Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecupen løp 2 Varnaveien 27. mai 2024

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Aune Rytter Jakobsen

Trignor

10:40

+0:00

2.

Emmeli Harrington

OK Moss

16:22

+5:42

3.

Aksel Andersen Menendez

OK Moss

16:23

+5:43

4.

Karla Menendez

OK Moss

16:42

+6:02

Klasse: Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solan Løken

Arkitekturverket As

19:34

+0:00

2.

Shire Elmi

Patentstyret

22:11

+2:37

3.

Aron Rostveit Elmi

SEW Eurodrive

22:12

+2:38

4.

Sofie Iversen Røed

Arkitekturverket As

23:10

+3:36

5.

Aisha Elmi

SEW Eurodrive

24:36

+5:02

6.

Anders Rostveit Elmi

SEW Eurodrive

28:12

+8:38

7.

Pia Dromnes

Trigonor AS

33:09

+13:35

8.

Morten Dromnes

Trigonor AS

33:14

+13:40

9.

Alecander Skråning

In Situ As

33:26

+13:52

10.

Undis Furuberg

In situ As

33:29

+13:55

11.

Eirik Tveiten

Moss kommune barnevernstjeneste

39:37

+20:03

Klasse: Normal kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

ARE Treindustrier

40:02

+0:00

2.

Christopher Schive

OK Moss

47:33

+7:31

3.

Marianne Løken

Arkitekturverket As

49:51

+9:49

4.

Anita Rostveit

SEW Eurodrive

51:18

+11:16

4.

Hanne Wold Gundersen

Våler Ungdomsskole

51:18

+11:16

6.

Elisabeth Aune Jakobsen

Trigonor AS

51:25

+11:23

7.

Hege Rønning Johansen

Måren OK

56:37

+16:35

8.

Åsa Hjorth

In Situ As

58:49

+18:47

9.

Frida Oldervik

In Situ As

58:53

+18:51

10.

Roy Gjerding

OK Moss

59:00

+18:58

11.

Lasse Eide

Arkitekturverket As

1:03:03

+23:01

12.

Inger Lindløv

OK Moss

1:13:50

+33:48

139

13.

Ingrid Setvik

Trigonor AS

1:25:42

+45:40

14.

Sebastian Gerhardsen

Trigonor AS

1:25:46

+45:44

15.

Knut Lindløv

OK Moss

1:26:33

+46:31

16.

Åsmund Tollefsen

Trigonor AS

1:27:05

+47:03

17.

Eirill Tollefsen

Trigonor AS

1:27:39

+47:37

18.

Rikke Tollefsen

Trigonor AS

1:27:43

+47:41

19.

Anne-Lene Lorentzen

Trigonor AS

1:27:45

+47:43

20.

Nora Lorentzen

Trigonor AS

1:27:58

+47:56

21.

Hanne Linnes

Trigonor AS

1:35:07

+55:05

22.

Tone Flermoen

Trigonor AS

1:35:09

+55:07

22.

Tina Strickert

Trigonor AS

1:35:09

+55:07

24.

NinaTorsteinson

Trigonor AS

1:35:12

+55:10

25.

Trine Torsteinson

Trigonor AS

1:35:17

+55:15

118

DSQ

Ine Larsson

OK Moss

40:45

111 107 104 112 108 109 115 114 117 139 90

DSQ

Andre Larsson

OK Moss

41:19

133 135 137 136 134 130 128 126 127 129 116

DSQ

Elisabet Breimo

OK Moss

41:23

118 111 107 104 112 108 109 115 114 117 139 90

DSQ

Axel Bromander

OK Moss

43:08

116 118

DSQ

Egon Lundsrud

Are Treindustrier

43:50

115

DSQ

Per Oscar Saugestad

OK Moss

55:56

137

DSQ

Harald Bauger

OK Moss

57:33

115

DSQ

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

58:15

111 107 104 112 108 109 115 114 117 139 90

DSQ

Kaia Kristine Lie

OK Moss

1:03:59

115

Klasse: Normal lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Janitz

Rygge Ungdomsskole

51:11

+0:00

2.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

53:48

+2:37

3.

Stein Jarle Pedersen

OK Moss

56:28

+5:17

4.

Mathilde Abrahamsen

Meny

58:17

+7:06

5.

Linus Gottfridsson

Privat

58:34

+7:23

6.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

59:25

+8:14

7.

Eli Rudshagen

Mastercard Payment Services AS

1:09:00

+17:49

8.

Hege Rytter Jakobsen

Moss Kommune BVT

1:09:06

+17:55

9.

Katrine Tran

Privat

1:20:24

+29:13

10.

Elena Andersen

Privat

1:20:25

+29:14

11.

Rino Hjelkrem

SEW Eurodrive

1:52:54

+1:01:43

12.

Charlotte Hjelkrem

SEW Eurodrive

1:52:58

+1:01:47

DSQ

Stein Klyve

OK Moss

59:38

116 118

DSQ

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:10:09

135 115

Klasse: Vanskelig lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

45:56

+0:00

2.

Øyvind Le Løk

Arkitekturverket As

47:06

+1:10

3.

Martin Malmstrøm

OK Moss

53:38

+7:42

4.

Henning Bratland Carlsen

NOF

57:07

+11:11

5.

Morten Breimo

Aker Bp

59:54

+13:58

6.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

1:15:50

+29:54

DSQ

Trym Breimo

OK Moss

40:16

111 108 112 113 101 100 102 103 104 106 105 107 11...

DSQ

Elisabeth Rømcke

OK Moss

59:50

116 115


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 mai 2024, 19:58:22

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

71

Antall startet:

71