Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Grankvistløpet 29. oktober 2022

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Even Kortner Vogt

Østmarka OK

15:43

Tina Bakkehøi

Nydalens SK

18:20

Emil Purnell

Østmarka OK

31:30

Erling Skårberg Weydahl

Østmarka OK

18:23

Henrik Jahnsen

Østmarka OK

26:57

DNS

Lucia Panadero Dolatowski

Østmarka OK

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hilmarsen

51:45

+0:00

13:37

2.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:09:34

+17:49

18:18

3.

Torild Jørgensen

Østmarka OK

1:37:53

+46:08

25:45

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

DNS

Isak Sverre Karlsen

Østmarka OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Green

Østmarka OK

50:25

+0:00

13:16

2.

Ingrid Bakkehøi

Nydalens SK

52:48

+2:23

13:53

3.

Malin Arntzen Haug

Østmarka OK

1:32:57

+42:32

24:27

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Hiller Nyborg

Østmarka OK

1:06:36

+0:00

17:31

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mie Fosshaug Weinholdt

Østmarka OK

59:23

+0:00

11:12

2.

Karoline Alvestad Bjørklund

Østmarka OK

1:17:15

+17:52

14:34

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Purnell

Østmarka OK

2:18:34

+0:00

26:08

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Mathias Linløkken

Østmarka OK

27:33

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

55:59

+0:00

10:33

2.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

58:11

+2:12

10:58

Klasse: Damer A Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Josefine Lind

Nydalens SK

Klasse: Damer A Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Hammer Iversen

Østmarka OK

2:03:55

+0:00

11:54

2.

Anna Kjær Madsen

Østmarka OK

3:07:31

+1:03:36

18:01

Klasse: Damer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

1:06:57

+0:00

12:37

2.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:50:02

+43:05

20:45

Klasse: Herrer A Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matthew Speake

Bækkelagets SK

1:59:20

+0:00

8:20

2.

Olav Hjemsæter

Østmarka OK

2:25:05

+25:45

10:08

3.

Morten Wettergreen

Fossum IF

2:27:06

+27:46

10:17

4.

Rein Jørgensen

Østmarka OK

2:39:33

+40:13

11:09

5.

Henrik Rasmussen

Østmarka OK

2:51:11

+51:51

11:58

6.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

3:05:06

+1:05:46

12:56

7.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

3:25:05

+1:25:45

14:20

Klasse: Herrer A Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Myhre Andreassen

Fredrikstad SK

1:28:57

+0:00

8:33

2.

Tom Bergan

Fet OL

1:36:11

+7:14

9:14

3.

Peder Tore Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

1:38:25

+9:28

9:27

4.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

1:38:42

+9:45

9:29

5.

Henry Michael Ødegaard

OK Øst

1:43:34

+14:37

9:57

6.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

1:49:00

+20:03

10:28

7.

Alfred Aronsen

Nittedal OL

1:49:09

+20:12

10:29

8.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:49:22

+20:25

10:30

9.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:49:33

+20:36

10:32

10.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:56:07

+27:10

11:09

11.

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

2:07:44

+38:47

12:16

12.

Lorant Farkas

Østmarka OK

2:09:27

+40:30

12:26

13.

Geir Ove Hjemsæter

Østmarka OK

2:32:08

+1:03:11

14:37

14.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

3:00:55

+1:31:58

17:23

DNS

Kim Aleksander Hammer Iversen

Østmarka OK

DNS

Inge Ramberg

Østmarka OK

Klasse: Herrer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Serhii Kiziiov

Oppsal Orientering

49:48

+0:00

9:23

2.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

58:43

+8:55

11:04

3.

Frode Bakkehøi

Østmarka OK

1:02:44

+12:56

11:50

4.

NN

1:17:15

+27:27

14:34

5.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

1:18:01

+28:13

14:43

6.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

1:18:37

+28:49

14:50

7.

Truls Angell

Lillomarka OL

1:18:48

+29:00

14:52

8.

Ingar Solberg

Olderskog IL

1:19:49

+30:01

15:03

9.

Per Stedje

Østmarka OK

1:26:14

+36:26

16:16

10.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

2:28:04

+1:38:16

27:56

DNS

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

DNS

Håvard Rønningen

Østmarka OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 oktober 2022, 14:11:48

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

61

Antall startet:

53