Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bananaboys O-Weekend (WC/NC 2023 Training) 15. oktober 2022

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Steiwer

Fredrikstad SK

35:37

+0:00

2.

Magne Dæhli

Halden SK

36:26

+0:49

3.

Vegard Jarvis Westergård

Oppsal Orientering

37:44

+2:07

4.

Göran Winblad

OK Moss

41:24

+5:47

5.

Bendik Eliassen

Halden SK

42:10

+6:33

6.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

42:27

+6:50

7.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

44:57

+9:20

8.

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

45:30

+9:53

9.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

46:33

+10:56

10.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

49:51

+14:14

11.

Even Lien

Gjø-Vard OL

50:20

+14:43

12.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

52:50

+17:13

13.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

54:20

+18:43

14.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

55:18

+19:41

15.

Eirik Ravnan

Stokke IL

55:27

+19:50

16.

Børge Nilsen Berg

Sandnes IL (Rogaland)

55:33

+19:56

17.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

55:39

+20:02

18.

Axel Aalde

Nydalens SK

57:07

+21:30

19.

Filip Kubina

Nydalens SK

58:31

+22:54

20.

Balder Hasvik Larsen

Halden SK

59:37

+24:00

21.

Kristoffer Børke Sætaberget

Vang OL

1:23:23

+47:46

163

DSQ

Sigurd Myhre Andreassen

Fredrikstad SK

42:34

168 178 182 176 179 173 174 186

DSQ

Cornelius Bjørk

Bækkelagets SK

43:34

171 181 178 175 182 176 179 173 174

DSQ

Lasse Grøn

Halden SK

58:10

178 175 182 176 179

DNS

Herman Lien Backstrøm

Halden SK

DNS

Peder Bryggen

Halden SK

DNS

Håkon Raadal Bjørlo

Oppsal Orientering

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

37:57

+0:00

2.

Marianne Andersen

Kristiansand OK

38:16

+0:19

3.

Svetlana Mironova

Halden SK

45:00

+7:03

4.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

47:19

+9:22

5.

Feia Tsyvilska

Sävedalens AIK

47:35

+9:38

6.

Marie Scheele

Nydalens SK

48:36

+10:39

7.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

51:33

+13:36

8.

Katarína Kubinová

Nydalens SK

55:43

+17:46

9.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

57:25

+19:28

10.

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

58:25

+20:28

11.

Ingrid Lamark

Ås-NMBU Orientering

1:01:08

+23:11

168

12.

Malin Eijsink

Nydalens SK

1:10:04

+32:07

13.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

1:11:26

+33:29

14.

Kristine Sparre Knudsen

Stokke IL

1:40:46

+1:02:49

DSQ

Maria Tymoshchuk

Sävedalens AIK

160 162 163 169 172 167 168 171 181 178 175 182 17...

DSQ

Jo Shepherd

Halden SK

42:50

171 181 178 175 182 176 179 173 174

DSQ

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

49:20

167 168 171 181 178 182 176 179

DNS

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kevin Lindqvist

Stokke IL

21:28

Benjamin Johansson

Stokke IL

17:59

Edward Stixrud Hagen

Stokke IL

18:11

Roger Johansson

Stokke IL

35:04

Malin Johansson

Stokke IL

34:55

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Sigurdsson

Stokke IL

16:46

+0:00

2.

Ludvik Hiis

Stokke IL

21:49

+5:03

3.

Erik Hynne-Horntvedt

Stokke IL

23:40

+6:54

4.

Luka Kraskovskis

OK Moss

24:49

+8:03

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Aass Eilevstjønn

Stokke IL

28:04

+0:00

2.

Nikolai Teslo

Hadeland OL

28:10

+0:06

DNS

Alexander Dybvik

Stokke IL

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

49:42

+0:00

2.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

49:45

+0:03

3.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

50:01

+0:19

4.

Niclas Gunnerød

Stokke IL

52:48

+3:06

5.

Jens G. Dybvik

Stokke IL

1:05:57

+16:15

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringstad Lien

Gjø-Vard OL

1:22:47

+0:00

DNS

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

DNS

Linda Fredh

OK Moss

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

51:50

+0:00

2.

Martin Malmstrøm

OK Moss

59:01

+7:11

3.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

1:07:48

+15:58

4.

Halvor Hobøl

Oppsal Orientering

1:11:22

+19:32

5.

Raúl Ferra

Halden SK

1:27:02

+35:12

51:08 (Real chip number 4122321)

6.

Stian Eilevstjønn

Stokke IL

1:31:42

+39:52

7.

Sigurdur Freyr Sigurdsson

Stokke IL

1:34:19

+42:29

DSQ

Øystein Olsen

OK Moss

22:32

168 171 181 178 175 182 176 179 173 174 186

DSQ

Morten Breimo

OK Moss

1:16:42

171

DNS

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

49:00

+0:00

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

49:59

+0:59

3.

Else Kari Nordli Scheele

Nydalens SK

52:59

+3:59

4.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

57:02

+8:02

5.

Ingrid Ravnan

Stokke IL

1:18:25

+29:25

6.

Toril Korsvik

Stokke IL

1:21:08

+32:08

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Scheele

Nydalens SK

34:07

+0:00

2.

Torgeir Snilsberg

Indre Østfold OK

39:06

+4:59

3.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

42:09

+8:02

4.

Terje Larsen

Halden SK

43:45

+9:38

5.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

45:08

+11:01

6.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

48:14

+14:07

7.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

48:20

+14:13

8.

Frode Robertsen

Stokke IL

51:14

+17:07

9.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

52:33

+18:26

10.

Einar Teslo

Hadeland OL

55:53

+21:46

11.

Arne Kristensen

Stokke IL

56:11

+22:04

12.

Onno Verberne

Stokke IL

56:13

+22:06

13.

Arnstein Dale

OL Vallset/Stange

1:01:46

+27:39

14.

Ørjan Totland

TIF Viking

1:03:03

+28:56

15.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

1:03:33

+29:26

16.

Magne Kløve

Stokke IL

1:13:59

+39:52

DSQ

Knut Aalde

Nydalens SK

37:59

172 167 168 177

DNS

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher Schive

OK Moss

45:23

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

48:27

+3:04

3.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

52:47

+7:24

4.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

52:57

+7:34

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Klaveness

Måren OK

44:57

+0:00

2.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

49:25

+4:28

3.

Tore Aaberg

Indre Østfold OK

1:08:19

+23:22

169

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Röhrs

Stokke IL

21:51

+0:00

2.

Kjell Morten Horntvedt

Stokke IL

23:41

+1:50

3.

Carl-Johan Lindqvist

Stokke IL

24:51

+3:00

4.

Douglas Lindqvist

Stokke IL

28:26

+6:35

5.

Anikken Gjein Dybvik

Stokke IL

29:09

+7:18

6.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

33:46

+11:55

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirunn Fjeld

Stokke IL

38:22

+0:00

2.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

44:31

+6:09

3.

Inger Svaland

OL Vallset/Stange

47:51

+9:29

4.

Gunn Elin Rudi

Hadeland OL

48:54

+10:32

5.

Marianne Bakker

Stokke IL

50:37

+12:15

6.

Kristin Lind Larsen

OK Moss

51:57

+13:35

7.

Hanne Kittilsen

Stokke IL

54:20

+15:58

8.

Margareta Brynhildsen

Stokke IL

1:15:36

+37:14

9.

Kenneth Dybvik

Stokke IL

1:17:27

+39:05

10.

Hanne Vilke

Stokke IL

1:23:28

+45:06

DNS

Martin Dybvik

Stokke IL

Klasse: Åpen A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

38:37

+0:00

2.

Harald Lundhaug

OK Moss

43:54

+5:17

163 169

DSQ

Matthew Ng

Nydalens SK

48:08

179 176 173 174

Klasse: Åpen A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

46:49

+0:00

2.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

57:32

+10:43


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 oktober 2022, 12:26:30

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

129

Antall startet:

118