Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Førstemann hjem 12. november 2011

Klasse: Kort damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

57:46

+0:00

korriger

2.

Anne Elvsaas Mo

Røyken O-lag

1:04:16

+6:30

korriger

3.

Vera Gano Mønnich

Røyken O-lag

1:55:28

+57:42

korriger

4.

Lisa Sørensen

Røyken O-lag

1:57:21

+59:35

korriger

Klasse: Kort herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Halvorsen

Røyken O-lag

1:10:06

+0:00

korriger

DSQ

Gunnar Karlsen

1:47:14

korriger

155

DSQ

Gunnar Amundsen

Røyken O-lag

1:49:12

korriger

155

DSQ

Svein Burvald

Røyken O-lag

1:49:30

korriger

155

Klasse: Mellomlang damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Andersen

Konnerud IL

54:14

+0:00

korriger

2.

Synne Strand

Lierbygda OL

1:13:39

+19:25

korriger

3.

Tone Skram

Røyken O-lag

1:33:07

+38:53

korriger

4.

Hanne-Kristin B Kvarme

Røyken O-lag

1:33:12

+38:58

korriger

5.

Thea Charlotte Hansen

Røyken O-lag

1:51:36

+57:22

korriger

6.

Eva Syversen

Røyken O-lag

1:51:39

+57:25

korriger

7.

Aagot Hartmann

Røyken O-lag

2:36:30

+1:42:16

korriger

8.

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

2:41:12

+1:46:58

korriger

9.

Jorunn Schie

Røyken O-lag

2:41:15

+1:47:01

korriger

DSQ

Kjersti Rian

3:00:28

korriger

33

DSQ

Marianne Rian

3:00:30

korriger

33

DSQ

Heidi Rian

3:00:31

korriger

33

DSQ

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken O-lag

3:00:34

korriger

33

DNS

Lise Kristoffersen

Røyken O-lag

korriger

Klasse: Mellomlang herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Halvorsen

Røyken O-lag

1:12:01

+0:00

korriger

2.

Per Ove Transeth

Røyken O-lag

1:12:29

+0:28

korriger

3.

Vidar Strand

Lierbygda OL

1:13:41

+1:40

korriger

4.

Jon Erik Kvarme

Røyken O-lag

1:30:53

+18:52

korriger

5.

Per Jakob Kjus

Røyken O-lag

1:31:01

+19:00

korriger

6.

Daniel Kristoffersen

Røyken O-lag

1:39:20

+27:19

korriger

7.

Ståle Svanberg

Røyken O-lag

1:39:24

+27:23

korriger

8.

Sigbjørn Hellerud

Røyken O-lag

1:48:46

+36:45

korriger

9.

Kristian Nøss

Røyken O-lag

2:20:28

+1:08:27

korriger

10.

Kjell Rønneberg

Røyken O-lag

2:38:21

+1:26:20

korriger

Brutt

Christian Bugge

Røyken O-lag

52:25

korriger

33 40 150 175

DNS

Kristian Halvorsen

Røyken O-lag

korriger

DNS

Christian Schibstedt

Røyken O-lag

korriger

DNS

Øyvind Schibstedt

Røyken O-lag

korriger

Klasse: Lang damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Svanberg

Røyken O-lag

1:53:20

+0:00

korriger

2.

Ane Baldishol Brevig

Røyken O-lag

1:53:21

+0:01

korriger

3.

Bjørg Svanberg

Røyken O-lag

1:56:31

+3:11

korriger

4.

Ida Syversen

Røyken O-lag

1:56:34

+3:14

korriger

5.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

1:58:15

+4:55

korriger

Klasse: Lang herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:13:19

+0:00

korriger

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:17:36

+4:17

korriger

3.

Eirik Holth Johannessen

Røyken O-lag

1:35:16

+21:57

korriger

4.

Giordano Slanzi

Røyken O-lag

1:35:23

+22:04

korriger

5.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

1:35:35

+22:16

korriger

6.

Erik Trøen

Lierbygda OL

1:38:26

+25:07

korriger

7.

Øyvind Roger Hansen

Røyken O-lag

1:47:44

+34:25

korriger

8.

Morten Johannessen

Røyken O-lag

1:47:49

+34:30

korriger

9.

Kjell Svanberg

Røyken O-lag

1:57:43

+44:24

korriger

Brutt

Henning C Strandhagen

Røyken O-lag

1:01:18

korriger

33 34 35 36 37 38 40 175

Brutt

Trygve Bryhn

Røyken O-lag

1:17:31

korriger

33 34 35 36 37 38 40 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 november 2011, 14:02:59

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

52

Antall startet:

48