Sortering:

Startliste Hu&Hei 2. oktober 2021

Klasse: Herrer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

157

10

Asbjørn Madsstuen

NTNUI

09:45:00

154

4

Gregoire Bonnedaire

Freidig

09:45:00

152

13

Brage Hellen

Bjelkesyre

09:45:00

151

6

Tomas Henriksson

Attunda OK

09:45:00

153

5

Hans Olav Kjøs

Lillehammer OK/SÅOB

09:45:00

65

Jørgen Baklid

NTNUI

09:30:00

106

Oskar Andren

IL Leik

09:30:33

53

Tobias Alstad

Frol IL

09:30:40

86

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI Alumni

09:30:42

50

Emil Granqvist

NTNUI

09:30:52

135

0

Isak Bergset

Frol IL

09:31:05

125

Lukas Olm

Kils OK

09:31:19

4

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

09:31:29

30

Jonas Kittelsen

NTNUI

09:32:17

71

Vegard Kittilsen

Freidig

09:32:18

76

Erik Gustafsson

Freidig

09:32:24

45

Ola Keiserås

IL Leik

09:32:27

137

Johan Christie Ørke

NTNUI

09:33:24

24

Are Wigaard

NTNUI

09:33:36

44

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

09:33:40

14

Jørgen Tegdan

Freidig

09:33:58

31

Jon Røstum

OL Gaula

09:33:59

70

Jakob Hjelseth

NTNUI

09:34:31

37

Lavran Thorstensen

NTNUI

09:34:32

84

Erik Hedman

Östersunds OK

09:35:12

48

Jørgen Wulfsberg

NTNUI

09:35:13

112

Sander Rogndokken

NTNUI

09:35:50

6

Ole Tobias Utne Bjerke

NTNUI

09:35:56

118

Ole Jørgen Bogen Arenth

Dyrehagen Allstars

09:36:02

39

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

09:36:16

98

Martin Ohlsson

OK Storsjön

09:37:03

133

Halvard Kornmo

Porsgrunn O-lag

09:37:06

58

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

09:38:03

18

Marcus Amrén

Östersunds OK

09:40:00

22

Sindre Tungesvik

Siemenslaget

09:40:00

47

RF

Bananen Old Stars

09:40:00

88

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

09:40:00

114

Petter Løe

Notodden o-lag

09:40:00

1

Erlend Tveiten

Jeppe 40

09:45:00

2

Anton Bjartnes

Verdal OK

09:45:00

3

Isak Verpe

09:45:00

5

Martin Haug

Svelvik SK

09:45:00

7

Atle Dengerud

Steinkjer OK

09:45:00

8

Alexander Matveev

Trondheim Badmintonklubb

09:45:00

9

Erlend Gylver

NTNUI

09:45:00

10

1

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

09:45:00

11

Sebastian Blasius

ingen

09:45:00

12

0

Sondre Aasen

Bjelkesyre

09:45:00

13

Sebastian Aas

OL Trollelg

09:45:00

15

Eivind Lona

Wing OK

09:45:00

17

0

Børge Leiren

Byåsen IL

09:45:00

19

Ola Lund Presterud

NTNUI

09:45:00

20

Kristian Jakobsen

NTNUI

09:45:00

21

Andreas Faanes

NTNUI

09:45:00

23

Rune Malmei

Sandnes IL

09:45:00

25

Halvor Herlyng

Grue IL

09:45:00

26

Marius Kaiser

NTNUI

09:45:00

27

Trond Håkon Trondsen

VitalThings

09:45:00

28

0

Sven-Erik Markhus Kaiser

NTNUI Alumni

09:45:00

29

0

Henrik Faye

Gløs CK

09:45:00

32

Jørgen Salvesen

NTNUI Rugby

09:45:00

33

Jonas Moosmayer

NTNUI

09:45:00

34

0

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

09:45:00

35

Stein Ivar Foss

Melhus

09:45:00

36

Arved Anhalt

NTNU TTO

09:45:00

38

Olav Andreas Remmen

Trollelg

09:45:00

40

Ole Bjørn Smisethjell

NTNUI/Romsdal Randoneeklubb

09:45:00

41

0

Morten Korsvold

Wing OK

09:45:00

42

Gaute Fosstveit

Raumar OL

09:45:00

43

0

Mathias V. Breivik

Gossen Motbakkeløperklubb

09:45:00

46

Raphael MASLIAH

NTNUI

09:45:00

49

Lucas POLLET-VILLARD

NTNUI

09:45:00

51

Trygve Johan Kjellemo Tegnander

Ranheim IL

09:45:00

52

0

Leonhard Åserud Spidsø

NTNUI

09:45:00

54

Per Arne Aadland

Samnanger IL

09:45:00

55

Christian Foyn

NTNUI

09:45:00

56

Audun Rognerud Bøe

NTNUI

09:45:00

57

Tobias Falstad

Bjelkesyre

09:45:00

59

Magnus Nord

NTNU BIL

09:45:00

60

0

Ivar Jevne Arnesen

Døla 4

09:45:00

61

0

Anton Kamolz

Post SV Dresden

09:45:00

62

Lori Girard

NTNUI

09:45:00

63

Halvard Olavius Vestad

NTNUI

09:45:00

64

Vegard Lereim Storli

Freidig

09:45:00

66

Jan Kondula

NTNUI

09:45:00

67

0

Tomas Eidsmo

Freidig

09:45:00

68

Nore Rystad

NTNUI

09:45:00

69

Simen Storesund

09:45:00

72

Jo Even Kolstad

Freidig

09:45:00

73

Martin Slettum

09:45:00

74

Sverre Ottesen

Varegg

09:45:00

75

0

Aslak Syversen Waage

09:45:00

77

Henrik Adrian Hansen

NTNUI

09:45:00

78

Truls Ryum

NTNU-BIL

09:45:00

79

Oskar Størmer

NTNUI

09:45:00

80

Anders Vestøl

NTNUI

09:45:00

81

0

fantin raibaut

NTNUI

09:45:00

82

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

09:45:00

83

0

Jérôme Soulard

Byåsen IL

09:45:00

85

Sander Arntzen

NTNUI

09:45:00

87

Alexander Wulfsberg

09:45:00

89

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

09:45:00

90

0

Espen Grødem

NTNUI

09:45:00

91

0

Emil Grønli

Freidig

09:45:00

92

Axel Aalde

Nydalens SK

09:45:00

93

Martin Saue Winther

Berger IL

09:45:00

94

Bo Engdahl

IL Koll

09:45:00

95

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

09:45:00

96

Thomas Meinicke

NTNUI Langrenn

09:45:00

97

0

Marius Borge Heir

NTNUI

09:45:00

99

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

09:45:00

100

Christian Bang

NTNUI Langrenn

09:45:00

101

Peter Andreas Gisholt

NTNUI

09:45:00

102

0

Oskar Veggeland

Påfyll IL

09:45:00

103

0

Håkon Bakke Kjerstad

NTNUI Langrenn

09:45:00

104

0

Anders Resell

NTNUI

09:45:00

105

Esten Nicolai Wøien

NTNUI

09:45:00

107

Arne Berg

Meldal IL

09:45:00

108

Jakob Hanserud

NTNUI Langrenn

09:45:00

109

Brynjar Bakken Aarskog

Nydalens SK

09:45:00

110

Kristoffer Bjørnøy Weaver

09:45:00

111

0

Erlend Aune

Byåsen IL

09:45:00

113

GRATALOUP Adrien

NTNUI

09:45:00

115

Bjørn Axel Gran

Halden SK

09:45:00

116

Johan Helle

09:45:00

117

Thomas Skinnemoen

Team de beste jentene

09:45:00

119

Andreas Moe Nygård

yuup

09:45:00

120

Nikolai Hassel

09:45:00

121

0

Jørgen Longva

Byåsen IL

09:45:00

122

0

Magnus Berger Skjøstad

Stjørdals-Blink Orientering

09:45:00

123

Ole Jermstad

Verdal OK

09:45:00

124

0

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

09:45:00

126

0

Joar Gjerdahl

Bodø og Omegn IF Orientering

09:45:00

127

0

Lars Bjørnsgaard

FK Steindølene

09:45:00

128

Hans Petter Mathisen

NTNUI

09:45:00

129

0

Thomas Gran-Henriksen

Døla 2

09:45:00

130

Ulf Forseth Indgaard

Frol

09:45:00

131

0

Anthony Leroyer

Freidig

09:45:00

132

0

Ole-André Helgaas

BUL-TROMSØ

09:45:00

134

0

Fredrik Johannessen

Sweco

09:45:00

136

Nils Tveite

NTNUI

09:45:00

138

0

Nathan Cousteur

NTNUI

09:45:00

139

Magnus S. Skjærpe

NTNUI

09:45:00

140

Morten Ramstad

09:45:00

155

3

Reidar Berge

09:45:00

156

2

Axel Villanger Bang

NTNUI Langrenn

09:45:00

Klasse: Damer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

225

Ane Dyrkorn

NTNUI

09:30:00

223

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

09:31:17

283

Ingrid Lundanes

NTNUI

09:31:19

246

Ida Lindkvist

NTNUI

09:32:43

293

Nina Asheim Birkeland

NTNUI

09:35:13

212

Ane Malene Kolstad

Freidig

09:35:41

256

Ane Hagset Stavnesli

Molde og Omegn IF

09:36:47

238

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

09:37:00

265

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

09:38:10

200

0

Anne Øksnes Aal

Rygg IL

09:45:00

201

0

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

09:45:00

202

Maja Berger

Byåsen IL

09:45:00

203

Ingrid Gylterud Kvålsgard

NTNUI

09:45:00

204

Ingunn Midttun Godal

NTHI

09:45:00

205

0

Marianne Aske

09:45:00

206

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI

09:45:00

207

Ane Nielsen Solberg

NTNUI

09:45:00

208

Karoline Aune

NTNUI

09:45:00

209

Martine

NTNUI

09:45:00

210

Anniken Ranvik

NTNUI

09:45:00

211

Margot Lynum

Freidig

09:45:00

213

0

Ingeborg Kristensen Hoftun

NTNUI Langrenn

09:45:00

214

0

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

09:45:00

215

Vera Vik Bjarkø

NTNU BIL

09:45:00

216

0

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens Skiklub

09:45:00

217

Ida Johanne Aadland

Samnanger IL

09:45:00

218

Rachele Gaio

Freidig

09:45:00

219

0

Ida Hjorth

Byåsen IL

09:45:00

220

Hanna Nysæter

Skien Orienteringsklubb

09:45:00

221

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

09:45:00

222

Ingvil Ahlsand

NTNUI

09:45:00

224

Anna Aurora Nolte

Freidig

09:45:00

226

Margrethe Wisløff

NTNUI

09:45:00

227

Andrea Ranvik

NTNUI

09:45:00

228

Anette Bjordal Wigaard

Team TLG

09:45:00

229

0

Sofie Skyttersæter Iversen

NTNUI

09:45:00

230

Hanne Lerche Raadal

NTHI

09:45:00

231

Hege Solhjem Melhuus

Melhus orientering

09:45:00

232

Randi Lillealtern

Freidig

09:45:00

233

Ane Sofie Krogh

NTNUI

09:45:00

234

Mari Hage Basberg

Freidig

09:45:00

235

Marit Albinson

Freidig

09:45:00

236

Nora Thelma Jevne

NTNUI

09:45:00

237

Sigrid Oen

NTNUI

09:45:00

239

0

Åsne Skram Trømborg

Bækkelaget/NTNUI Alumni

09:45:00

240

Ellen Skrimstad

NTNUI

09:45:00

241

0

Marte Morgenlie Skei

NTNUI Roing

09:45:00

242

Beatriz Sanguino

NTNUI

09:45:00

243

Ingvil Snøfugl

Freidig

09:45:00

244

Kristina Kindem

09:45:00

245

Idunn Strand

NTNUI

09:45:00

247

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

09:45:00

248

Guri Sollien Hulbak

NTNUI Langrenn

09:45:00

249

Amalie Eveline Hermundstad

NTNUI

09:45:00

250

Vilde Malmei

NTNUI

09:45:00

252

0

Thea Maurtvedt

NTNUI Langrenn

09:45:00

253

Tina Strømdal Wik

Freidig

09:45:00

254

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

09:45:00

255

0

Åsne Haavengen

NTNUI

09:45:00

257

Marte Hoff Hagen

NTNUI

09:45:00

258

Mari Eidsmo

Freidig

09:45:00

259

Gunhild Kvistad

Steinkjer OK

09:45:00

260

Elisabeth

NTNUI

09:45:00

261

Signe Bredholt Jørgensen

NTNUI

09:45:00

262

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

09:45:00

263

Ronja Björklund

NTNUI

09:45:00

264

Ingvild Bratlie

NTNUI Langrenn

09:45:00

266

Marit Nersten

Sturla IF

09:45:00

267

Emma Stenbacka

NTNUI

09:45:00

268

Mariann Schei

Viking

09:45:00

269

Anne Marie Lund Eikrem

Freidig

09:45:00

270

0

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

09:45:00

271

0

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

09:45:00

272

0

Stine Aune

Nidarøst OK

09:45:00

273

Mathilde Faanes

09:45:00

274

Bianca Chiusi

NTNUI

09:45:00

275

Ellen Aga Kildal

09:45:00

276

0

Asta Didriksen

Bjelkesyre

09:45:00

277

Marit Schmid

OL Trollelg

09:45:00

278

Ella Arentz Hagen

NTNUI

09:45:00

279

Kristina Axelsson

Strindheim IL

09:45:00

280

0

Marie Line Furland

NTNUI

09:45:00

281

Ingerid Reinertsen

Freidig

09:45:00

282

Mette Resell Nolte

Freidig

09:45:00

284

0

Molly Bazilchuk

Vørterultra

09:45:00

285

0

Kjersti Aas

09:45:00

286

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

09:45:00

287

0

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

09:45:00

288

0

Ingvild Larsen Mikaelsen

Byåsen IL

09:45:00

289

0

Kirsti Midttømme

Fana Il

09:45:00

290

Kamilla Saltermark

09:45:00

291

Doris Kudre

NTNUI

09:45:00

292

Mathea Spets Storhov

Freidig

09:45:00

294

Jenny Baklid

NTNUI

09:45:00

295

Marie Liland

NTNUI

09:45:00

296

0

Marthe Svihus

NTNUI

09:45:00

Klasse: Veteran Herrer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

200

Trond Lillealtern

Fana

08:30:00

182

Gunnar Mosevoll

Skien Orienteringsklubb

08:30:00

16

8

Anders Waage

Freidig

08:45:00

171

Arne Vik

08:45:00

172

Tor Guttorm Syvertsen

Palermo-Pensjonistene

08:45:00

173

0

Øystein Nytrø

Byåsen IL og NTNU BIL

08:45:00

174

Ole Harbitz

Friskus og svettis

08:45:00

175

Nils Olav Vennevik

Freidig

08:45:00

178

0

Lasse Natvig

Byåsen IL (og NTNU BIL)

08:45:00

179

Viggo Schei

Skanska Aktiv

08:45:00

180

Tore Heggem

08:45:00

181

Nils Holte

NTNU-BIL

08:45:00

183

Harald Fløgstad

Freidig

08:45:00

170

Erik Næss

Østmarka OK

09:45:00

176

Frank Bjarkø

Wing OK

09:45:00

177

Petter Næss

Oppsal Orientering

09:45:00

Klasse: Parløp Ungdom

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

251

9

Lina Snøfugl

Freidig

09:00:00

350

0

Alf Petter Lynum

Freidig

09:00:00

351

0

Maria Strømdal Wik

Freidig

09:00:00

352

0

Una

Freidig

09:00:00

353

0

Juni Hagelid Norheim

Freidig

09:00:00

354

0

Solveig Nissen

Freidig

09:00:00

355

0

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

09:00:00

356

0

Mathias Leroyer

Freidig

09:00:00

357

0

Tora Kittilsen

Freidig

09:00:00

358

0

Annika Lund Eikrem

Freidig

09:00:00

359

0

Hallvard Hellevik

Freidig

09:00:00

360

0

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

09:00:00

361

0

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

09:00:00

Klasse: Superbabes

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

1201

110

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

09:30:00

1202

102

Maja Berger

Byåsen IL

09:30:00

1209

109

Martine

NTNUI

09:30:00

1219

113

Ida Hjorth

Byåsen IL

09:30:00

1239

101

Åsne Skram Trømborg

Bækkelaget/NTNUI Alumni

09:30:00

1240

120

Ellen Skrimstad

NTNUI

09:30:00

1247

116

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

09:30:00

1249

121

Amalie Eveline Hermundstad

NTNUI

09:30:00

1264

111

Ingvild Bratlie

NTNUI Langrenn

09:30:00

1268

118

Mariann Schei

Viking

09:30:00

1271

112

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

09:30:00

1275

117

Ellen Aga Kildal

09:30:00

1279

107

Kristina Axelsson

Strindheim IL

09:30:00

1284

115

Molly Bazilchuk

Vørterultra

09:30:00

1287

108

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

09:30:00

1293

104

Nina Asheim Birkeland

NTNUI

09:30:00

1296

114

Marthe Svihus

NTNUI

09:30:00

Klasse: Superveteran

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

1183

105

Harald Fløgstad

Freidig

08:30:00

1178

100

Lasse Natvig

Byåsen IL (og NTNU BIL)

08:30:00



Sist oppdatert:

3 oktober 2021, 19:46:17

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

290