Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup, løp 4 2. mai 2024

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristin Slagsvold

Freidig

35:47

Amund Tømmerås Gjestvang

Freidig

41:06

Elise Maroni Stavik

Byåsen IL

18:32

Thea Skarbo Hegge

OL Trollelg

19:03

Geir Belsaas

OL Trollelg

19:43

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

Melhus IL

28:53

+0:00

10:18

2.

Ingeborg Meyer

Wing OK

33:33

+4:40

11:58

3.

Madeleine Varang

NTNUI

34:46

+5:53

12:25

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Tyldum Ulvin

Freidig

42:57

Ingvill Ertshus Andersen

Freidig

42:56

Aina Therese Grande Jaren

Freidig

25:09

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

25:35

Hedda Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

35:03

DSQ

Alma Slørdahl Habberstad

Freidig

32:01

151

DSQ

Frida Sørensen Båtnes

Freidig

32:08

151

DNS

Siri Fossum Malmring

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edith Bonnemaire

Freidig

14:10

+0:00

7:27

2.

Vilde Lovise Grande Jaren

Freidig

15:27

+1:17

8:07

3.

Zoe Coudert

Freidig

15:42

+1:32

8:15

4.

Embla Neese-Følstad

Freidig

16:24

+2:14

8:37

5.

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

16:45

+2:35

8:48

6.

Birka Neese-Følstad

Freidig

17:46

+3:36

9:21

7.

Emmy Sofie Bjørnsen

Byåsen IL

18:34

+4:24

9:46

8.

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

22:57

+8:47

12:04

9.

Anna Slagsvold

Freidig

24:09

+9:59

12:42

10.

Alexandra Dahl

Freidig

24:54

+10:44

13:06

11.

Hedda C Sandøy

Freidig

27:09

+12:59

14:17

12.

Pernille Øien Kartrud

Freidig

27:11

+13:01

14:18

13.

Camilla Emilie Skjærvik Iversen

Freidig

27:22

+13:12

14:24

14.

Ella Tagseth

Wing OK

30:46

+16:36

16:11

15.

Saga Elise Nergaard

Wing OK

34:36

+20:26

18:12

16.

Signe Nilsen Bardal

Melhus IL

40:08

+25:58

21:07

DSQ

Mirja Mohus

Wing OK

19:54

149

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olea Bjørnsen

Byåsen IL

25:07

+0:00

8:58

2.

Anna Agathe Gussiaas Gustafson

Freidig

29:32

+4:25

10:32

3.

Astrid Elvestad Gabrielsen

Byåsen IL

40:29

+15:22

14:27

DSQ

Una Nomeland

Byåsen IL

20:26

144

DSQ

Vilde Haaland

Wing OK

21:00

135

DNS

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

20:33

+0:00

7:20

2.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

21:31

+0:58

7:41

2.

Emma Imsland

Wing OK

21:31

+0:58

7:41

4.

Maia Ruano Strand

Wing OK

22:06

+1:33

7:53

5.

Guro Haaland

Wing OK

23:13

+2:40

8:17

6.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

23:21

+2:48

8:20

7.

Eva Amundsen

Freidig

25:05

+4:32

8:57

8.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

27:52

+7:19

9:57

9.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

30:43

+10:10

10:58

DSQ

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

DSQ

Lina Sandquist

OL Trollelg

25:44

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

23:59

+0:00

7:16

2.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

29:01

+5:02

8:47

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjendine Gjelstad Rebård

NTNUI

21:06

+0:00

6:23

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

21:13

+0:07

6:25

3.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

22:02

+0:56

6:40

4.

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

22:27

+1:21

6:48

5.

Malene Instanes

NTNUI

26:48

+5:42

8:07

6.

Marit Schmid

OL Trollelg

27:53

+6:47

8:26

7.

Ine Instanes

Sturla, IF

27:59

+6:53

8:28

8.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

28:07

+7:01

8:31

9.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

29:54

+8:48

9:03

10.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

30:16

+9:10

9:10

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

30:16

+9:10

9:10

DNS

Henriette Andersen

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Albinson

Freidig

29:00

+0:00

8:47

2.

Maja Berger

Byåsen IL

29:21

+0:21

8:53

3.

Ida Noddeland

Wing OK

30:41

+1:41

9:17

4.

Maiken Gabrielsen

Byåsen IL

47:52

+18:52

14:30

DNS

Sunniva Morgan

Malvik IL

DNS

Judit Sandquist

OL Trollelg

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

23:57

+0:00

8:33

2.

Tone Almås

IL Leik

27:38

+3:41

9:52

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

31:12

+7:15

11:08

4.

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

34:40

+10:43

12:22

DSQ

Margot Bolstad Lynum

Freidig

7:19

131 135 138 139 141 142 143 144 148 152 149 151 15...

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

25:25

+0:00

9:04

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

27:31

+2:06

9:49

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

29:45

+4:20

10:37

4.

Hilde Haugskott

OL Trollelg

30:01

+4:36

15:47

5.

Trine Sunnset

Melhus IL

31:53

+6:28

11:23

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

28:48

+0:00

10:17

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

39:46

+0:00

14:12

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

1:11:35

+0:00

25:33

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thor Tømmerås Gjestvang

Freidig

30:32

Herman Hanekamhaug

Freidig

29:10

Einar Wold Aalde

Freidig

24:33

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

16:13

+0:00

8:32

2.

Martin Sletner

Freidig

17:26

+1:13

9:10

3.

Martin Kristoffer Lona

Wing OK

19:34

+3:21

10:17

4.

Sverre Bøhle

Freidig

20:17

+4:04

10:40

5.

Endre Krogh

Freidig

23:38

+7:25

12:26

DNS

Torstein Wold Aalde

Freidig

DNS

Anton Nomeland

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

19:08

+0:00

6:50

2.

Trygve Bøhle

Freidig

22:35

+3:27

8:03

3.

Tim Aursand

Malvik IL

23:03

+3:55

8:13

4.

Firmin Coudert

Freidig

25:03

+5:55

8:56

5.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

27:28

+8:20

9:48

6.

Åsmund Nilsen Bardal

Melhus IL

30:04

+10:56

10:44

7.

Olav Bjørsnøs Sneve

Wing OK

36:44

+17:36

13:07

8.

Håkon Furuholt Sjøvoll

Wing OK

37:01

+17:53

13:13

9.

Edgar Speed

Wing OK

38:17

+19:09

13:40

10.

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

1:01:56

+42:48

22:07

DSQ

Linus Fossum Malmring

Freidig

21:46

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Imre Leander Gangaune

Freidig

21:07

+0:00

7:32

2.

Petter Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

21:40

+0:33

7:44

3.

Sindre Mohus

Wing OK

22:55

+1:48

8:11

4.

Tobias Valle Zahlsen

Wing OK

25:38

+4:31

9:09

5.

Pelle Linus Hansen

OL Trollelg

28:57

+7:50

10:20

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

18:31

+0:00

5:36

2.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

20:41

+2:10

6:16

3.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

22:36

+4:05

6:50

4.

Johannes Lerli

Melhus IL

29:58

+11:27

9:04

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

20:03

+0:00

6:04

2.

Øyvind Wiggen

NTNUI

20:15

+0:12

6:08

3.

Øystein Grande Jaren

Freidig

20:21

+0:18

6:10

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

20:39

+0:36

6:15

5.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

20:58

+0:55

6:21

6.

Bjørn Anders Flågen

NTNUI

21:02

+0:59

6:22

7.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

21:11

+1:08

6:25

8.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

21:38

+1:35

6:33

9.

Jan Schmid

OL Trollelg

21:39

+1:36

6:33

9.

Marius Staff

NTNUI

21:39

+1:36

6:33

11.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

22:27

+2:24

6:48

12.

Anders Horvei

Raumar Orientering

22:51

+2:48

6:55

13.

Vemund Mølnvik

NTNUI

23:33

+3:30

7:08

14.

Vebjørn Blom-Hagen

25:02

+4:59

7:35

15.

Peter Uran

NTNUI

25:37

+5:34

7:45

16.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

27:53

+7:50

8:26

17.

Christopher Høe

Raumar Orientering

31:16

+11:13

9:28

18.

Tommy Schmid

OL Trollelg

31:36

+11:33

9:34

DNS

Jan Kondula

NTNUI

DNS

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

20:26

+0:00

6:11

2.

Nicholas Morgan

Malvik IL

20:48

+0:22

6:18

3.

Andreas Haaland

Wing OK

21:34

+1:08

6:32

4.

Johannes Høysæter

Wing OK

23:52

+3:26

7:13

5.

Morten Aursand

Malvik IL

25:07

+4:41

7:36

6.

Snorre Gangaune

Freidig

27:26

+7:00

8:18

7.

Tore Kvalen

Freidig

31:24

+10:58

9:30

DSQ

Audun Bakk

Melhus IL

23:38

DSQ

Stian Vallestad Alvær

Førde IL

30:52

135

DNS

Tobias Schmidt Slørdahl

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

20:41

+0:00

7:23

2.

Erik Aalde

Freidig

20:47

+0:06

7:25

3.

Agnar Renolen

Wing OK

23:10

+2:29

8:16

4.

Rune Stræte

Wing OK

23:11

+2:30

8:16

5.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

23:23

+2:42

8:21

6.

Øystein Grøvlen

Nidarøst OK

24:43

+4:02

8:49

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

25:08

+4:27

8:58

8.

Dag Erik Helland

Wing OK

26:14

+5:33

9:22

9.

Olle Malmring

Freidig

26:33

+5:52

9:28

10.

Hendrik Spilker

Byåsen IL

27:10

+6:29

9:42

11.

Jon Vindal

Wing OK

27:47

+7:06

9:55

12.

Geir Willumsen

Freidig

34:55

+14:14

12:28

DSQ

John Petter Gåsvik

Nidarøst OK

22:26

149

DSQ

Eskil Følstad

Freidig

22:29

DNS

Lars Imsland

Wing OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hagen

Byåsen IL

22:32

+0:00

8:02

2.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

26:41

+4:09

9:31

3.

Terje Midtbø

Wing OK

27:02

+4:30

9:39

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Freidig

24:07

+0:00

8:36

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

25:35

+1:28

9:08

3.

Geir Owren

Freidig

26:06

+1:59

9:19

4.

Terje Kanstad

Wing OK

29:52

+5:45

10:40

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

36:58

+0:00

13:12

2.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

39:56

+2:58

14:15

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

46:24

+0:00

16:34

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

31:30

+0:00

11:15

DNS

Magnus Landstad

Freidig


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 mai 2024, 12:18:46

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

170

Antall startet:

158