Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malakoff Indoor Challenge 18. februar 2023

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

4:19

+0:00

2.

Oda Gullingsrud

Trøsken IL

5:24

+1:05

3.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

5:54

+1:35

4.

Andrea Lie

OK Moss

6:06

+1:47

5.

Mari Haugstvedt

Indre Østfold OK

7:55

+3:36

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

5:34

+0:00

2.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

9:33

+3:59

3.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

9:54

+4:20

4.

Andrea Lie

OK Moss

10:06

+4:32

5.

Anita Rostveit

OK Moss

11:53

+6:19

6.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

12:24

+6:50

7.

Luka Kraskovskis

OK Moss

13:28

+7:54

8.

Solan Løken

OK Moss

15:49

+10:15

9.

Marianne Løken

OK Moss

15:55

+10:21

10.

Elise Haugstvedt

Indre Østfold OK

17:54

+12:20

11.

Mari Haugstvedt

Indre Østfold OK

18:08

+12:34

12.

Shire Elmi

OK Moss

27:42

+22:08

13.

Aisha Elmi

Støtvig Hotel

27:58

+22:24

Klasse: Herre A-1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

11:21

+0:00

2.

Øyvind Le Løk

OK Moss

11:29

+0:08

3.

Selmer Løken

OK Moss

13:47

+2:26

4.

Martin Malmstrøm

OK Moss

14:14

+2:53

5.

Henning B Carlsen

OK Moss

15:43

+4:22

6.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

16:17

+4:56

7.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

16:28

+5:07

8.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

18:41

+7:20

9.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

19:25

+8:04

10.

Thomas Hjelbakk

Trøsken IL

21:54

+10:33

11.

Morten Breimo

OK Moss

22:32

+11:11

12.

Magne Janitz

OK Moss

24:07

+12:46

13.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

26:41

+15:20

14.

Luka Kraskovskis

OK Moss

29:26

+18:05

15.

Christopher Schive

OK Moss

31:28

+20:07

16.

Even Hanssen

OK Moss

32:15

+20:54

17.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

39:12

+27:51

18.

Stein Klyve

OK Moss

39:42

+28:21

19.

Shire Elmi

OK Moss

51:36

+40:15

DSQ

Jan Løken Johannessen

OK Moss

6:14

114 115 123 109 107 108 113 112 111 116 117 118

DSQ

Alfred Bjørnerød

OK Moss

10:15

123

DSQ

Trym Breimo

OK Moss

19:13

118 131 119

Klasse: Dame A- 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

11:23

+0:00

2.

Monica Meum Johansen

OK Moss

15:19

+3:56

3.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

15:57

+4:34

4.

Elisabeth Romcke

OK Moss

19:04

+7:41

5.

Åse Gulingsrud

Trøsken IL

20:05

+8:42

6.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

20:32

+9:09

7.

Oda Gullingsrud

Trøsken IL

20:36

+9:13

8.

Anita Rostveit

OK Moss

23:47

+12:24

9.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

29:40

+18:17

10.

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

36:20

+24:57

11.

Hanne Vilke

Stokke IL

37:07

+25:44

12.

Elise Haugstvedt

Indre Østfold OK

39:47

+28:24

12.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

39:47

+28:24

14.

Inger Nergaard

Stokke IL

41:06

+29:43

15.

Rita Haugstvedt

Indre Østfold OK

41:12

+29:49

16.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

44:31

+33:08

17.

Aisha Elmi

Støtvig Hotel

51:33

+40:10

DSQ

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

14:58

109 107 108

DSQ

Andrea Lie

OK Moss

20:40

109 107 108 113 112 111 116 117 118 131 119 120

DSQ

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

21:50

113

Klasse: Herre A- 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

9:49

+0:00

2.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

10:38

+0:49

3.

Selmer Løken

OK Moss

11:20

+1:31

4.

Øyvind Løken

OK Moss

11:39

+1:50

5.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

12:12

+2:23

6.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

13:02

+3:13

7.

Martin Malmstrøm

OK Moss

13:57

+4:08

8.

Morten Breimo

OK Moss

16:19

+6:30

9.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

18:41

+8:52

10.

Magne Janitz

OK Moss

19:31

+9:42

11.

Trym Breimo

OK Moss

23:21

+13:32

12.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

27:00

+17:11

13.

Egon Lundsrud

OK Moss

28:35

+18:46

DSQ

Birk Breimo

OK Moss

11:53

103

DSQ

Even Hanssen

OK Moss

23:12

103

DSQ

Stein Klyve

OK Moss

24:43

128

Startet

Øystein Geir Olsen

OK Moss

Startet

Trym Breimo

OK Moss

Startet

Thomas Hjelbakk

Trøsken IL

Klasse: Dame A- 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

12:19

+0:00

2.

Monica Meum Johansen

OK Moss

15:02

+2:43

3.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

15:48

+3:29

4.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

16:30

+4:11

5.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

17:13

+4:54

6.

Åshild Gulingsrud

Trøsken IL

17:59

+5:40

7.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

18:31

+6:12

8.

Rita Haugstvedt

Indre Østfold OK

20:08

+7:49

9.

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

20:09

+7:50

10.

Tonje Holm

OK Moss

20:14

+7:55

11.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

22:25

+10:06

12.

Elisabeth Romcke

OK Moss

24:09

+11:50

13.

Anita Rostveit

OK Moss

25:23

+13:04

14.

Inger Nergaard

Stokke IL

28:45

+16:26

15.

Hanne Vilke

Stokke IL

44:38

+32:19

DSQ

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

27:50

121 129

DSQ

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

27:52

121 129

Klasse: Herre A- 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

10:17

+0:00

2.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

10:43

+0:26

3.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

11:18

+1:01

4.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

12:44

+2:27

5.

Øyvind Løken

OK Moss

13:42

+3:25

6.

Morten Breimo

OK Moss

14:33

+4:16

7.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

14:53

+4:36

8.

Thomas Hjelbakk

Trøsken IL

15:53

+5:36

9.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

16:38

+6:21

10.

Martin Malmstrøm

OK Moss

16:59

+6:42

11.

Even Hanssen

OK Moss

19:38

+9:21

12.

Stein Klyve

OK Moss

23:36

+13:19

13.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

28:33

+18:16

DSQ

Birk Breimo

OK Moss

11:58

134

DSQ

Magne Janitz

OK Moss

31:06

134

Klasse: Dame A- 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

10:08

+0:00

2.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

13:43

+3:35

3.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

13:57

+3:49

4.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

14:29

+4:21

5.

Rita Haugstvedt

Indre Østfold OK

16:33

+6:25

6.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

17:18

+7:10

7.

Tonje Holm

OK Moss

18:52

+8:44

8.

Inger Nergaard

Stokke IL

20:57

+10:49

9.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

24:37

+14:29

10.

Thomas Hjelbakk Test

Trøsken IL

29:38

+19:30

11.

Hanne Vilke

Stokke IL

33:23

+23:15

DSQ

Elisabeth Rømcke

OK Moss

18:38

135

DSQ

Monica Meum Johansen

OK Moss

20:54

117


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 februar 2023, 14:42:33

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

124

Antall startet:

124