Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gimse by Night 28. september 2022

Klasse: AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Andrén

Byåsen IL

41:42

+0:00

7:11

2.

Sander Arntzen

NTNUI

42:07

+0:25

7:15

3.

Henrik Fredriksen Aas

NTNUI

42:13

+0:31

7:16

4.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

42:17

+0:35

7:17

4.

Mikkel Holt

Freidig

42:17

+0:35

7:17

6.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

42:23

+0:41

7:18

7.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

42:31

+0:49

7:19

8.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

42:40

+0:58

7:21

9.

Mats Eidsmo

NTNUI

42:57

+1:15

7:24

10.

Oskar Edvardsson

NTNUI

43:22

+1:40

7:28

34 32 31 57 65 36 37 38

11.

Franti?ek Kolovský

Freidig

44:51

+3:09

7:43

12.

Anselm Reichenbach

NTNUI

45:10

+3:28

7:47

34 32 31 57 65 36 37 38

13.

Håkon Holstad

Freidig

45:16

+3:34

7:48

41

14.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

45:18

+3:36

7:48

15.

Jonas Grønli

Freidig

45:19

+3:37

7:48

16.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

45:23

+3:41

7:49

32 31 57 65 36 37 38

17.

Tuve Möller

NTNUI

45:25

+3:43

7:49

41

18.

Simen Spets Storhov

Freidig

45:29

+3:47

7:50

19.

Anders Vestøl

NTNUI

45:34

+3:52

7:51

19.

Anton Sjökvist

Fredrikstad SK

45:34

+3:52

7:51

43

21.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

45:36

+3:54

7:51

32 31 57 65 36 37 38 41 490

22.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

45:42

+4:00

7:52

23.

Ola Keiserås

IL Leik

45:46

+4:04

7:53

24.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

45:51

+4:09

7:54

39 32 31 57 65 36 37 38

25.

Mathias Leroyer

Freidig

46:03

+4:21

7:56

26.

Olai Stensland Lillevold

Oppsal Orientering

47:48

+6:06

8:14

62

27.

Sigurd Paulsen Vie

NTNUI

47:51

+6:09

8:15

62

28.

Brage Takle

Kristiansand OK

48:13

+6:31

8:18

49

29.

Tarjei Holo

NTNUI

48:21

+6:39

8:20

30.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

48:27

+6:45

8:21

31.

Aslak Heimdal

NTNUI

48:43

+7:01

8:23

32.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

49:07

+7:25

8:28

33.

Erik Gustafsson

Freidig

50:14

+8:32

8:39

32 31 57 65 36 37 38

33.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

50:14

+8:32

8:39

51

35.

Jakob Hjelseth

NTNUI

50:37

+8:55

8:43

51

36.

Øyvind Wiggen

NTNUI

50:43

+9:01

8:44

37.

Jan Schmid

OL Trollelg

50:58

+9:16

8:47

38.

Lars Sandstad

NTNUI

51:34

+9:52

8:53

39.

Are Wigaard

NTNUI

51:43

+10:01

8:55

40.

Njaal Ellegaard Melby

NTNUI

52:21

+10:39

9:01

41.

Eivind Berner Myhre

NTNUI

52:24

+10:42

9:02

42.

Enrico Mannocci

NTNUI

52:26

+10:44

9:02

34

43.

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

52:31

+10:49

9:03

44.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

52:33

+10:51

9:03

45.

Bjørn Anders Flågen

NTNUI

53:00

+11:18

9:08

45.

Hallvard Hellevik

Freidig

53:00

+11:18

9:08

47.

Erlend Aune

Byåsen IL

53:07

+11:25

9:09

48.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

53:20

+11:38

9:11

49.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

55:27

+13:45

9:33

50.

Jørgen Fiskum

Freidig

56:30

+14:48

9:44

51.

Halvard Kornmo

NTNUI

59:29

+17:47

10:15

52.

Vegard Lereim Storli

Freidig

1:01:03

+19:21

10:31

53.

Sivert Folgerø

Freidig

1:01:04

+19:22

10:31

40

54.

Tomas Henriksson

Freidig

1:01:57

+20:15

10:40

34

55.

Sune Raknes Sogstad

NTNUI

1:05:27

+23:45

11:17

39

56.

Lavran Thorstensen

NTNUI

1:06:25

+24:43

11:27

57.

Frank Aasgård

Wing OK

1:06:28

+24:46

11:27

58.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:08:26

+26:44

11:47

59.

Agnar Renolen

Wing OK

1:15:54

+34:12

13:05

DSQ

Stian Vallestad Alvær

Førde IL

1:27:01

32 31 57 65 36 37 38 42 43 44 49 50 5...

DNS

Tobias Mathisen

Porsgrunn OL

DNS

Alf Petter Lynum

Freidig

DNS

Iver Dalsaune Thun

Freidig

DNS

Mattis Holt

Freidig

DNS

Emil Granqvist

NTNUI

DNS

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

DNS

Martin Borge Heir

NTNUI

DNS

Nembutal Dose

DNS

Erling Hjermstad

NTNUI

DNS

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

DNS

Alastair Thomas

NTNUI

Klasse: AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

29:14

+0:00

10:26

2.

Johannes Lerli

Melhus IL

38:52

+9:38

13:52

3.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

40:17

+11:03

14:23

4.

Malene Instanes

Sturla, IF

40:39

+11:25

14:31

5.

Magnus Landstad

Freidig

54:35

+25:21

19:29

6.

Egil Repvik

Trollelg

56:20

+27:06

20:07

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:04:26

+35:12

23:00

8.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:23:50

+54:36

29:56

DNS

Trine Sunnset

Melhus IL

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

21:51

+0:00

9:55

2.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

21:58

+0:07

9:59

3.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

22:03

+0:12

10:01

4.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

22:04

+0:13

10:01

5.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

22:13

+0:22

10:05

6.

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

28:53

+7:02

13:07

6.

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

28:53

+7:02

13:07

8.

Ingvil Snøfugl

Freidig

37:52

+16:01

17:12

9.

Jorid Sunnset

IL Leik

39:11

+17:20

17:48

10.

Torun Stenseth

IL Leik

39:16

+17:25

17:50

11.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

39:44

+17:53

18:03

12.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

45:33

+23:42

20:42

13.

Kristin Lerli

Melhus IL

1:14:24

+52:33

33:49

Brutt

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

21:48

+0:00

14:32

2.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

22:01

+0:13

14:40

3.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

22:25

+0:37

14:56

4.

Martin Melhuus

Melhus IL

28:35

+6:47

19:03

5.

Trude Forsbak

Freidig

44:30

+22:42

29:40

6.

Ingrid Trondvold

Melhus IL

54:18

+32:30

36:12

7.

Hanne Døhl

Melhus IL

54:31

+32:43

36:20

8.

Hannah Dekelver

Melhus IL

54:33

+32:45

36:22

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

25:13

25:13

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

26:08

26:08

Steinar Seehuus

Melhus IL

26:30

26:30

Maja Bredland Seehuus

Melhus IL

25:21

25:21

Klasse: AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Freidig

40:24

+0:00

9:23

2.

Sara Nystrøm Olsen

NTNUI

40:38

+0:14

9:26

31

3.

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

41:38

+1:14

9:40

31

4.

Hedda Raadal Bjørlo

NTNUI

42:00

+1:36

9:46

5.

Thea Dyrkorn

NTNUI

42:20

+1:56

9:50

40

6.

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI

42:38

+2:14

9:54

34 40

7.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

44:21

+3:57

10:18

8.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

45:10

+4:46

10:30

34 36

9.

Åsne Haavengen

NTNUI

45:44

+5:20

10:38

10.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

47:53

+7:29

11:08

32 31 57 65 36 37 38

11.

Tonje Vassend

NTNUI

48:05

+7:41

11:10

12.

Frode Haugskott

OL Trollelg

48:18

+7:54

11:13

31

13.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

48:19

+7:55

11:14

14.

Maria Strømdal Wik

Freidig

48:20

+7:56

11:14

37 49 31

15.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

NTNUI

48:24

+8:00

11:15

16.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

48:29

+8:05

11:16

17.

Atle Pedersen

Melhus IL

48:31

+8:07

11:16

39 32 31 57 65 36 37 38

18.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

48:40

+8:16

11:19

19.

Klara Möller

NTNUI

49:12

+8:48

11:26

20.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

49:21

+8:57

11:28

21.

Fredrik Persson

Wing OK

50:36

+10:12

11:46

31

22.

Ane Sofie Krogh

NTNUI

55:02

+14:38

12:47

23.

Ane Malene Kolstad

Freidig

55:22

+14:58

12:52

24.

Annika Lund Eikrem

Freidig

55:25

+15:01

12:53

24.

Karoline Aune

NTNUI

55:25

+15:01

12:53

26.

Sonja Mellberg

NTNUI

55:51

+15:27

12:59

27.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

56:41

+16:17

13:10

34

28.

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

57:19

+16:55

13:19

31

29.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:01:01

+20:37

14:11

30.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

1:01:12

+20:48

14:13

31.

Anthony Leroyer

Freidig

1:01:25

+21:01

14:16

32.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:02:20

+21:56

14:29

33.

Idunn Haavengen

NTNUI

1:02:44

+22:20

14:35

34.

Sunniva Omdal

NTNUI

1:16:33

+36:09

17:48

35.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

1:16:52

+36:28

17:52

36.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:16:53

+36:29

17:52

37.

John Lerli

Melhus IL

1:40:07

+59:43

23:16

DSQ

Idunn Strand

NTNUI

55:05

40 49

DNS

Randi Marie Mohus

Wing OK

DNS

Ragnhild Mathea Helmersen

NTNUI

DNS

Kristian Stensrud

OL Trollelg


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 oktober 2022, 09:08:03

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

147

Antall startet:

132