Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Tour de Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim Dag 2 22. august 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

13:56

+0:00

2.

Theodor Eikemo-Nilsen

Freidig

14:29

+0:33

3.

Leo Morgan

Malvik IL

17:16

+3:20

4.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

18:22

+4:26

5.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

18:24

+4:28

6.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

18:30

+4:34

7.

Anna Emilie Lona

Wing OK

19:52

+5:56

8.

Jonatan Eikemo-Nilsen

Freidig

22:48

+8:52

9.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

23:18

+9:22

10.

Tina Uglemsmo

Selbu OK

23:28

+9:32

11.

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

23:41

+9:45

12.

Gaute Romundstad

Nidarøst OK

23:45

+9:49

13.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

24:25

+10:29

14.

Silja Fuglem

Malvik IL

25:01

+11:05

15.

Olav Bjørkan

Byåsen IL

26:56

+13:00

16.

Johan Bjørkan

Byåsen IL

27:02

+13:06

17.

Erlend Grønli

Freidig

30:02

+16:06

117 111

18.

Lily Morgan

Malvik IL

30:41

+16:45

19.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

31:55

+17:59

20.

Tiril Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

33:25

+19:29

21.

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

33:35

+19:39

22.

Frida Skumsvoll

Malvik IL

36:40

+22:44

23.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

37:24

+23:28

24.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

37:32

+23:36

25.

David Hallingstad

1:05:34

+51:38

26.

Sara Hallingstad

1:05:36

+51:40

27.

Olav Hallingstad

1:05:43

+51:47

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

20:09

+0:00

2.

Tora Kittilsen

Freidig

21:50

+1:41

3.

Ella Sandstad

Freidig

22:31

+2:22

4.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

25:37

+5:28

5.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

27:06

+6:57

6.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

27:42

+7:33

7.

Maria Strømdal Wik

Freidig

30:52

+10:43

8.

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

43:00

+22:51

9.

Solveig Louise Nissen

Freidig

43:08

+22:59

10.

Marita Aske

Freidig

45:08

+24:59

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

21:04

+0:00

2.

June Munkeby

Frol IL

24:58

+3:54

3.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

32:50

+11:46

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

27:53

+0:00

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

28:28

+0:35

3.

Vilde Lereim Storli

Freidig

33:00

+5:07

4.

Maren Viken

Byåsen IL

38:14

+10:21

5.

Matilde Munkeby

Frol IL

41:44

+13:51

6.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

1:06:39

+38:46

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

31:12

+0:00

2.

Stine Aune

Nidarøst OK

32:25

+1:13

3.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

41:13

+10:01

4.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

43:22

+12:10

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Thea Walseth

Malvik IL

5:22

106 115 104 116 108 100 150

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

40:16

+0:00

2.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

41:44

+1:28

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

45:33

+5:17

4.

Ane Marte Vatn

Frol IL

57:48

+17:32

5.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

1:00:56

+20:40

6.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:08:50

+28:34

7.

Sofie Hallem

Verdal OK

1:16:13

+35:57

8.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:24:03

+43:47

9.

Vera Melkild

Freidig

1:27:07

+46:51

10.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:31:25

+51:09

11.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

1:38:01

+57:45

12.

Martine Klock Fleten

Wing OK

2:28:11

+1:47:55

DSQ

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:47:12

140 163 141 37 132 133 120 121 36

Brutt

Anna Renolen

Wing OK

1:27:11

132 133 120 121

Brutt

Nora S. Utseth

Wing OK

1:49:45

Brutt

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

2:08:38

132 133 120 121

DNS

Dina Reitan

Freidig

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

41:44

+0:00

2.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

44:01

+2:17

3.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

47:05

+5:21

4.

Ingeborg Ellegaard Melby

Nydalen SK

48:25

+6:41

5.

Mari Angell-Petersen

Freidig

48:35

+6:51

6.

Sara Profors

Frol IL

49:52

+8:08

7.

Ingvild Torgersen

Halden SK

54:47

+13:03

8.

Solveig Angell-Petersen

Freidig

55:23

+13:39

9.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

55:47

+14:03

10.

Maren Grande

Frol IL

59:59

+18:15

10.

Line Sølberg

OL Trollelg

59:59

+18:15

12.

Marit Rønning Skoglund

NTNUI

1:01:52

+20:08

13.

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

1:02:34

+20:50

14.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:09:46

+28:02

15.

Oda Q Fossum

Freidig

1:12:22

+30:38

16.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:37:43

+55:59

DSQ

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

48:29

141 132 120 131 130 121

Brutt

Mirjam Halvorsrud

Melhus IL

30:14

140 141 37 132 120 131 130 121 126 124 100 150

Brutt

Kristine Ausen

Porsgrunn OL

57:53

130 121 126 124

DNS

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

DNS

Lise Bagstevold

NTNUI

DNS

Katrine Andersen

Freidig

122 138 162 131 130 126 124

DNS

Sunniva Morgan

Malvik IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

41:03

+0:00

2.

Randi Lillealtern

Freidig

43:34

+2:31

3.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

44:36

+3:33

4.

Torunn Spets Storhov

Freidig

46:49

+5:46

5.

Mona J. Mølnvik

Freidig

49:10

+8:07

6.

Sigrid Melkild

Freidig

50:40

+9:37

7.

Anna Quayle

OK Nolaskogsarna

53:41

+12:38

8.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

54:52

+13:49

9.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:01:07

+20:04

10.

Inger Anne Ryen

Verdal OK

1:08:40

+27:37

DSQ

Eirin Lodgaard

Raufoss IL Orientering

58:56

121

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

49:59

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

59:34

+9:35

3.

Randi Jensen

Frol IL

1:01:47

+11:48

DNS

Rine Hanssen

Byåsen IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Meyer Midtun

Freidig

1:04:35

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

48:59

+0:00

2.

Torid Kvaal

Freidig

55:37

+6:38

Brutt

Randi Helland

Wing OK

2:09:39

126 124 100

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

16:34

+0:00

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

16:58

+0:24

3.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

19:54

+3:20

4.

Vegard Lereim Storli

Freidig

22:29

+5:55

5.

Alf Petter Lynum

Freidig

22:57

+6:23

6.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

24:39

+8:05

7.

Hallvard Hellevik

Freidig

24:44

+8:10

8.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

28:59

+12:25

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

20:58

+0:00

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

24:47

+3:49

3.

Emil Leroyer

Freidig

25:29

+4:31

4.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

26:56

+5:58

5.

Sverre Hellevik

Freidig

28:20

+7:22

6.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

34:35

+13:37

7.

William P Walseth

Malvik IL

36:37

+15:39

8.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

36:50

+15:52

9.

Anders Tørum

Selbu OK

37:05

+16:07

Brutt

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Aagensen

Melhus IL

36:55

+0:00

2.

Oskar Storler

Melhus IL

45:14

+8:19

DNS

Espen Karlsen

Melhus IL

21:37

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

20:14

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

20:17

+0:03

3.

Lars Sandstad

Freidig

22:01

+1:47

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

22:10

+1:56

5.

Lars Ranheim Brynestad

Ringsaker OK

26:07

+5:53

6.

Jonas Grønli

Freidig

28:05

+7:51

7.

Matias Nissen

Freidig

29:08

+8:54

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

29:49

+9:35

9.

Einar Eide

Byåsen IL

29:55

+9:41

10.

Mikkel Holt

Freidig

31:45

+11:31

11.

Jostein Mauseth Rø

Freidig

32:43

+12:29

12.

Jonas Vindal

Wing OK

36:18

+16:04

13.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

45:59

+25:45

14.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

52:18

+32:04

15.

Nikolai Renolen

Wing OK

54:03

+33:49

DNS

Alf Johan Folgerø

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Asplem

Freidig

26:06

+0:00

2.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

27:18

+1:12

3.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

40:14

+14:08

DNS

Jens Husby

Malvik IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

42:34

+0:00

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

42:52

+0:18

3.

Mats Eidsmo

Freidig

47:06

+4:32

4.

Oscar Lyngen

Frol IL

55:49

+13:15

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

56:07

+13:33

6.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

57:49

+15:15

7.

Mathias Vindal

Freidig

1:00:15

+17:41

8.

Mathias Hermstad

Freidig

1:00:37

+18:03

9.

Håkon Grande

Verdal OK

1:06:06

+23:32

10.

Are Lodgaard

Byåsen IL

1:16:28

+33:54

11.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:44:00

+1:01:26

12.

Martin Selmer

Freidig

2:08:03

+1:25:29

DSQ

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

2:03:34

129 121 36

Brutt

Sigurd Ranheim Brynestad

Ringsaker OK

50:02

163 165 141 125 133 120 129 121 36

Klasse: H 15-16 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

34:35

+0:00

DNS

Ulrik Vasseljen Lundbo

Wing OK

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

37:52

+0:00

2.

Martin Vister

Frol IL

38:55

+1:03

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

41:25

+3:33

4.

Jan Schmid

OL Trollelg

41:27

+3:35

5.

Sindre Johannessen

Freidig

41:50

+3:58

6.

Tomas Eidsmo

Freidig

42:04

+4:12

7.

Jørgen Fiskum

Frol IL

46:44

+8:52

8.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

48:53

+11:01

9.

Johan Ivarsson

Freidig

49:09

+11:17

10.

Pål Kittilsen

Freidig

49:13

+11:21

11.

Paul Sirum

Frol IL

49:55

+12:03

12.

Petter Reinemo

Freidig

54:12

+16:20

13.

Halvor Lund

Freidig

55:34

+17:42

14.

Mattis Holt

Freidig

57:42

+19:50

15.

Henrik Upsal

Kristiansand OK

59:07

+21:15

16.

Adrian Opheim

NTNUI

59:55

+22:03

17.

Ola Keiserås

IL Leik

1:01:07

+23:15

18.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:03:38

+25:46

19.

Asle Heide Vaskinn

Melhus IL

1:03:58

+26:06

20.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:05:38

+27:46

21.

Vegard Ressem

Frol IL

1:05:48

+27:56

22.

Johannes Bakke Aashamar

Kristiansand OK

1:05:51

+27:59

23.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

1:30:36

+52:44

24.

Nils Ola Kvam

Freidig

1:40:15

+1:02:23

DSQ

Jonas Ressem

Frol IL

46:51

150

Brutt

Martin Løvås

Nidarøst OK

49:05

139 140 71 72 167 132 135 119 120 131 130 121 12...

Brutt

Gunnar A Fiskum

NTNUI

49:47

121 126 124 100 150

DNS

Nicholas Morgan

Malvik IL

DNS

Stian Sundsvik

Frol IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Lynum

Freidig

43:35

+0:00

2.

Agnar Renolen

Wing OK

53:12

+9:37

3.

Olle Malmring

Freidig

53:51

+10:16

4.

Vegard Grønli

Freidig

54:06

+10:31

5.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

54:27

+10:52

6.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

54:58

+11:23

7.

Rune Stræte

Wing OK

56:43

+13:08

8.

Arild H Clausen

Freidig

57:50

+14:15

9.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

1:01:01

+17:26

10.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

1:02:10

+18:35

11.

Kurt Amundsen

Stjørdals-Blink Orientering

1:04:27

+20:52

12.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:04:55

+21:20

13.

Arild Heggeset

Freidig

1:07:02

+23:27

14.

Inge Hafstad

Verdal OK

1:08:32

+24:57

15.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:12:32

+28:57

16.

Jon Vindal

Wing OK

1:17:10

+33:35

17.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:23:18

+39:43

18.

Jørgen Longva

Byåsen IL

1:51:44

+1:08:09

19.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

1:53:34

+1:09:59

Brutt

Marius Walseth

Malvik IL

38:50

141 125 132 120 129 130 126 124 100 150

Brutt

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

38:55

132 120 129 130 126 124 100 150

Brutt

Jan Hage

IL Leik

1:01:06

165 141 125 132 120 129 130

DNS

Øystein Husby

Malvik IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

41:00

+0:00

2.

Petter Gullikstad

Røros IL

47:49

+6:49

3.

Knut Hagen

Byåsen IL

55:18

+14:18

4.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:16:14

+35:14

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Rustad

Freidig

44:58

+0:00

2.

Frode Stensrud

OL Trollelg

50:32

+5:34

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:03:04

+18:06

DSQ

Anders Waage

Freidig

54:57

133

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

51:17

+0:00

2.

Gunnar Østerbø

Freidig

52:49

+1:32

3.

Magnus Landstad

Freidig

56:44

+5:27

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:08:48

+17:31

DNS

Robert Strøm

Wing OK

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Quayle

OK Nolaskogsarna

39:38

+0:00

2.

Vegard Hansen

OL Trollelg

42:41

+3:03

3.

Kristian Bredesen

NTNUI

43:23

+3:45

4.

Knut Sveinung Reka

Freidig

46:41

+7:03

5.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

49:27

+9:49

6.

Harald Svergja

Nord-Østerdal OK

54:16

+14:38

7.

Magne Svare

Freidig

59:29

+19:51

8.

Per Erik Kvam

Freidig

1:00:39

+21:01

9.

Hege Holth Reka

Freidig

1:01:53

+22:15

10.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:07:30

+27:52

11.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:31:38

+52:00

DSQ

Glen Müller

Flyfemkamp

121 36

Brutt

Erlend Wiggen

Flyfemkamp

36:06

162 163 165 141 125 133 120 129 121 36 100 150

DNS

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

IL Leik

36:35

+0:00

2.

Thorbjørn Sirum

Frol IL

36:50

+0:15

3.

Øystein Håsmul

OL Trollelg

37:59

+1:24

4.

Kristin Sølberg

IL Leik

38:53

+2:18

5.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

40:16

+3:41

6.

Stig Dahle

Molde og Omegn IF

40:48

+4:13

7.

Hildegunn Prytz Djupdal

Ålen IL

41:56

+5:21

8.

Jørill Gjeitnes

Molde og Omegn IF

42:52

+6:17

9.

Mari Hoff

Byåsen IL

46:05

+9:30

10.

Anne Elisabeth Helland

Wing OK

59:12

+22:37

10.

Anne Elisabeth Helland

Wing OK

59:12

+22:37

12.

Tina Wik

Freidig

+0:0-35

Brutt

Leif Rune Hellevik

Freidig

39:19

40 119 133 134 35 36 150

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nissen

Freidig

24:39

+0:00

2.

Marit Owren

Nydalen SK

27:26

+2:47

3.

Siri Lereim Storli

Freidig

39:56

+15:17

4.

Ingrid Owren Sveine

Fet O-lag

57:36

+32:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 august 2015, 20:34:47

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

263

Antall startet:

248