

+0:00

10:05

2.

Jørgen Stenvik

Byåsen IL

1:17:18

+39:57

20:53

3.

Eli Stenvik

Byåsen IL

1:17:20

+39:59

20:54

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

48:13

+0:00

11:45

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

49:27

+1:14

12:03

3.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:08:41

+20:28

16:45

4.

Gard Frost

Alta OL

1:10:51

+22:38

17:16

DSQ

Robert Mørch

Byåsen IL

26:17

44 45 43 39 144 65 100

DSQ

Einar Hjortås

Eget

1:25:17

45 39 143 144

DNS

Arild Heggeset

Freidig

DNS

Hilde Nestvold

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Takle

Kristiansand OK

52:15

+0:00

7:21

2.

Erling Hjermstad

NTNUI

52:56

+0:41

7:27

3.

Jon Olav Næve

IL Leik

1:44:32

+52:17

14:43

4.

Synne Fossøy

NTNUI

1:44:43

+52:28

14:44

DSQ

Anu Tuomisto

NTNUI

1:05:46

53 54

DNS

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

46:54

+0:00

14:12

2.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

55:33

+8:39

16:50

3.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

1:15:06

+28:12

22:45

DNS

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Bellingmo

OL Gaula

58:15

+0:00

14:12

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

1:02:41

+4:26

15:17

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

1:15:05

+0:00

17:03

DNS

Maria Strømdal Wik

Freidig

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Østvold

NTNUI

1:16:45

+0:00

13:42

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

NTNUI

1:04:50

+0:00

9:07

2.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

1:14:27

+9:37

10:29

3.

Thea Dyrkorn

NTNUI

1:15:51

+11:01

10:40

4.

Hedda Raadal Bjørlo

NTNUI

1:16:12

+11:22

10:43

5.

Marie Liland

NTNUI

1:18:22

+13:32

11:02

6.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

1:21:39

+16:49

11:30

7.

Sonja Mellberg

NTNUI

1:26:39

+21:49

12:12

DNS

Emma Arnesen

NTNUI

DNS

Sunniva Omdal

NTNUI

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Byåsen IL

1:04:25

+0:00

11:30

2.

Marit Albinson

Freidig

1:24:49

+20:24

15:08

DNS

Beth Paludan Carlsen

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

51:53

+0:00

11:47

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

58:03

+6:10

13:11

3.

Tone Almås

IL Leik

58:05

+6:12

13:12

4.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:23:46

+31:53

19:02

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:03:11

+0:00

15:24

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

47:16

+0:00

12:46

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

53:23

+6:07

14:25

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

1:03:37

+0:00

19:16

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Bøhle

Freidig

30:13

+0:00

11:11

DSQ

Linus Fossum Malmring

Freidig

47:29

61 144 147

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

1:02:10

+0:00

16:48

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

55:07

+0:00

7:45

2.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

55:13

+0:06

7:46

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

1:13:16

+18:09

10:19

DSQ

Eivind Næve

IL Leik

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

1:09:25

+0:00

8:10

2.

Anselm Reichenbach

NTNUI

1:11:20

+1:55

8:23

DSQ

Halvard Kornmo

NTNUI

27:32

53 59 60 62 145 65 100

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

NTNUI

1:07:53

+0:00

6:39

2.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

1:09:45

+1:52

6:50

3.

Sander Arntzen

NTNUI

1:10:32

+2:39

6:54

4.

Anders Vestøl

NTNUI

1:10:48

+2:55

6:56

5.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

1:15:34

+7:41

7:24

6.

Alastair Thomas

NTNUI

1:16:35

+8:42

7:30

7.

Eirik Langedal Breivik

NTNUI

1:18:30

+10:37

7:41

8.

Ola Keiserås

IL Leik

1:18:51

+10:58

7:43

9.

Johan Christie Ørke

NTNUI

1:22:27

+14:34

8:05

10.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

1:23:56

+16:03

8:13

11.

Eivind Berner Myhre

NTNUI

1:29:15

+21:22

8:45

12.

Jakob Hjelseth

NTNUI

1:30:28

+22:35

8:52

13.

Enrico Mannocci

NTNUI

1:46:49

+38:56

10:28

14.

Martin Kvisvik Larsen

OL Gaula

1:57:21

+49:28

11:30

DSQ

Sergey Popov

NTNUI

13:23

48 49 50 56 57 58 59 60 62 143 146 65

DSQ

Njaal Ellegaard Melby

NTNUI

17:19

49 50 56 57 58 59 60 62 143 146 65 100

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

1:06:49

+0:00

7:51

2.

Jørgen Tegdan

Freidig

1:14:06

+7:17

8:43

3.

Fredrik Persson

Wing OK

1:28:02

+21:13

10:21

4.

Børge Leiren

Byåsen IL

1:31:08

+24:19

10:43

5.

Per Didrik Nonstad

Wing OK

1:36:41

+29:52

11:22

6.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

1:39:49

+33:00

11:44

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Henriksson

Freidig

1:16:35

+0:00

10:47

2.

Eivind Lona

Wing OK

1:24:24

+7:49

11:53

3.

Kay Ove Bjerkenås

IL Leik

1:24:29

+7:54

11:53

4.

Geir Hanssen

Byåsen IL

1:39:05

+22:30

13:57

DNS

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

1:06:23

+0:00

9:20

2.

Agnar Renolen

Wing OK

1:23:34

+17:11

11:46

DSQ

Jan Hage

IL Leik

1:30:34

50 53 54 55 143 146 65

DNS

Olle Malmring

Freidig

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Kvikne IL

58:47

+0:00

10:29

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

58:51

+0:04

10:30

3.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

1:07:07

+8:20

11:59

4.

Jon Inge Breen

Ålen IL

1:07:41

+8:54

12:05

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:13:12

+14:25

13:04

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

1:00:33

+0:00

10:48

2.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:04:16

+3:43

11:28

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:12:23

+11:50

12:55

4.

Petter Gullikstad

Røros IL

1:15:16

+14:43

13:26

5.

Svein Olav Åmot

IL Leik

1:15:48

+15:15

13:32

6.

Terje Schjølberg

Røros IL

1:25:16

+24:43

15:13

7.

John Lerli

Melhus IL

1:43:55

+43:22

18:33

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

55:04

+0:00

13:25

2.

Knut Lillealtern

Freidig

1:00:44

+5:40

14:48

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:19:15

+24:11

19:19

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

1:13:51

+0:00

18:00

2.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:19:02

+5:11

19:16

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

53:06

+0:00

14:21

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:06:00

+12:54

17:50

3.

Leif Engen

Nidarøst OK

1:08:00

+14:54

18:22

4.

Tore Brurok

Nidarøst OK

1:28:36

+35:30

23:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2022, 01:03:23

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

116

Antall startet:

103