Klasse: H17 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥vard Lucasen | Ã…s-UMB Orientering | 1:00:24 | +0:00 | ||||
2. | Ola Marius Pedersen | Oppsal IF Orientering | 1:22:12 | +21:48 | ||||
3. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-UMB Orientering | 1:22:18 | +21:54 | ||||
4. | Bjørn Ekeberg | IL Tyrving | 1:28:43 | +28:19 | ||||
5. | Øystein Sørensen | Nydalens SK | 1:30:59 | +30:35 | ||||
6. | Mathias Stensland Lillevold | NTNUI | 1:31:55 | +31:31 | ||||
7. | Magnus Ombustvedt | Ã…s-UMB Orientering | 1:32:10 | +31:46 | ||||
8. | Jostein Andersen | Kristiansand OK | 1:32:41 | +32:17 | ||||
9. | Christian Holmboe | IL Tyrving | 1:32:42 | +32:18 | ||||
10. | Jim Øystein Nybråten | IL Tyrving | 1:33:55 | +33:31 | ||||
11. | Dag Aalvik | Nydalens SK | 1:33:59 | +33:35 | ||||
12. | Torbjørn Sagberg | IL Tyrving | 1:34:30 | +34:06 | ||||
13. | Jarl Magnus Berge | Søgne og Songdalen OK | 1:36:55 | +36:31 | ||||
14. | Eirik Watterdal | Bækkelagets SK | 1:37:19 | +36:55 | ||||
15. | Thomas Schive | Bækkelagets SK | 1:37:20 | +36:56 | ||||
16. | Sigurd Hynne | Ã…s-UMB Orientering | 1:37:23 | +36:59 | ||||
17. | Martin Grotle Soukup | Bækkelagets SK | 1:37:39 | +37:15 | ||||
18. | Björn Widén | IL Tyrving | 1:39:44 | +39:20 | ||||
19. | HÃ¥vard Tveite | Ã…s-UMB Orientering | 1:48:03 | +47:39 | ||||
20. | Lars Aasheim | Oppsal IF Orientering | 1:50:33 | +50:09 | ||||
21. | Steinar Låg | Østmarka OK | 1:50:38 | +50:14 | ||||
22. | Geir Hoff | IL Tyrving | 1:51:03 | +50:39 | ||||
23. | Jørgen Hjellup Horne | IL Tyrving | 2:14:43 | +1:14:19 | ||||
24. | Lars Skantze | IL Tyrving | 2:14:44 | +1:14:20 | ||||
DSQ | Jostein Nørbech | IL Tyrving | 1:18:59 | 114 115 116 123 112 125 126 249 | ||||
DSQ | Jostein Moe | Kristiansand OK | 1:19:49 | 119 112 124 125 126 249 | ||||
DSQ | Rune Rystad | Nydalens SK | 1:22:29 | 114 115 116 117 118 119 112 | ||||
DSQ | Sindre Godager | Gjø-Vard OL | 1:24:54 | 120 121 122 116 117 118 119 112 125 126 | ||||
DSQ | Hans Trøan | Nydalens SK | 1:30:05 | 114 115 116 123 112 | ||||
DSQ | Sigurd Fandango | Oppsal IF Orientering | 1:36:36 | 123 120 121 122 116 117 118 119 112 | ||||
DSQ | Gard-Martin Udnesseter Johnson | Oppsal IF Orientering | 1:39:00 | 114 115 116 123 112 124 125 126 | ||||
DSQ | Anders Emilsson | Oppsal IF Orientering | 1:42:25 | 114 115 116 123 112 125 126 | ||||
DSQ | Håkon Njåstein | IL Tyrving | 1:56:07 | 114 115 116 117 118 119 112 | ||||
DNS | Kristoffer Fiane Pedersen | Ã…s-UMB Orientering | ||||||
Klasse: D17 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Malin Eijsink | Ã…s-UMB Orientering | 58:31 | +0:00 | ||||
DSQ | Jenny Andreassen Moe | Ã…s-UMB Orientering | 57:16 | 124 125 126 249 | ||||
Startet | Susanne Tveterås | Nydalens SK | Død brikke | |||||
Klasse: H17K | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 50:34 | +0:00 | ||||
2. | Olai Stensland Lillevold | Ã…s-UMB Orientering | 57:32 | +6:58 | ||||
3. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 57:47 | +7:13 | ||||
4. | Jan Bjerketvedt | OK Moss | 1:00:20 | +9:46 | ||||
5. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:05:15 | +14:41 | ||||
6. | Kjetil Karlsen | OK Moss | 1:07:46 | +17:12 | ||||
7. | Stein Blomseth | VÃ¥lerengens IF | 1:22:35 | +32:01 | ||||
8. | Henrik Eijsink | Ã…s-UMB Orientering | 1:23:17 | +32:43 | ||||
9. | Eivind Hoff | IL Tyrving | 1:26:00 | +35:26 | ||||
10. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:29:20 | +38:46 | ||||
11. | Gaute Langaas | Nydalens SK | 1:29:24 | +38:50 | ||||
12. | Per-Ivar Nikolaisen | Oppsal IF Orientering | 1:38:08 | +47:34 | ||||
13. | Christopher Schive | OK Moss | 1:38:54 | +48:20 | ||||
14. | Kyrre Gran | Fet OL | 1:47:59 | +57:25 | ||||
15. | Donald Skantze | IL Tyrving | 1:48:01 | +57:27 | ||||
DSQ | Ivar Maalen | Ã…s-UMB Orientering | 15:39 | 123 130 112 114 128 112 124 125 126 249 | ||||
Brutt | Jo Wiklund | Nydalens SK | ||||||
Klasse: 13-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tuva Bjerketvedt | OK Moss | 51:03 | +0:00 | ||||
2. | Endre Wigaard | Oppsal IF Orientering | 1:08:50 | +17:47 | ||||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 51:05 | +0:00 | ||||
2. | Mads Lillevold | Ã…s-UMB Orientering | 1:35:20 | +44:15 | ||||
DSQ | May Bente Brurberg | Ã…s-UMB Orientering | 1:27:46 | 114 125 126 | ||||
Klasse: Ã…pen 7,3km dag (A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Daniel Marston | Bækkelagets SK | 58:19 | +0:00 | ||||
2. | Jeppe Ruud | Bækkelagets SK | 1:11:15 | +12:56 | ||||
3. | Magne Jutulstad | Bækkelagets SK | 1:47:00 | +48:41 | ||||
DSQ | Sebastian Torgersen | Bækkelagets SK | 59:45 | 117 118 119 120 121 122 116 123 112 124 | ||||
DSQ | Joakim Prestmo | Bækkelagets SK | 1:03:49 | 114 115 116 123 112 | ||||
Klasse: Ã…pen 4,4km dag (A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tonje Granne Kvale | Ã…s-UMB Orientering | 49:21 | +0:00 | ||||
2. | Berit Sofie Wiklund | Nydalens SK | 52:18 | +2:57 | ||||
3. | Audun Bjerknes | Hauketo IF | 52:35 | +3:14 | ||||
4. | Morten Karlsen | MÃ¥ren OK | 53:22 | +4:01 | ||||
5. | Tone Lye | IL Tyrving | 55:44 | +6:23 | ||||
6. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 56:54 | +7:33 | ||||
7. | Per Osen | Vestre Akers SK | 58:24 | +9:03 | ||||
8. | Anne Kamstrup Hovind | Raumar Orientering | 58:46 | +9:25 | ||||
9. | Per Arne Andresen | Kolbotn og Skimt OL | 1:01:57 | +12:36 | ||||
10. | Clas Svanteson | Kolbotn & Skimt OL | 1:01:59 | +12:38 | ||||
11. | Karoline Andersen | Asker Skiklubb | 1:02:29 | +13:08 | ||||
12. | Elias Wiklund | Nydalens SK | 1:03:18 | +13:57 | ||||
13. | Marie Hammer HÃ¥versen | Raumar Orientering | 1:04:07 | +14:46 | ||||
14. | Dana B. Stene | Nydalens SK | 1:04:18 | +14:57 | ||||
15. | Ove Kristian Jødal | Bækkelagets SK | 1:04:54 | +15:33 | ||||
16. | Tormod Øvergaard | Vestre Akers SK | 1:08:57 | +19:36 | ||||
DNS | Morten Kristoffersen | Oppsal IF Orientering | ||||||
Klasse: Ã…pen 3,8km dag (B) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 41:22 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Nordvik | Kolbotn og Skimt OL | 53:24 | +12:02 | ||||
3. | Thea Håvelsrud Klaesson | Indre Østfold OK | 1:15:39 | +34:17 | ||||
4. | Jonas Messel Larsen | Bækkelagets SK | 1:30:42 | +49:20 | ||||
5. | Torunn Nordbø | Bækkelagets SK | 1:35:29 | +54:07 | ||||
DSQ | Hege Ynn Jødal | Bækkelagets SK | 1:10:20 | 120 114 | ||||
DSQ | Sindre Støten | Indre Østfold OK | 1:15:43 | 114 126 |
Sist oppdatert: | 28 mars 2012, 10:34:29 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 88 |
Antall startet: | 86 |