Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK - Ungdomsløp 2 23. mai 2024

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torunn Mørch

Byåsen IL

17:15

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

15:18

Aina Therese Grande Jaren

Freidig

20:19

Siri Fossum Malmring

Freidig

26:00

Frida Sørensen Båtnes

Freidig

18:01

Jorunn Rustad

Freidig

29:11

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

16:22

DNS

Sigrid Frisvoll

Freidig

14:28

DNS

Ingvill Ertshus Andersen

Freidig

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Håbrekke Roald

Byåsen IL

13:56

Sondre Håbrekke Roald

Byåsen IL

18:02

Eirik Rise Danielsen

Freidig

16:32

Truls Frisvoll

Freidig

15:26

Aslak Hagen Arnesen

Freidig

17:12

Thor Tømmerås Gjestvang

Freidig

19:10

Einar Wold Aalde

Freidig

16:23

DNS

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emmy Sofie Bjørnsen

Byåsen IL

26:48

+0:00

10:43

2.

Birka Neese-Følstad

Freidig

27:25

+0:37

10:58

3.

Zoe Coudert

Freidig

27:55

+1:07

11:10

4.

Ingrid Hohl Reenaas

Byåsen IL

29:22

+2:34

11:44

5.

Helene Aurstad Bergum

Byåsen IL

29:34

+2:46

11:49

6.

Anna Slagsvold

Freidig

30:52

+4:04

12:20

7.

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

34:21

+7:33

13:44

8.

Vilde Lovise Grande Jaren

Freidig

35:19

+8:31

14:07

9.

Ella Tagseth

Wing OK

36:55

+10:07

14:46

10.

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

38:21

+11:33

15:20

11.

Embla Neese-Følstad

Freidig

39:02

+12:14

15:36

12.

Alexandra Dahl

Freidig

42:12

+15:24

16:52

13.

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

42:48

+16:00

17:07

14.

Signe Nilsen Bardal

Melhus IL

45:05

+18:17

18:02

15.

Mirja Mohus

Wing OK

50:52

+24:04

20:20

16.

Sanna Seehuus

Melhus IL

52:54

+26:06

21:09

17.

Saga Elise Nergaard

Wing OK

1:05:29

+38:41

26:11

DNS

Isabella Chemis

Wing OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Nomeland

Byåsen IL

23:17

+0:00

9:18

2.

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

26:42

+3:25

10:40

3.

Sverre Bøhle

Freidig

30:36

+7:19

12:14

4.

Martin Sletner

Freidig

32:01

+8:44

12:48

5.

Martin Kristoffer Lona

Wing OK

33:54

+10:37

13:33

6.

Erlend Saltbones Leiren

Melhus IL

36:10

+12:53

14:28

7.

Torstein Wold Aalde

Freidig

38:05

+14:48

15:14

8.

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

38:08

+14:51

15:15

9.

Lukas Skjærvold Hammern

Byåsen IL

46:24

+23:07

18:33

10.

Endre Krogh

Freidig

46:59

+23:42

18:47

DSQ

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Haaland

Wing OK

33:30

+0:00

11:57

2.

Una Nomeland

Byåsen IL

41:31

+8:01

14:49

3.

Anna Agathe Gussiaas Gustafson

Freidig

58:46

+25:16

20:59

DNS

Olea Bjørnsen

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Bøhle

Freidig

31:45

+0:00

11:20

2.

Tim Aursand

Malvik IL

33:34

+1:49

11:59

3.

Filip Leonard Nolte

Freidig

33:50

+2:05

12:05

4.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

36:14

+4:29

12:56

5.

Firmin Coudert

Freidig

38:04

+6:19

13:35

6.

Linus Fossum Malmring

Freidig

42:08

+10:23

15:02

7.

Arn Kvikne Furberg

Wing OK

49:01

+17:16

17:30

8.

Sondre Denstad Eilertsen

Wing OK

53:40

+21:55

19:10

9.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

54:13

+22:28

19:21

10.

Olav Ekle-Danielsen

Wing OK

55:50

+24:05

19:56

11.

Aasmund Nilsen Bardal

Melhus IL

56:15

+24:30

20:05

12.

Edgar Speed

Wing OK

1:06:21

+34:36

23:41

DSQ

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

1:26:26

54 59

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

41:22

+0:00

10:36

2.

Guro Haaland

Wing OK

41:48

+0:26

10:43

3.

Maia Ruano Strand

Wing OK

43:35

+2:13

11:10

4.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

43:44

+2:22

11:12

5.

Lina Sandquist

OL Trollelg

47:34

+6:12

12:11

6.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

47:43

+6:21

12:14

7.

Eva Amundsen

Freidig

50:50

+9:28

13:02

8.

Emma Imsland

Wing OK

51:26

+10:04

13:11

9.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

54:03

+12:41

13:51

10.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

58:00

+16:38

14:52

11.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

1:00:01

+18:39

15:23

12.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

1:04:24

+23:02

16:30

DSQ

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

34:58

57 51 50 56 55 48 58 72 100

DNS

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

DNS

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

27:44

+0:00

7:06

2.

Erlend Grønli

Freidig

35:47

+8:03

9:10

3.

Imre Leander Gangaune

Freidig

38:51

+11:07

9:57

4.

Martin Randli Elden

Freidig

40:23

+12:39

10:21

5.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

43:39

+15:55

11:11

6.

Elias Pigott

Freidig

44:01

+16:17

11:17

7.

Martin Melhuus

Wing OK

53:22

+25:38

13:41

8.

Odin Bang Lukassen

Wing OK

57:43

+29:59

14:47

9.

Pelle Linus Hansen

OL Trollelg

1:01:31

+33:47

15:46

DSQ

Michael Angen Viken

Wing OK

22:43

50 56 55 48 58 72 100

DSQ

Tobias Valle Zahlsen

Wing OK

57:01

55 48 58

Ubekreftet tid

Sindre Mohus

Wing OK

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

54:08

+0:00

13:52

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Isak Skjærvold Hammern

Byåsen IL

Aksel Groff

Byåsen IL

Tiril Haaland

Wing OK

Aksel Skjæret Maroni

Byåsen IL

Håkon Vien

Byåsen IL

Kristin Slagsvold

Freidig

Klasse: N2-åpen 9-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Groff

Byåsen IL

11:55

Aleksander Elvestad Gabrielsen

Byåsen IL

32:56

DNS

Berit Helgemo Furuholt

Byåsen IL

DNS

Liam Vold Brynildsen

Nidarøst OK

DNS

Maia Andersen

Byåsen IL

Klasse: C-åpen 13-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Seehuus

Melhus IL

52:53

+0:00

21:09


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 juni 2024, 19:32:28

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

103

Antall startet:

93