Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Mørkesprinten 2022 - finale med jaktstart 11. oktober 2022

Klasse: H12-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

13:12

+0:00

2.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

15:01

+1:49

3.

Fredrik Fet Andersen

Sturla, IF

15:40

+2:28

4.

Alfred Teig

Nydalens SK

17:22

+4:10

5.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

17:25

+4:13

6.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

18:10

+4:58

7.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

19:01

+5:49

8.

Jens Wold

Sturla, IF

19:20

+6:08

9.

Frode Wallberg

Heming Orientering

19:40

+6:28

10.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

19:43

+6:31

10.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

19:43

+6:31

12.

Magnus Jevanord

Fossum IF

20:09

+6:57

13.

Christian Berge Gjellestad

Nydalens SK

20:13

+7:01

14.

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

21:08

+7:56

15.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

21:15

+8:03

15.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

21:15

+8:03

17.

Simen Kjenseth Glendrange

Nittedal OL

21:29

+8:17

18.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

21:46

+8:34

19.

Aksel Klausen

Sturla, IF

22:07

+8:55

20.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

22:50

+9:38

93

21.

Jørgen Ler

Fet OL

23:12

+10:00

22.

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

24:40

+11:28

23.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

26:36

+13:24

DSQ

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

15:07

96 94 78

DNS

Mathias Linløkken

Østmarka OK

DNS

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

DNS

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

DNS

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

DNS

Sigurd Myrvold

Heming Orientering

Klasse: D12-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

15:20

+0:00

2.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

18:06

+2:46

3.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

20:02

+4:42

4.

Mie Fosshaug Weinholdt

Østmarka OK

20:03

+4:43

5.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

20:09

+4:49

6.

Mathilde Rekkertbø Koren

Nydalens SK

20:14

+4:54

7.

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

20:36

+5:16

8.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

21:12

+5:52

9.

Live R. Løberg

Nydalens SK

21:14

+5:54

10.

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

21:16

+5:56

11.

Silje Taraldlien

Fet OL

22:10

+6:50

12.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

22:37

+7:17

12.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

22:37

+7:17

14.

Astrid Reusch

Heming Orientering

23:39

+8:19

15.

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

24:24

+9:04

16.

Boiana Iordanova

Nydalens SK

27:21

+12:01

17.

Celine Kjenseth

Heming Orientering

27:25

+12:05

18.

Sine Wallberg

Heming Orientering

28:32

+13:12

92

19.

Iben Svensvik

Østmarka OK

29:10

+13:50

20.

Linnea Green

Østmarka OK

31:20

+16:00

DSQ

Karoline Alvestad Bjørklund

Østmarka OK

13:12

85 93 87 130 84 88 132 92 130 75 96 94 7...

DNS

Leonie Svensvik

Østmarka OK

DNS

Inka Marte Boldingh Debernard

Nydalens SK

Klasse: Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Serhii Kiziiov

Oppsal Orientering

14:54

+0:00

2.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

16:25

+1:31

3.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

16:39

+1:45

4.

Ylva Klausen

Sturla, IF

17:18

+2:24

5.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

17:58

+3:04

Jeg kom i mål rett etter Karl Even, og har selv registrert 16.30 på klokken.

6.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

19:48

+4:54

7.

Guttorm Egge

IL GeoForm

21:03

+6:09

8.

Hans Jevanord

Fossum IF

22:16

+7:22

9.

Christine Teig

Nydalens SK

22:33

+7:39

10.

Guro Harstad

Heming Orientering

24:15

+9:21

11.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

24:25

+9:31

12.

Erlend Bråten Berge

IL Koll

28:25

+13:31

13.

Inger-Johanne Rygh

Heming Orientering

29:38

+14:44

14.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

30:52

+15:58

15.

Bjørn Sverre Gulhei

Nordre Follo orientering

31:00

+16:06

16.

Simen Mortensen Lian

IL Koll

31:56

+17:02

17.

Isak Karlsen

Østmarka OK

44:32

+29:38

18.

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

47:36

+32:42

19.

Ola Bråten Berge

IL Koll

54:59

+40:05

DSQ

Stian Lillegård

Lillomarka OL

23:12

88 132 92 130 75 96 94 78 131 79 81 84

DSQ

Sondre Taraldlien

Fet OL

26:42

88 132 92 130 75 96 94 78 131 79 81 84

DNS

Lazar Iordanov

Nydalens SK

DNS

Atanaska Bedeleva

Nydalens SK

DNS

Stepan Skvirsky

Oppsal Orientering

DNS

Marie Rygh Holten

Nydalens SK

DNS

Signy Hellerud

Nydalens SK

DNS

Vidar Berteig

IL GeoForm

DNS

Sharon Broadwell

IL GeoForm

DNS

Bo Bratsberg


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 oktober 2022, 18:37:30

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

81

Antall startet:

66