Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Tour de Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Dag 1 21. august 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

29:30

Jonas Alstad

Frol IL

21:31

Benjamin Callanan

Wing OK

19:45

Ole Ulseth Sylte

Freidig

27:35

Eira Forsbak Asplem

Freidig

38:18

Sofus H Lind

Wing OK

22:14

Nora Halvorsen

Freidig

22:53

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

33:21

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

26:03

Erlend Grønli

Freidig

21:20

Gustav Bjørgen Sjøvold

Strindheim

34:07

DNS

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ella Sandstad

Freidig

22:45

Tora Kittilsen

Freidig

17:08

Una Kittilsen

Freidig

15:36

Solveig Louise Nissen

Freidig

20:36

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

22:17

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

23:08

DNS

Maria Strømdal Wik

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

12:04

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

14:05

+2:01

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

14:41

+2:37

4.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

20:09

+8:05

5.

Silje Marie Nissen

Freidig

20:41

+8:37

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristina Hagen Berg

Wing OK

19:32

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

14:26

+0:00

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

15:19

+0:53

3.

Maren Viken

Byåsen IL

16:38

+2:12

4.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

23:12

+8:46

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Walseth

Malvik IL

22:30

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

13:34

+0:00

2.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

14:10

+0:36

3.

Vera Melkild

Freidig

15:23

+1:49

4.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

15:30

+1:56

5.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

15:46

+2:12

6.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

15:48

+2:14

7.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:24

+2:50

8.

Dina Reitan

Freidig

16:30

+2:56

9.

Anna Renolen

Wing OK

18:14

+4:40

10.

Nora S. Utseth

Wing OK

18:51

+5:17

11.

Andrine Viken

Byåsen IL

19:27

+5:53

12.

Martine Klock Fleten

Wing OK

19:39

+6:05

13.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

20:38

+7:04

14.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

22:48

+9:14

DSQ

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

16:35

36

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Ellegaard Melby

Nydalens SK

17:03

+0:00

2.

Hanne Sandstad

Freidig

17:09

+0:06

3.

Maren Grande

Frol IL

17:34

+0:31

4.

Mari Angell-Petersen

Freidig

17:45

+0:42

5.

Lise Bagstevold

NTNUI

18:24

+1:21

6.

Ingvild Torgersen

Halden SK

18:47

+1:44

7.

Oda Q Fossum

Freidig

19:13

+2:10

8.

Line Sølberg

OL Trollelg

19:33

+2:30

9.

Line Hovdenak Stenersen

Nidarøst OK

19:38

+2:35

10.

Kristine Ausen

Porsgrunn OL

20:48

+3:45

11.

Marit Schmid

OL Trollelg

20:51

+3:48

12.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

22:03

+5:00

13.

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

22:06

+5:03

14.

Thea Jondum

OL Trollelg

23:57

+6:54

15.

Tora Vollset

Heming Orientering

24:50

+7:47

16.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

28:17

+11:14

17.

Ingvild Sofie Sundby Aukan

Flosta IL

36:22

+19:19

DNS

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

DNS

Sara Profors

Frol IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Quayle

OK Nolaskogsarna

13:47

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

15:32

+1:45

3.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

16:05

+2:18

4.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

16:28

+2:41

5.

Sigrid Melkild

Freidig

16:55

+3:08

6.

Kari Ulseth

Freidig

17:19

+3:32

7.

Eirin Lodgaard

Raufoss IL Orientering

17:34

+3:47

8.

Hilde Forbord

Malvik IL

17:48

+4:01

9.

Mona J. Mølnvik

Freidig

18:52

+5:05

10.

Liv Tennes

Wing OK

19:14

+5:27

11.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

21:49

+8:02

12.

Kjersti Selmer

Freidig

25:30

+11:43

13.

Anne Elisabeth Helland

Wing OK

29:45

+15:58

14.

Hanne Kongsvik

Wing OK

30:17

+16:30

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

21:26

+0:00

DSQ

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

18:30

168

DNS

Kjellrun Sporild

Malvik IL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

18:40

+0:00

2.

Katharina Mo Berge

Freidig

22:00

+3:20

3.

Randi Helland

Wing OK

42:24

+23:44

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Lereim Storli

Freidig

19:46

Magnus Alstad

Frol IL

15:05

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

49:50

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

12:11

Tristan Halvorsen

Freidig

15:17

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

14:41

+0:00

2.

Emil Grønli

Freidig

15:50

+1:09

3.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

16:00

+1:19

4.

William P Walseth

Malvik IL

20:23

+5:42

5.

Vemund Mølnvik

Freidig

23:59

+9:18

DNS

Tord Romundstad

Nidarøst OK

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Braathen

Wing OK

16:28

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

10:41

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

11:08

+0:27

3.

Lars Sandstad

Freidig

11:20

+0:39

4.

Lars Ranheim Brynestad

Ringsaker OK

11:27

+0:46

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

11:43

+1:02

6.

Mikkel Holt

Freidig

12:34

+1:53

7.

Matias Nissen

Freidig

12:35

+1:54

8.

Jo Even Kolstad

Freidig

12:51

+2:10

9.

Jonas Vindal

Wing OK

12:55

+2:14

10.

Tobias Alstad

Frol IL

14:22

+3:41

11.

Einar Eide

Byåsen IL

14:55

+4:14

12.

Nikolai Renolen

Wing OK

16:12

+5:31

13.

Jonas Grønli

Freidig

16:17

+5:36

14.

Gabriel Callanan

Wing OK

17:31

+6:50

15.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

17:35

+6:54

16.

Erik Hagen Berg

Wing OK

19:20

+8:39

DNS

Alf Johan Folgerø

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Braathen

Wing OK

15:30

+0:00

2.

Brage Asplem

Freidig

18:25

+2:55

3.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

30:52

+15:22

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Freidig

14:37

+0:00

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

14:37

+0:00

3.

Oscar Lyngen

Frol IL

14:55

+0:18

4.

Mathias Hermstad

Freidig

15:21

+0:44

5.

Anders Haugskott

OL Trollelg

15:29

+0:52

6.

Mats Eidsmo

Freidig

15:39

+1:02

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

16:41

+2:04

8.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

17:11

+2:34

9.

Hallvard Dahle

Wing OK

20:42

+6:05

10.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

21:59

+7:22

11.

Martin Selmer

Freidig

23:11

+8:34

12.

Håkon Grande

Verdal OK

23:56

+9:19

13.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

26:52

+12:15

DNS

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

14:15

+0:00

2.

Jonas Ressem

Frol IL

14:54

+0:39

3.

Sindre Johannessen

Freidig

15:23

+1:08

4.

Tomas Eidsmo

Freidig

15:32

+1:17

5.

Johannes Bakke Aashamar

Kristiansand OK

15:53

+1:38

5.

Henrik Upsal

Kristiansand OK

15:53

+1:38

7.

Johan Ivarsson

Freidig

16:16

+2:01

8.

Paul Sirum

Frol IL

16:24

+2:09

9.

Ola Bakke Aashamar

Flosta IL

16:39

+2:24

10.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

16:53

+2:38

11.

Gunnar A Fiskum

NTNUI

17:15

+3:00

12.

Ola Keiserås

IL Leik

17:26

+3:11

13.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

17:34

+3:19

14.

Vegard Ressem

Frol IL

17:42

+3:27

15.

Halvor Lund

Freidig

17:58

+3:43

16.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:01

+3:46

17.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

19:01

+4:46

18.

Tommy Schmid

OL Trollelg

19:07

+4:52

19.

Arne Johannes Løkken

Flosta IL

21:51

+7:36

20.

Erik Storaas

Byåsen IL

24:01

+9:46

21.

Nils Ola Kvam

Freidig

24:38

+10:23

22.

Per-Martin Grønli

Flosta IL

25:43

+11:28

23.

Martin Løvås

Nidarøst OK

31:45

+17:30

DSQ

Jan Schmid

OL Trollelg

14:36

82

DSQ

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

15:04

DSQ

Pål Kittilsen

Freidig

16:20

169

DNS

Brage Jørum

Byåsen IL

DNS

Mattis Holt

Freidig

DNS

Birk Gravdahl

Wing OK

DNS

Nicholas Morgan

Malvik IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

15:21

+0:00

2.

Vegard Grønli

Freidig

16:27

+1:06

3.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

16:51

+1:30

4.

Arild H Clausen

Freidig

16:54

+1:33

5.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

16:59

+1:38

6.

Agnar Renolen

Wing OK

17:27

+2:06

7.

Rune Stræte

Wing OK

17:41

+2:20

8.

Øyvind Schjelderup

Freidig

18:02

+2:41

9.

Olle Malmring

Freidig

18:05

+2:44

10.

Jan Hage

IL Leik

18:19

+2:58

11.

Øystein Braathen

Wing OK

18:25

+3:04

12.

Inge Hafstad

Verdal OK

18:52

+3:31

13.

Jon Vindal

Wing OK

19:44

+4:23

14.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

20:27

+5:06

15.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

21:18

+5:57

16.

Arild Heggeset

Freidig

21:31

+6:10

17.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

21:46

+6:25

18.

Arne Inge Kolstad

Wing OK

22:01

+6:40

19.

Marius Walseth

Malvik IL

26:42

+11:21

DSQ

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

17:54

82

DSQ

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

18:48

168

DNS

Eivind Lona

Wing OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

16:07

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

16:13

+0:06

3.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

17:32

+1:25

4.

Petter Gullikstad

Røros IL

17:43

+1:36

5.

Knut Hagen

Byåsen IL

17:52

+1:45

6.

Geir Willumsen

Freidig

24:38

+8:31

DSQ

Bjarne Lien

Byåsen IL

14:55

168

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

16:40

+0:00

2.

Anders Waage

Freidig

18:05

+1:25

3.

Tor Gjermstad

Wing OK

19:06

+2:26

4.

Helge Rustad

Freidig

19:45

+3:05

5.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

21:31

+4:51

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

22:24

+5:44

7.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

25:57

+9:17

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Freidig

20:03

+0:00

2.

Jardar Sandstad

Selbu OK

23:24

+3:21

DNS

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

DNS

Robert Strøm

Wing OK

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Quayle

OK Nolaskogsarna

16:47

+0:00

2.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

17:37

+0:50

3.

Erlend Wiggen

Flyfemkamp

18:44

+1:57

4.

Per Erik Kvam

Freidig

21:52

+5:05

5.

Elise Spets

Frol IL

22:00

+5:13

6.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

26:26

+9:39

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Wik

Freidig

15:07

+0:00

2.

Stig Dahle

Molde og Omegn IF

15:31

+0:24

3.

Anna Karin Svare

Byåsen IL

16:41

+1:34

4.

Petter Lyng

Nidarøst OK

17:26

+2:19

5.

Kristin Sølberg

IL Leik

19:39

+4:32

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

21:05

+5:58

DNS

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Braathen

Wing OK

18:53

+0:00

Brutt

Lennart Kerekhoffs


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 august 2015, 19:03:50

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

215

Antall startet:

199