Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2024OG karusellen lagkonkurranse 2024Dataeksport
Brikkesys.no

OG-Gaula2024 22. mai 2024

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Strand

Melhus IL

14:28

+0:00

2.

Kristin Hoston

Melhus IL

16:06

+1:38

3.

Katylin Aasen

Leik IL

16:25

+1:57

4.

Brage Kanestrøm

Orkanger IL

16:30

+2:02

5.

Viljar Aasen

Leik IL

16:46

+2:18

6.

Bjørg Krognes

Leik IL

17:16

+2:48

7.

Ivar Rødde

Melhus IL

18:27

+3:59

8.

Charlie Endre Flå

Gaula IL

23:01

+8:33

DSQ

Per Krangnes

Melhus IL

1:50

151 33 34 32 31

Brutt

Sonni Aasen

Leik IL

Klasse: GUL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Wilpert

Melhus IL

11:38

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

14:08

+2:30

3.

Martin Melhuus

Melhus IL

15:42

+4:04

4.

Kristin Antonsen

Leik IL

16:32

+4:54

5.

Heidi Flå

Orkanger IL

17:38

+6:00

6.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

18:20

+6:42

7.

Kjell Sølberg

Leik IL

21:14

+9:36

8.

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

23:33

+11:55

9.

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

26:01

+14:23

10.

Maja Bredland Sehus

Melhus IL

26:04

+14:26

11.

Amund Vagøien

Melhus IL

32:26

+20:48

12.

Marcel Lanckmans

Gaula IL

34:30

+22:52

DSQ

Jostein Glesåen

Gaula IL

1:09:13

31 35

Klasse: HVIT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

Leik IL

28:48

+0:00

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IL

29:49

+1:01

3.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

32:29

+3:41

4.

Hans Boye Skogstad

Gaula IL

35:09

+6:21

5.

Marie Kanstrøm

Orkanger IL

38:10

+9:22

6.

Inger Høgsteggen Bakken

Leik IL

43:40

+14:52

7.

Joar Arvid Krognes

Leik IL

43:46

+14:58

8.

Trine Sunnset

Melhus IL

45:12

+16:24

9.

Marit Melhuus

Melhus IL

45:53

+17:05

10.

Eivind Bakk

Melhus IL

46:10

+17:22

11.

Simen Enodd

Gaula IL

47:32

+18:44

12.

Hanna Høian

Gaula IL

47:51

+19:03

13.

Arne Gaustad

Børsa

52:41

+23:53

14.

Kristin Lerli

Melhus IL

1:13:46

+44:58

15.

Nils Ottar Svold

Klæbu IL

2:02:57

+1:34:09

Klasse: GRØNN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege S Melhuus

Melhus IL

30:31

+0:00

2.

Tone Almås

Leik IL

30:46

+0:15

3.

John Lerli

Melhus IL

35:01

+4:30

4.

Jorid Sunnset

Leik IL

42:28

+11:57

5.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

47:03

+16:32

6.

Ole Blækkan

Leik IL

47:18

+16:47

7.

Line Onsøyen

Leik IL

51:54

+21:23

8.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:28:49

+58:18

DSQ

Torun Stenseth

Leik IL

41:02

142 153 141 37 149

Brutt

Stine Næve

Leik IL

Klasse: RØD

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

Leik IL

38:11

+0:00

2.

Kay Ove Bjerkenås

Leik IL

42:26

+4:15

3.

Trond Nikolaisen

Melhus IL

45:45

+7:34

DSQ

Audun Bakk

Melhus IL

26:02

149

DSQ

Erik Foss

Leik IL

1:10:17

36 146 38 40 149

Klasse: BLÅ

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Leik IL

24:19

+0:00

2.

Gisle Berg

Leik IL

34:10

+9:51

3.

Jan Egil Ruud

Orkanger IL

42:29

+18:10

3.

Runar Krognes

Leik IL

42:29

+18:10

5.

John Olav Næve

Leik IL

49:35

+25:16

6.

Stefan Preisig

Melhus IL

51:15

+26:56

Klasse: GUL TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sølberg

Leik IL

21:24

+0:00

2.

Andrea Høgsteggen Ludvigsen

Leik IL

22:48

+1:24

Klasse: HVIT TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

29:38

+0:00

2.

Henriette Bakken

Leik IL

46:10

+16:32

Klasse: BLÅ GJEST

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Trollelg

34:37

+0:00

Klasse: GRØNN TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dan Ørjan Bjerkenås

Leik IL

47:18

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 mai 2024, 15:50:24

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65