Påmelding til Morgenfrisk i Follo #6


Arrangør: Kolbotn & Skimt OL
Løpsdato: 3.08.2019


Påmeldingen stenger:
4.08.2019 kl: 16:00


Påmeldingensfristen er ute





Påmeldte til Morgenfrisk i Follo #6


1.500337Jon Lahlum IL GeoFormA-LangEndre påmelding
2.220722Tor Lahlum Kolbotn & Skimt OLA-KortEndre påmelding
3.501317Audun Bjerknes Måren OKA-LangEndre påmelding
4.501154Peter Klaveness Måren OKA-LangEndre påmelding
5.205396Harald Wibye OK MossA-MellomEndre påmelding
6.508982Øystein Madsen Haugerud IFA-KortEndre påmelding
7.204224Tormod Øvergaard Vestre Akers SKA-LangEndre påmelding
8.204600Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OLA-LangEndre påmelding
9.179401Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU OrienteringA-LangEndre påmelding
10.79476Wendy Fjellstad Ås-NMBU OrienteringA-LangEndre påmelding
11.505395Hasse Bergstrøm Tyrving ILA-MellomEndre påmelding
12.506796Vidar Berteig IL GeoFormA-KortEndre påmelding
13.504446Sharon Broadwell IL GeoFormA-LangEndre påmelding
14.193877Bojan Blumenstein Nydalens SKA-LangEndre påmelding
15.503558Henrik Eijsink Nydalens SKA-LangEndre påmelding
16.502383Morten Kongsberg Tyrving ILA-MellomEndre påmelding
17.186215Geir Trøan Kolbotn og Skimt OLA-MellomEndre påmelding
18.500917Sture Ottesen Indre Østfold OKA-LangEndre påmelding
19.247535Kristian Stenrud Indre Østfold OKC-ÅpenEndre påmelding
20.246918Laila Stenrud Indre Østfold OKC-ÅpenEndre påmelding
21.500614Ståle Heitmann Fossum IFA-LangEndre påmelding
22.510404Reidar Stenrud C-ÅpenEndre påmelding
23.509015Christian Vogelsang Nydalens SKA-LangEndre påmelding
24.506792Per Ole Dahlsrud Nydalens SKA-LangEndre påmelding
25.502359Markus Knapp Kongsberg Tyrving ILA-MellomEndre påmelding
26.502419Unni Drage Haugerud IFA-KortEndre påmelding
27.502814Tor Drage Haugerud IFA-KortEndre påmelding
28.79123Vera Telje Sjølie Kolbotn og Skimt OLA-KortEndre påmelding
29.80018Gunnar Tenge Ås-NMBU OrienteringA-LangEndre påmelding
30.219115Ingrid M. Tenge Ås-NMBU OrienteringC-ÅpenEndre påmelding
31.183665Knut Edvard Helland Østmarka OKA-LangEndre påmelding
32.504513Espen Delp Måren OKA-MellomEndre påmelding
33.199744Ove Martinsen Hauketo IFA-LangEndre påmelding
34.209846Jan Richard Eriksen Asker SkiklubbA-LangEndre påmelding
35.239477Simen Dalen Eriksen Asker SkiklubbC-ÅpenEndre påmelding
36.501326Jon C. Fougner Heming OrienteringA-KortEndre påmelding
37.504397Roy Gjerding OK MossA-MellomEndre påmelding
38.506944Rune Teigland Østmarka OKA-MellomEndre påmelding
39.245170Svein Frimann Kvalheim A-KortEndre påmelding
40.221151Frode Vigemyr Kolbotn og Skimt OLA-LangEndre påmelding
41.193685Stig Hultgreen Karlsen IL GeoFormA-MellomEndre påmelding
42.500051Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OLA-LangEndre påmelding
43.192116Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OLA-MellomEndre påmelding
44.211707Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OLC-ÅpenEndre påmelding
45.214918Hallvard Fjær Lillomarka OLA-LangEndre påmelding
46.204539Terje Næss Fossum IFA-MellomEndre påmelding
47.188065Line Hagman Bækkelagets SKA-LangEndre påmelding
48.198018Emma Aune Jakobsen OK MossC-ÅpenEndre påmelding
49.219189Erik Paulsrud IL KollA-LangEndre påmelding
50.208926Erik Rytter Jakobsen OK MossA-LangEndre påmelding
51.400534Tove Strand Måren OKA-MellomEndre påmelding
52.222337May Bente Brurberg Ås-NMBU OrienteringA-MellomEndre påmelding
53.91575Vincent Eijsink Ås-NMBU OrienteringA-MellomEndre påmelding
54.180125Anne Nilsen Ås-NMBU OrienteringA-MellomEndre påmelding
55.215087Aleidis Løken HEMING OrienteringA-MellomEndre påmelding
56.96146Hanne Wold OK MossA-MellomEndre påmelding
57.505398Eirik Nordhagen Ås-NMBU OrienteringA-LangEndre påmelding
58.507655Sille Winsnes Ås-NMBU OrienteringA-LangEndre påmelding
59.504480Ane Sofie Krogh Oppsal OrienteringA-KortEndre påmelding
60.181542Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU OrienteringA-LangEndre påmelding
61.506927Torun Ankjell Nordreisa ILA-LangEndre påmelding
62.219488Trond-Henry Skjønsfjell Nordreisa ILA-KortEndre påmelding
63.206812Pål Rise A-MellomEndre påmelding
64.216647Johan Swärd Hadeland OLA-MellomEndre påmelding
65.217857Hege Rytter Jakobsen OK MossA-MellomEndre påmelding
66.217741Elisabeth Aune Jakobsen OK MossC-ÅpenEndre påmelding
67.224027Solveig Refsnes Kolbotn og Skimt OrienteringslagC-ÅpenEndre påmelding
68.246642Thor Christian Tallaksen PRIVATA-LangEndre påmelding
69.207825Knut Anders Løken Fossum IFA-MellomEndre påmelding
70.229471Ping Ouyang Østmarka OKC-ÅpenEndre påmelding
71.214439Yiming Wang KinaC-ÅpenEndre påmelding
72.225242Britta Fismen Fossum IFA-MellomEndre påmelding
73.229713Morten Fismen Fossum IFA-KortEndre påmelding
74.502557Halvor Steinsholt Ås-NMBU OrienteringA-LangEndre påmelding
75.217390Ivar Bertelsen PrivatA-MellomEndre påmelding
76.217033Ingvar Berteussen PrivatC-ÅpenEndre påmelding
77.222218Ole Martin Halck A-MellomEndre påmelding
78.193943Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OLA-MellomEndre påmelding
79.500160Torunn Drage Roti Fossum IFA-MellomEndre påmelding
80.208714Per Fosser HEMING OrienteringA-MellomEndre påmelding
81.243072Trine Sogn C-ÅpenEndre påmelding
82.243176Sigrun Refsnes Kolbotn og Skimt OLC-ÅpenEndre påmelding
83.220984Kjell Winther Oppsal OrienteringA-LangEndre påmelding


Oppsummering klasser:
KlasseTotaltStartet
C-Åpen1414
A-Kort1111
A-Lang3131
A-Mellom2727

Oppsummering klubber:
5
Ås-NMBU Orientering11
Asker Skiklubb2
Bækkelagets SK1
Fossum IF6
Hadeland OL1
Haugerud IF3
Hauketo IF1
Heming Orientering3
IL GeoForm4
IL Koll1
Indre Østfold OK3
Kina1
Kolbotn & Skimt OL1
Kolbotn og Skimt OL9
Kolbotn og Skimt Orienteringslag1
Lillomarka OL1
Måren OK4
Nordreisa IL2
Nydalens SK4
OK Moss7
Oppsal Orientering2
Privat3
Tyrving IL3
Vestre Akers SK1
Østmarka OK3