Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2016

Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 5
1Tore KanestrømOrkanger IF26337687100
2Torleif SyrstadIL Leik2503669391
3Anders EstenstadIL Leik2253607095
4Audun BakkMelhus IL198298100
5Ola KeiseråsIL Leik196396100
5Jonas UnsgårdIL Leik196210096
7Runar KrognesIL Leik18628898
8Eirik SundstrømIL Leik17928495
9Ingebrigt EidIL Leik16728780
10Gisle BergIL Leik13826375
11Johan Riseth HammerBørsa IL92192
12Martin UglemMelhus IL87187
13Ådne Krogstad BergIL Leik82182
14Kai Ove BjerkenåsIL Leik76176
15Geir Inge KeiseråsIL Leik75175
16Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL60260
17Jørn TalsnesIL Leik51151
18Børge JønlandIL Leik50150
18Anders Klungervik BerdalOrkanger IF50150
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 5
1Stein Ivar FossMelhus IL300492100100100
2John Henry HammerBørsa IL2873949499
3Anders SolstadOrkanger IF277469968794
4Jan HageIL Leik274475988888
5Erik FossIL Leik2433748980
6Svein UnsgårdIL Leik19229498
7Ole HjulstadMelhus IL1793506663
8Jan Egil TillereggenKlæbu IL12825078
9Even UnsgårdIL Leik1001100
10Atle PedersenMelhus IL94294
11Ole Gunnar SølbergIL Leik65165
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 5
1Tone AlmåsIL Leik298310010098
2Svein Olav ÅmotIL Leik29541009590100
3John LerliMelhus IL274485968593
4Hege S MelhuusMelhus IL2693898595
5Mai Iren AlmåsIL Leik250487838079
6Rolf WærnesOrkanger IF246470618294
7Eivind BakkMelhus IL2283688179
8Oddbjørn SyrstadIL Leik2073596583
9Ole Jonny EidIL Leik162450545058
10Sigmund FredriksenIL Leik1583505058
11Sturla EstenstadIL Leik13925683
12Jan Petter OpedalMelhus IL13426569
13Ole BlækkanIL Leik10925059
14Kristin SølbergIL Leik10425054
15Hans Boye SkogstadGaula99199
16Mirjam HalvorsrudMelhus IL62162
17Dag Ivar HovdalKlæbu IL61161
18Nils Ottar SvaenKlæbu IL50150
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 5
1Fillip Rønning HosethMelhus IL1503505050
2Stein HosethMelhus IL10025050
3Filip Rønning HosethMelhus IL50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 5
1Kåre OnsøyenMelhus IL2814909110069
2Kjell SølbergIL Leik279487929196
3Anne Kari StubsjøenIL Leik2764951008180
4Trine SunnsetMelhus IL274467909292
5Martin MelhuusMelhus IL2733928893
6Ola GrendalOrkanger IF2613868293
7Mette MoaOrkanger IF2573956894
8Asbjørn BjerkenåsIL Leik254490848080
9Øivind ØsteggenOrkanger IF2454568952100
10Ingrid OpedalMelhus IL14728859
11Heidi FlåOrkanger IF14025981
12Ann Karin EvjenOrkanger IF13025377
13Joar Arvid KrognesIL Leik1001100
14Elfrid ByOrkanger IF96196
15Ingrid BrouwerKlæbu IL68168
16Ove Bjørnar GrøtteIL Leik63163
17Ingrid RønningMelhus IL50250
17Gunn Mari K. BergIL Leik50150
17Arnt Johan SkjetneBørsa50150
17Arild BergIL Leik50150
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 5
17Ole BlækkanIL Leik50150
17Jan Petter OpedalMelhus IL50150
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 5
1Kristoffer LerliMelhus IL3004100100100100
2Jostein GlesåenOL Gaula2343767682
3Arne GrønsetOrkanger IF205462737050
4Åse HøgsteggenIL Leik2023755077
5Oskar StorlerMelhus IL1903905050
6Ola NerauneOrkanger IF18628898
7Erik TofteMelhus IL15229260
8Ørjan SæterMelhus IL15129061
9Eirik SkurdalMelhus IL13828850
10Johannes HalvorsrudMelhus IL11226151
11Michael OlsenMelhus IL10225052
12Ivar KeiseråsMelhus IL10025050
13Eivind NæveLeik94194
14Joakim Solberg QvennildMelhus IL93193
15Martin Aune JohansenMelhus IL87187
16Peter Prytz JensenMelhus IL86186
17Sander SandmoMelhus IL85185
18Ola NeraunetOrkanger IF83183
19Andrea LudvigsenIL Leik74174
20Gerd Karin SkjøtskiftOrkanger IF66166
21Oddveig LienOrkanger IF63163
22Andreas AagesenMelhus IL61161
23Martin AuneMelhus IL50150
23Håkon ØfstiMelhus IL50150
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 5
23Ole Gunnar SølbergIL Leik50150
23Kjell Rune HalvorsrudMelhus IL50150
23John Olav NæveLeik50150
23Anna Marie HammerBørsa IL50150
Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 5
Kristian FossmoIL Leik50150
Iver FossmoIL Leik50150
Camilla FossmoIL Leik50150
Kasper FossmoIL Leik50150
Kari Moa SolstadOrkanger IF150450505050
Eivind NæveIL Leik50150
Martin NæveIL Leik50150
Stine NæveIL Leik50150
Bjørn OlsenMelhus IL50150
Thea OlsenMelhus IL50150
Turid OlsenMelhus IL50150
Knut Ole ØstertunMelhus IL50150
Elisabeth ØstertunMelhus IL10025050
Tatjana GregonisMelhus IL1503505050
Martn NeterovaMelhus IL50150
Katrin NeterovaMelhus IL50150
Emilie SkurdalMelhus IL50150
Grethe SkurdalMelhus IL10025050
Mao VatnOrkanger IF10025050
Teo VatnOrkanger IF10025050
Leo VatnOrkanger IF50150
Mona WindsethMelhus IL50150
Erik BakkMelhus IL50150
Anne Moa SolstadOrkanger IF1503505050
Jan Erik TyrhaugKlæbu IL50150
Marit Logan-HalvorsrudMelhus IL50150
Hanna LoganMelhus IL50150
Tommy JohansenKlæbu IL50150
Johannes LerliMelhus IL1503505050
Lars Einar GrostadMelhus IL10025050
Sindre HovdalKlæbu IL50150
Jonathan HovdalKlæbu IL50150
Josef Andre GlimenKlæbu IL50150
Torill MoeKlæbu IL50150
Alicja StorholmMelhus IL1503505050
Katrin NesterovaMelhus IL10025050
Martin NesterovMelhus IL1503505050
Lukas BremsethMelhus IL50150
Maren VikenMelhus IL50150
Aneta BorutaMelhus IL10025050
Weronika BorutaMelhus IL50150
Radoslaw BorutaMelhus IL50150
Radek BorutaMelhus IL50150
Tatjana GrigonisMelhus IL50150
Kristin LerliMelhus IL10025050
Vårin Vold FinstadMelhus IL50150
Leah GyllandMelhus IL50150
Ingrid FarstadMelhus IL50150
Margrethe FarstadMelhus IL50150
Ida VoldMelhus IL50150
Leif Inge SandbergMelhus IL50150
Sigurd RønningMelhus IL50150
Simon FagerliOrkanger IF50150
Julie FagerliOrkanger IF50150
Gunnhild Solem SlupphaugOrkanger IF50150
Mari KanestrømOrkanger IF50150
Magnus Tretvik OlsøOrkanger IF50150
Brage KanestrømOrkanger IF50150
Astrid Gangås BerdalOrkanger IF50150
Sondre Tretvik OlsøOrkanger IF50150
Ola Gangås BerdalOrkanger IF50150
Eva Marie GangåsOrkanger IF50150
Klasse: RØD GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 5


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.