Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P16 Sandbekkhallen 13. august 2020

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:34:19

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:47:06

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsmund Skomedal

IFE

1:02:39

+0:00

2.

Alexander Urnes

FFI BIL

1:13:13

+10:34

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

1:32:16

+0:00

Skrivefeil i navn. Ønsker ha ha det rettet i datab...

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:26

+0:00

2.

Knut Helland

Lørenskog kommune

52:53

+0:27

3.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:13:27

+21:01

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

58:52

+0:00

2.

Frode Johansen

Equinor BIL

1:19:01

+20:09

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

45:41

+0:00

2.

Martin Granly

SIemens

56:14

+10:33

3.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

1:00:43

+15:02

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

46:48

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

59:30

+12:42

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

36:21

+0:00

2.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

1:17:35

+41:14

3.

Per Haugen

NEDERMAN

1:24:30

+48:09

4.

Tor Simonsen

OK ØST

2:15:17

+1:38:56

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:24:39

+0:00

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:24:25

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Nordre Follo

1:42:29

+18:04

DSQ

Tor Drage 

Aker Solutions

249

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

+0:00

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Rossow

Thales

1:42:47

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

2:09:36

+26:49

DSQ

Martin Asprusten

FFI bil

249

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka o-lag

51:42

+0:00

2.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:59:45

+1:08:03


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2020, 08:42:43

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

29

Antall startet:

29