Klasse: Jenter 3 år (J2009) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Synne Savanes | 19:53 | |||||||
Klasse: Gutter 4 år (G2008) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Torkil Lilleby Kvarme | 14:52 | |||||||
Jacob Schytz | 16:22 | |||||||
Sander J. Amundstad | 16:17 | |||||||
Kristoffer Nessa Brean | 15:35 | |||||||
Klasse: Jenter 4 år (J2008) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Camilla Lundqvist | 19:04 | |||||||
Ida Juelsrud | 11:29 | |||||||
Klasse: Gutter 5 år (G2007) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Tellev Grindflek | 6:21 | |||||||
Gunnar Bjerva | 15:37 | |||||||
Eivind Eikemo | 19:34 | |||||||
Sivert Svanes | 15:47 | |||||||
Eirik Hvattum | 13:56 | |||||||
Torjus Heir | 19:10 | |||||||
Klasse: Jenter 5 år (J2007) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Alva Huss Brøste | 10:37 | |||||||
Guro Skuterud | 11:20 | |||||||
Helene Røsvik | 16:35 | |||||||
Klasse: Gutter 6 år (G2006) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Birk Andreas Lilleheier | 14:29 | |||||||
Torjus Austreng Røysland | 9:43 | |||||||
Petter Strandrud | 8:00 | |||||||
Andreas Kure | 14:57 | |||||||
Sondre Lundqvist | 12:01 | |||||||
Sondre Juelsrud | 10:28 | |||||||
HÃ¥kon Heir | 7:52 | |||||||
Anders Frydenlund | 20:02 | |||||||
Klasse: Jenter 6 år (J2006) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Astrid Skjevdal | 11:41 | |||||||
Erle Tveitnes | 16:51 | |||||||
Mari Schytz | 11:37 | |||||||
Kristine Kvarme Lilleby | 13:20 | |||||||
Malin Holten | 20:59 | |||||||
Tiril Platzak | 9:10 | |||||||
Klasse: Gutter 7 år (G2005) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Frode Hymer | 8:20 | |||||||
Eirik Eikemo | 11:50 | |||||||
August Holth-Siegel | 5:44 | |||||||
Øyvind Røsvik | 7:23 | |||||||
Magnus Kvarme Gangnæs | 9:12 | |||||||
Emil Huss Brøste | 8:44 | |||||||
Klasse: Jenter 7 år (J2005) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Hedda Steine Gulholm | 8:10 | |||||||
Hannah Tveitnes | 12:57 | |||||||
Helene Nessa Brean | 10:18 | |||||||
Kaja Solberg Sanders | 9:14 | |||||||
Aurora H. Solbu | 8:59 | |||||||
Klasse: Gutter 8 år (G2004) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Trym Tveitnes | 7:57 | |||||||
Martin Hvattum | 9:08 | |||||||
Lavrans Grindflekk | 6:05 | |||||||
Benjamin Grønsten | 6:18 | |||||||
Eyvinn Persson Hagbø | 6:27 | |||||||
Oliver Holten | 6:01 | |||||||
Klasse: Jenter 8 år (J2004) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Emma-Kristine Lekang | 7:23 | |||||||
Carina Schytz | 6:11 | |||||||
Klasse: Gutter 9 år (G2003) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Øyvind Frydenlund | 5:00 | |||||||
Ingemar Risberg | 4:37 | |||||||
Klasse: Jenter 9 år (J2003) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Karoline Kvarme Gangnæs | 5:35 | |||||||
Helene Evjen Johnsen | 5:21 | |||||||
Tiril Lilleheier | 5:34 | |||||||
Eline Skjevdal | 9:25 | |||||||
Christine Kure | 4:34 | |||||||
Klasse: Gutter 10 år (G2002) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Fredrik Hvattum | 12:55 | |||||||
Nils Tveite | 8:36 | |||||||
Vegard Aarstad | 8:18 | |||||||
Even Aleksander Rugaas Skaland | 11:03 | |||||||
Klasse: Jenter 10 år (J2002) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Marthe Lundqvist | 10:29 | |||||||
Klasse: Gutter 11 år (G2001) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørgen Ellekjær | 8:54 | +0:00 | |||||
2. | Magnus Aalde | 9:08 | +0:14 | |||||
3. | William Grønsten | 10:17 | +1:23 | |||||
Klasse: Jenter 11 år (J2001) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Julie Kvarme Gangnæs | 10:18 | +0:00 | |||||
Klasse: Jenter 12 år (J2000) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marianne Kure | 7:29 | +0:00 | |||||
2. | Mina Lilleheier | 8:49 | +1:20 | |||||
Klasse: Gutter 14 år (G1998) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Herman Andreas Andersen | 10:17 | +0:00 | |||||
Klasse: Gutter 15 år (G1997) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas O. Ferstad | 9:49 | +0:00 | |||||
2. | Filip Langdalen | 9:51 | +0:02 | |||||
3. | Bjørn Øvstedal | 10:05 | +0:16 | |||||
4. | Erik Øygard | 11:53 | +2:04 |
Sist oppdatert: | 11 februar 2012, 20:59:18 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 72 |
Antall startet: | 72 |