Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen løp nr. 4 - Tyrvingnatta 17. oktober 2022

Klasse: H17-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

48:23

+0:00

2.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

53:18

+4:55

3.

Svein Nygård

Lillomarka OL

53:56

+5:33

4.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

56:01

+7:38

5.

Amund Beitnes

Varanger Orienteringslag

56:03

+7:40

6.

Stian Bergersen

Tyrving IL

56:30

+8:07

DSQ

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:05:25

141

DNS

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

DNS

Jo Forseth Indgaard

Bækkelagets SK

Klasse: D17-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Andersen

Kristiansand OK

49:58

+0:00

2.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:28:53

+38:55

Klasse: H-Veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Grotnes

Tyrving IL

37:10

+0:00

2.

Håvard Hågård

Konnerud IL

37:26

+0:16

3.

Leif Størmer

Fossum IF

37:54

+0:44

4.

Ole Kristian Kristensen

Bodø og Omegn IF Orientering

40:36

+3:26

5.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

42:02

+4:52

6.

Lars Baklid

Konnerud IL

42:59

+5:49

7.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

46:02

+8:52

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

46:33

+9:23

9.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

49:28

+12:18

10.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

50:10

+13:00

11.

Gunnar Hope

Modum OL

51:15

+14:05

12.

Egil Eide

Tyrving IL

51:50

+14:40

13.

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

56:58

+19:48

14.

Peter Carlsen

Sturla, IF

57:33

+20:23

15.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

59:23

+22:13

16.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:01:19

+24:09

17.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

1:02:32

+25:22

18.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

1:02:43

+25:33

19.

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

1:06:01

+28:51

20.

Don Skantze

Tyrving IL

1:08:37

+31:27

21.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:18:38

+41:28

22.

Per Øhlckers

Tyrving IL

1:40:26

+1:03:16

DSQ

Morten Johannessen

Røyken OL

5:52

139 140 141 149 163 161 160 235

DSQ

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

1:07:10

141

DSQ

Sven Ohrvik

Konnerud IL

Klasse: D-Veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving IL

52:33

+0:00

2.

Jeanette Koht

Asker Skiklubb

52:51

+0:18

3.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

56:10

+3:37

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

31:40

+0:00

2.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

52:11

+20:31

3.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

54:58

+23:18

DNS

Mats Ishii Johnsen

Sturla, IF

DNS

Oskar Hope

Modum OL

DNS

Fredrik Fet Andersen

Sturla, IF

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

Klasse: H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

16:30

+0:00

2.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

16:31

+0:01

3.

Lars Haakon Eriksson

Tyrving IL

19:05

+2:35

4.

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

25:17

+8:47

5.

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

32:14

+15:44

Klasse: D 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Lackner

Fossum IF

32:42

+0:00

2.

Jenny Juel Simensen

Fossum IF

33:37

+0:55

3.

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

38:27

+5:45

4.

Marlene Keilholz

Røyken OL

52:41

+19:59

DSQ

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

38:34

137

Klasse: H17-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils-Erik Hirsch

Tyrving IL

34:33

+0:00

2.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

43:00

+8:27

3.

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

44:15

+9:42

4.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

46:50

+12:17

5.

Harald Heiaas

Røyken OL

53:30

+18:57

6.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

58:11

+23:38

7.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:06:37

+32:04

DSQ

Andreas Hamre

Røyken OL

44:06

141

Klasse: D17-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

32:57

+0:00

2.

Mone Nastad

Asker Skiklubb

35:56

+2:59

3.

Anita Hilleren

Eiker OL

37:54

+4:57

4.

Larysa Mironava

Modum OL

40:40

+7:43

5.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

49:32

+16:35

DNS

Hanna Mironava

Modum OL

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Simensen

Fossum IF

28:44

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

41:38

+12:54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 oktober 2022, 18:01:10

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

72

Antall startet:

65