Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Kneskjælven AdelskalenderDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven 2022 5. november 2022

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Alexander Haug

Sande Sportsklubb

2:02:11

+0:00

7:46

2.

Isac Luther

Berger IL

2:05:23

+3:12

7:59

3.

Benjamin Hunstad

Konnerud IL

2:13:34

+11:23

8:30

4.

Ole Christian Haug

Sande Sportsklubb

2:24:47

+22:36

9:13

5.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

2:28:34

+26:23

9:27

180

6.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

2:36:38

+34:27

9:58

7.

Ola Gjermstad Pettersen

BOS

2:37:29

+35:18

10:01

8.

Sebastian E Sylling

Svelvik Sykleklubb

2:38:00

+35:49

10:03

9.

Sondre Kjærstad Eng

BOS

3:14:24

+1:12:13

12:22

10.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL / BOS

3:41:02

+1:38:51

14:04

11.

Elliot Nebell

Arsenal FC

3:57:01

+1:54:50

15:05

12.

Fabian Nebell

Arsenal FC

3:57:02

+1:54:51

15:05

13.

Adrian Michael Hunstad

Konnerud IL

4:20:41

+2:18:30

16:36

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Ekroll

Berger IL

2:36:51

+0:00

9:59

2.

Åse Marie Halaas Appenzeller

Team Halaas

2:37:42

+0:51

10:02

3.

Johanne Berven Agard

Berger IL

2:44:53

+8:02

10:30

4.

Adine Amalie Hunstad

Konnerud IL

4:21:06

+1:44:15

16:37

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Ekroll

Berger IL Ski

2:01:42

+0:00

7:45

2.

Jens Kristoffer Dyrdahl

Berger IL

2:02:02

+0:20

7:46

3.

Mathias Skourup Rognebakke

IF Sturla

2:03:17

+1:35

7:51

4.

Martin Haug

NTNUI Triatlon

2:03:30

+1:48

7:51

5.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

2:05:18

+3:36

7:58

6.

Sindre R Holt

Hedrum O-lag

2:07:44

+6:02

8:08

7.

Gabriel Slinger

Svelvik SK

2:12:46

+11:04

8:27

8.

Martin Saue Winther

Svelvik Sykleklubb

2:12:47

+11:05

8:27

9.

Martin Frantzen

Joggegruppa

2:13:31

+11:49

8:30

10.

Joar Gjerdahl

BOS Elite

2:14:49

+13:07

8:35

11.

Mats Breda

Sande Sportsklubb

2:17:13

+15:31

8:44

178

12.

Martin Aske

Andebu IL

2:21:08

+19:26

8:59

13.

Jørgen B. Dyrdahl

Berger IL Ski

2:21:35

+19:53

9:01

160

14.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

2:22:37

+20:55

9:05

15.

Fredrik Andre Haug

Sande Sportsklubb

2:36:44

+35:02

9:58

16.

Petter Odlo Frantzen

Joggegruppa

2:37:52

+36:10

10:03

17.

Steffen Vedal

Svelvik SK

2:37:57

+36:15

10:03

18.

Daniel Domino Andersen

Old Boys SKATE IL

2:38:04

+36:22

10:04

19.

Eirik Borge Langrind

Berger IL

2:39:26

+37:44

10:09

20.

Ole-Martin Foss

Svelvik IF

2:45:34

+43:52

10:32

21.

Kristoffer Hagen

Sande Sportsklubb

2:52:59

+51:17

11:01

179

22.

Fridtjof Aaserud

Sande Sportsklubb

2:54:53

+53:11

11:08

23.

Magnus Larsen

3:06:57

+1:05:15

11:54

24.

Lage Sofienlund

Idrettsgleden

3:07:26

+1:05:44

11:56

25.

Espen Kristiansen

3:09:30

+1:07:48

12:04

187 189

26.

Thomas Kiil Brun-Pedersen

Berger IL

3:14:26

+1:12:44

12:23

27.

Eirik Stærkeby Jelstad

Sportslivet.no

3:18:29

+1:16:47

12:38

28.

Vebjørn Bjørlo

3:23:30

+1:21:48

12:57

29.

Simen Solberg

Idrettsgleden

3:26:22

+1:24:40

13:08

183

30.

Mats Slotta

4:12:41

+2:10:59

16:05

31.

Ole Christian Westerhus

4:35:54

+2:34:12

17:34

Brutt

Eirik Haugland

DNS

Martin Nymoen

Svelvik SK

DNS

Mikkel Berglund

Ringerike OL

DNS

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

DNS

Eirik Indahl

Idrettsgleden

DNS

Henrik Teien

Sande Sportsklubb

178 179 180 150 154 182 183 184 151 187 189 168 19...

DNS

Martin Kristiansen

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Karoliussen

2:38:04

+0:00

10:04

2.

Maren Sofie Steen

3:11:13

+33:09

12:10

3.

Nora Småge Hilsen

3:11:14

+33:10

12:10

4.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

3:11:40

+33:36

12:12

4.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

3:11:40

+33:36

12:12

6.

Juliet Gran Jacobsen

3:24:05

+46:01

12:59

7.

Maj Helene Myhre

Team Lassen

3:37:49

+59:45

13:52

8.

Marie Grepperud

Drammen Bandy

4:00:54

+1:22:50

15:20

9.

Martina Pettersen

4:35:54

+1:57:50

17:34

10.

Kristin Engløk

5:24:30

+2:46:26

20:40

Brutt

Inger Bonden

Sande Sportsklubb

2:35:05

178 179 180

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Simen Bakken

Åbogen IL

2:05:26

+0:00

7:59

2.

Nils Martin Langestrand

Sande Sportsklubb

2:13:32

+8:06

8:30

3.

Jostein Tellnes

Asker SK

2:16:33

+11:07

8:41

4.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

2:18:36

+13:10

8:49

5.

Hans Marius Nelson

BOS

2:22:53

+17:27

9:06

6.

Frode Nebell

BOS

2:27:40

+22:14

9:24

178

7.

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

2:27:45

+22:19

9:24

192

8.

Stian T. Kristiansen

2:34:11

+28:45

9:49

184

9.

Charles Halaas

Team Halaas

2:37:51

+32:25

10:03

10.

Sondre Vedal

Svelvik SK

2:37:57

+32:31

10:03

11.

Even Myhre

Old Boys SKATE IL

2:39:28

+34:02

10:09

12.

Robert Sipina

Tråkk å Råkk

2:51:49

+46:23

10:56

13.

Øyvind Nilssen

2:53:53

+48:27

11:04

14.

Martin Mogensen

Berger IL

2:54:34

+49:08

11:07

183

15.

Fredrik Ryggetangen

2:55:04

+49:38

11:09

16.

Per-Harald Hagerup

Berger IL

3:04:06

+58:40

11:43

17.

Harald Godø Gjerdahl

Emblem IL Orientering

3:08:40

+1:03:14

12:01

191

18.

Jacob Lauridsen

Tiurveien Rund&Fun

3:11:16

+1:05:50

12:10

19.

Anders Liang

Arsenal

3:13:24

+1:07:58

12:19

20.

Lasse Syvertsen

BOS / Team Lassen

3:14:24

+1:08:58

12:22

21.

Anders Johnsen

SIF

3:15:19

+1:09:53

12:26

22.

Stian Sylling

Svelvik Sykleklubb

3:18:31

+1:13:05

12:38

23.

Christian Bøhmer

BOS

3:35:58

+1:30:32

13:45

24.

Cristobal Molina

Nortek Gasellene

3:38:12

+1:32:46

13:53

25.

Ole Tomas Amundsen

Elopak BIL

3:39:31

+1:34:05

13:58

26.

Petter Guttormsen

3:46:42

+1:41:16

14:26

27.

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

3:49:00

+1:43:34

14:35

28.

Rune Nebell

Arsenal FC

3:57:14

+1:51:48

15:06

28.

Thomas Tollefsen

Hakkadalen

3:57:14

+1:51:48

15:06

30.

Reidar Madsen

Glassverket IF

4:07:47

+2:02:21

15:46

31.

Eivind-Andre Næss-Solberg

FamilienGlum Team

4:44:24

+2:38:58

18:06

32.

Jørgen Galleberg Johansen

Bedre til vanns enn til lands

4:44:55

+2:39:29

18:08

33.

Anders W. Pettersen

Bedre til vanns enn til lands

4:44:58

+2:39:32

18:09

34.

Mads Aalborg

5:16:44

+3:11:18

20:10

191

35.

Aleksander Vælitalo Schi

5:16:47

+3:11:21

20:10

191

Brutt

Tommy Bringaker

Brutt

Petter Pedersen

DNS

Jarle Mogensen

Berger IL

DNS

Joachim Dyrdahl

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

2:45:47

+0:00

10:33

2.

Lene Cecilie Amdal Skaug

Bamford 1969

3:13:13

+27:26

12:18

3.

Britta Fismen

Fossum IF

3:14:02

+28:15

12:21

4.

Astrid Lunde

Høyen Bootcamp

3:15:13

+29:26

12:26

5.

Lene Ebbestad

3:18:28

+32:41

12:38

6.

Johanna Skjelsbek

HairPlay

3:57:20

+1:11:33

15:07

7.

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

4:42:53

+1:57:06

18:01

8.

Merethe Holen

Arsenal

4:43:09

+1:57:22

18:02

9.

Hege Trømborg

4:43:16

+1:57:29

18:02

10.

Kristin Jenssen Sola

Kniveåsen Rønners

6:08:09

+3:22:22

23:26

Brutt

Line Bjercke Syvertsen

Brutt

Kristin Petrine Bringaker

DNS

Janne Faye Brauer

HairPlay

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorbjørn Blom-Hagen

Team Halaas

2:14:58

+0:00

8:35

2.

Egil Furua

BOS

2:25:01

+10:03

9:14

3.

Lars Berglund

Ringerike OL

2:35:04

+20:06

9:52

4.

David Ekroll

Berger IL Ski

2:37:53

+22:55

10:03

5.

Stig Melling

Ringerike OL

2:37:56

+22:58

10:03

6.

Johan Galleberg

2:44:37

+29:39

10:29

7.

Håkon Sagberg

FBI

2:44:54

+29:56

10:30

8.

Terje W. Pettersen

BOS

2:51:46

+36:48

10:56

9.

Erik Saugerud

Konnerud IL

2:55:02

+40:04

11:08

10.

Anders Espeseth

Florø Turn og idrett

3:11:04

+56:06

12:10

11.

Tormod Sola

Kniveåsen Rønners

3:11:07

+56:09

12:10

12.

Dag Wang

Lillomarka O-Lag

3:11:10

+56:12

12:10

13.

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

3:11:17

+56:19

12:11

14.

Roy Arne Hansen

Åskollen SK

3:13:22

+58:24

12:18

15.

Svein Olav Vik

Team Lassen

3:15:18

+1:00:20

12:26

16.

Lars Baklid

Konnerud IL

3:24:03

+1:09:05

12:59

17.

David Hunstad

Konnerud IL

4:21:40

+2:06:42

16:40

18.

Bjørn Wessel

BOS

4:44:28

+2:29:30

18:07

19.

Håvard W. Pettersen

BOS

4:44:31

+2:29:33

18:07

Brutt

Håvard Hågård

Konnerud IL

52:16

154 182 183 184 151 187 189 168 191 192 193 153 16...

Brutt

Ragnar Skaug

Forsvarsmateriell

3:25:45

191 192 193 153 160 161 174 90

Brutt

Audun Støa

Nesbygda IF

DNS

Svein Roger Fossum

Ivrig IL

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Havre

Berger IL

3:15:29

+0:00

12:27

2.

Beate Berger

Team Sportslivet

3:18:27

+2:58

12:38

3.

Helle Hundseid

Tyrving IL

4:18:41

+1:03:12

16:28

4.

Tove Heimdal

Konnerud IL

4:18:43

+1:03:14

16:28

5.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

4:18:46

+1:03:17

16:28

6.

Anne Peggy Halaas

Team Halaas

6:02:21

+2:46:52

23:04

7.

Mette-Anita Halaas

Team Halaas

6:02:23

+2:46:54

23:04

8.

Lene Bjørneberg Ulstein

6:08:06

+2:52:37

23:26

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Kamsvåg

Tyrving IL

2:44:21

+0:00

10:28

1.

Eivind Hoff

IL Tyrving

2:44:21

+0:00

10:28

3.

Øyvind Linnebo

Asker Skiklubb

2:50:44

+6:23

10:52

4.

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

2:51:01

+6:40

10:53

5.

Egil Andreassen

BOS

3:07:25

+23:04

11:56

6.

Trygve Bryhn

Røyken o-lag

3:13:20

+28:59

12:18

7.

Johnny Årnes

Svelvik IF

3:24:04

+39:43

12:59

8.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

3:37:42

+53:21

13:51

9.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

3:37:43

+53:22

13:52

10.

Sven Myhre

Team Lassen

3:37:52

+53:31

13:52

11.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

4:06:04

+1:21:43

15:40

12.

Rolf Christensen

BOS

4:27:06

+1:42:45

17:00

13.

Jan Trygve Jensen

Team Jensen

4:27:08

+1:42:47

17:00

14.

Dag Vinge

Røros Idrettslag

4:27:11

+1:42:50

17:01

15.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

4:41:56

+1:57:35

17:57

16.

Tor Engløk

Svelvik IF / BOS

5:25:01

+2:40:40

20:42

17.

Thor Bjørnstad

BOS

7:05:48

+4:21:27

27:07

18.

Roar Haldorsen

7:06:15

+4:21:54

27:08

Brutt

Knut Pettersen

Svelvik IF

1:52:07

154 182 183 184 151 187 189 168 191 192 193 153 16...

DNS

Jens Westby

BOS

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum o-lag

3:13:15

+0:00

12:18

2.

Kjersti Engløk

Svelvik IF / BOS

5:24:47

+2:11:32

20:41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 november 2022, 15:13:38

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

171

Antall startet:

160