Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2024OG karusellen lagkonkurranse 2024Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 2 5. juni 2024

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Silja Rimol-Krognes

IL Leik

15:49

Bjørg krognes

IL Leik

26:43

Karen Blokkum

IL Leik

26:59

Johan Blokkum

IL Leik

27:44

Stine Blokkum

IL Leik

27:45

Viljar Aasen

IL Leik

27:18

Kaytlinn Aasen

IL Leik

27:08

Sonni Aasen

IL Leik

27:07

Bekreftet tid

Siren Rimol-Krognes

IL Leik

20:03

35 34

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Flå

Orkanger IF

31:37

+0:00

17:33

2.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

32:40

+1:03

18:08

3.

Malin Sundet

IL Leik

35:32

+3:55

19:44

4.

Martin Melhuus

Melhus IL

36:27

+4:50

20:15

5.

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

37:55

+6:18

21:03

6.

Martin Nikolaisen

Melhus IL

39:20

+7:43

21:51

7.

Lillian Åsløkk

IL Leik

43:19

+11:42

24:03

DSQ

Kjell Sølberg

IL Leik

35 97 33 32 39 79 80 37 100

DSQ

Kristin Antonsen

IL Leik

18:11

35 97 33 32 39 79 80 37

DSQ

Erlend Saltbones Leiren

Melhus IL

29:55

35 97 33 32 79 80 37 100

DSQ

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

58:21

80

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

36:38

+0:00

15:55

2.

Mai Iren Almås

IL Leik

37:51

+1:13

16:27

3.

Inger Høgsteggen Bakken

IL Leik

41:01

+4:23

17:50

4.

Hallgeir Øian

Gaula

41:15

+4:37

17:56

5.

Joar A Krognes

IL Leik

44:03

+7:25

19:09

6.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

45:16

+8:38

19:40

7.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

46:33

+9:55

20:14

8.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

47:41

+11:03

20:43

9.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

48:30

+11:52

21:05

10.

Eivind Bakk

Melhus IL

57:10

+20:32

24:51

DSQ

Kristin Lerli

Melhus IL

7:43

69 72 71 74 38 67 37 100

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

39:11

+0:00

12:14

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

46:23

+7:12

14:29

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

53:02

+13:51

16:34

4.

John Lerli

Melhus IL

56:02

+16:51

17:30

5.

Ole Blækkan

IL Leik

57:01

+17:50

17:49

6.

Jorid Sunnset

IL Leik

1:03:22

+24:11

19:48

7.

Erik Foss

IL Leik

1:10:13

+31:02

21:56

DSQ

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:06:19

96 38 37

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Nikolaisen

Melhus IL

50:20

+0:00

13:14

2.

Jan Hage

IL Leik

1:00:28

+10:08

15:54

3.

Tore Kanestrøm

Orkanger

1:02:17

+11:57

16:23

DSQ

Kay Ove Bjerkenås

IL Leik

15:40

77 82 78 81 64 75 76 74

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Krognes

IL Leik

57:27

+0:00

10:38

2.

Jon Røstum

OL Gaula

59:18

+1:51

10:58

3.

Martin Kvisvik Larsen

OL Gaula

1:01:10

+3:43

11:19

4.

Even Unsgård

IL Leik

1:04:37

+7:10

11:57

5.

Johannes Lerli

Melhus IL

1:10:31

+13:04

13:03

DSQ

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

1:20:27

74

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Rimol

IL Leik

30:25

+0:00

16:53

2.

Kristin Sølberg

IL Leik

35:25

+5:00

19:40

3.

Stig Hakkebo

Melhus IL

37:54

+7:29

21:03

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisle Berg

IL Leik

29:10

+0:00

12:40

2.

Dan Ørjan Bjerkenås

IL Leik

49:52

+20:42

21:40

3.

Hanna Øian

Gaula

54:31

+25:21

23:42

4.

Henriette Bakken

IL Leik

1:03:30

+34:20

27:36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 juni 2024, 23:09:37

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56