Startliste eksport iofxml 3.0

Tour de Trondheim 2015

Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøptdt dag1tdt dag2
1Frida HaugskottOL Trollelg19302947983+00:000
2Vilde Lereim StorliFreidig184721000847+01:2383
3Maren VikenByåsen IL15582868690+06:12372
4Hedda Hoff HagenByåsen IL100011000+15:00900
5Matilde MunkebyFrol IL5851585+15:00900
6Mona Eggen KongsbakWing OK4742474+15:00900
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøptdt dag1tdt dag2
1Ragnhild EideByåsen IL2000210001000+00:000
2Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF19202964956+01:2080
3Lene Berg HanssenByåsen IL17082866842+04:52292
4Marie Bakken SørensenFreidig12642884380+12:16736
5Vera MelkildFreidig8912891+15:00900
6Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering8681868+15:00900
7Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK8302830+15:00900
8Dina ReitanFreidig8241824+15:00900
9Andrine VikenByåsen IL7902647143+15:00900
10Anna RenolenWing OK7201720+15:00900
11Nora S. UtsethWing OK6831683+15:00900
12Martine Klock FletenWing OK6352635+15:00900
13Marte Myhr AmundsenWing OK5761576+15:00900
14Ane Marte VatnFrol IL4741474+15:00900
15Sarah BrynhildsenWing OK4462446+15:00900
Klasse: D 17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøptdt dag1tdt dag2
1Hanne SandstadFreidig199429941000+00:000
2Mari Angell-PetersenFreidig17532958795+04:01241
3Ingvild TorgersenHalden SK15052896609+08:09489
4Maren GrandeFrol IL14222969453+09:32572
5Line SølbergOL Trollelg13032850453+11:31691
6Kristin ÅstebølByåsen IL10722697375+15:00900
7Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK100011000+15:00900
8Oda Q FossumFreidig951287081+15:00900
9Sigrid AlexandersenFossum IF9321932+15:00900
10Lise BagstevoldNTNUI9191919+15:00900
11Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK8592700159+15:00900
12Line Hovdenak StenersenNidarøst OK8451845+15:00900
13Elen Katrine SkjerveNTNUI8401840+15:00900
14Ingeborg Ellegaard MelbyNydalen SK8001800+15:00900
15Kristine AusenPorsgrunn OL7751775+15:00900
16Marit SchmidOL Trollelg7721772+15:00900
17Sara ProforsFrol IL7561756+15:00900
18Solveig Angell-PetersenFreidig5911591+15:00900
19Thea JondumOL Trollelg5861586+15:00900
20Mathilde RundhaugFrol IL5791579+15:00900
21Tora VollsetHeming Orientering5331533+15:00900
22Marit Rønning SkoglundNTNUI3961396+15:00900
23Eldrid BratsbergWing OK3261326+15:00900
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøptdt dag1tdt dag2
1Vegard KittilsenFreidig199921000999+00:000
2Simen Spets StorhovFreidig197329731000+00:2626
3Lars SandstadFreidig19082961947+01:3191
4Jo Even KolstadFreidig18122870942+03:07187
5Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK17782954824+03:41221
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL16512938713+05:48348
7Matias NissenFreidig16192886733+06:20380
8Mikkel HoltFreidig15422887655+07:37457
9Einar EideByåsen IL14562746710+09:03543
10Jonas GrønliFreidig14292664765+09:30570
11Jonas VindalWing OK13842866518+10:15615
12Tobias AlstadFrol IL7791779+15:00900
13Nikolai RenolenWing OK6692669+15:00900
14Jostein Mauseth RøFreidig6261626+15:00900
15Erling Eide HustvedtWing OK624258638+15:00900
16Gabriel CallananWing OK5901590+15:00900
17Erik Hagen BergWing OK4811481+15:00900
18Øystein MoltumyrMalvik IL2281228+15:00900
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøptdt dag1tdt dag2
1Oskar Spets StorhovFreidig2000210001000+00:000
2Anders HaugskottOL Trollelg19392948991+01:0161
3Mats EidsmoFreidig18022938864+03:18198
4Oscar LyngenFrol IL15852982603+06:55415
5Mathias VindalFreidig147021000470+08:50530
6Mathias HermstadFreidig14152956459+09:45585
7Petter Astrup ArnesenHeming Orientering13892846543+10:11611
8Are LodgaardByåsen IL8762876+15:00900
9Håkon GrandeVerdal OK7352441294+15:00900
10Hallvard DahleWing OK6351635+15:00900
11Kristian Fredrik LynumFreidig5941594+15:00900
12Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL5582558+15:00900
13Martin SelmerFreidig4862486+15:00900
14Andreas Helland EriksenWing OK2652265+15:00900
Klasse: H 17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøptdt dag1tdt dag2
1Carl Petter LyngenFrol IL2000210001000+00:000
2Sindre JohannessenFreidig18132932881+03:07187
3Tomas EidsmoFreidig17972923874+03:23203
4Johan IvarssonFreidig15412879662+07:39459
5Paul SirumFrol IL15102871639+08:10490
6Roar SkulbørstadOL Trollelg14442774670+09:16556
7Henrik UpsalKristiansand OK12652902363+12:15735
8Halvor LundFreidig12462777469+12:34754
9Ola KeiseråsIL Leik11122809303+14:48888
10Johannes Bakke AashamarKristiansand OK10632902161+15:00900
11Martin VisterFrol IL9691969+15:00900
12Jonas RessemFrol IL9612961+15:00900
13Vegard RessemFrol IL9552793162+15:00900
14Ulf Forseth IndgaardFrol IL8941894+15:00900
15Jan SchmidOL Trollelg8932893+15:00900
16Tommy SchmidOL Trollelg8752708167+15:00900
17Ola Bakke AashamarFlosta IL8561856+15:00900
18Olav Andreas RemmenOL Trollelg8421842+15:00900
19Gunnar A FiskumNTNUI8201820+15:00900
20Ove BaardsgaardOL Trollelg8011801+15:00900
21Jørgen FiskumFrol IL7341734+15:00900
22Johannes K. MidtbøWing OK7142714+15:00900
23Pål KittilsenFreidig6602660+15:00900
24Arne Johannes LøkkenFlosta IL5441544+15:00900
25Petter ReinemoFreidig5101510+15:00900
26Erik StoraasByåsen IL4141414+15:00900
27Mattis HoltFreidig4051405+15:00900
28Nils Ola KvamFreidig3772377+15:00900
29Adrian OpheimNTNUI3391339+15:00900
30Per-Martin GrønliFlosta IL3121312+15:00900
31Stig Magnar LøvåsFreidig2271227+15:00900
32Asle Heide VaskinnMelhus IL2171217+15:00900


Antall tellende løp: 2

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du m sl lederen i neste lp for ende likt.