Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2016Lagkonkurranse OG karusellen 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OG.karusell 1 8. juni 2016

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

IL Leik

44:46

+0:00

8:13

2.

Audun Bakk

Melhus IL

46:13

+1:27

8:29

3.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

51:32

+6:46

9:27

4.

Runar Krognes

IL Leik

55:45

+10:59

10:14

5.

Ingebrigt Eid

IL Leik

56:14

+11:28

10:19

6.

Torleif Syrstad

IL Leik

1:14:50

+30:04

13:44

7.

Gisle Berg

IL Leik

1:18:12

+33:26

14:21

8.

Anders Estenstad

IL Leik

1:20:43

+35:57

14:49

9.

Børge Jønland

IL Leik

1:39:34

+54:48

18:17

DSQ

Ola Keiserås

IL Leik

46:12

72

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Unsgård

IL Leik

37:11

+0:00

9:17

2.

Svein Unsgård

IL Leik

41:34

+4:23

10:23

3.

John Henry Hammer

Børsa IL

41:57

+4:46

10:29

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

42:52

+5:41

10:43

5.

Jan Hage

IL Leik

56:03

+18:52

14:00

6.

Erik Foss

IL Leik

56:15

+19:04

14:03

7.

Anders Solstad

Orkanger IF

59:59

+22:48

14:59

8.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:23:26

+46:15

20:51

9.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:32:27

+55:16

23:06

DSQ

Atle Pedersen

Melhus IL

55:10

72

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

31:55

+0:00

10:17

2.

Hege S Melhuus

Melhus IL

38:40

+6:45

12:28

3.

Mai Iren Almås

IL Leik

40:05

+8:10

12:55

4.

John Lerli

Melhus IL

41:47

+9:52

13:28

5.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

51:12

+19:17

16:30

6.

Eivind Bakk

Melhus IL

52:34

+20:39

16:57

7.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

57:52

+25:57

18:40

8.

Sturla Estenstad

IL Leik

1:00:15

+28:20

19:26

9.

Nils Ottar Svaen

Klæbu IL

1:10:55

+39:00

22:52

10.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:12:38

+40:43

23:25

11.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

1:15:32

+43:37

24:21

11.

Ole Jonny Eid

IL Leik

1:15:32

+43:37

24:21

DSQ

Inger H. Bakken

IL Leik

1:23:00

82 84 90

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fillip Rønning Hoseth

Melhus IL

57:09

+0:00

18:26

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

23:13

+0:00

11:36

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

25:22

+2:09

12:41

3.

Martin Melhuus

Melhus IL

27:11

+3:58

13:35

4.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

27:57

+4:44

13:58

5.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

28:05

+4:52

14:02

6.

Kjell Sølberg

IL Leik

29:16

+6:03

14:38

7.

Ola Grendal

Orkanger IF

29:54

+6:41

14:57

8.

Trine Sunnset

Melhus IL

38:37

+15:24

19:18

9.

Ove Bjørnar Grøtte

IL Leik

40:24

+17:11

20:12

10.

Heidi Flå

Orkanger IF

42:17

+19:04

21:08

11.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

43:49

+20:36

21:54

12.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

45:14

+22:01

22:37

13.

Arild Berg

IL Leik

49:26

+26:13

24:43

14.

Gunn Mari K. Berg

IL Leik

49:35

+26:22

24:47

15.

Arnt Johan Skjetne

Børsa

51:09

+27:56

25:34

16.

Ingrid Rønning

Melhus IL

51:54

+28:41

25:57

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Blækkan

IL Leik

40:18

+0:00

20:09

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

20:29

+0:00

10:46

2.

Joakim Solberg Qvennild

Melhus IL

23:17

+2:48

12:15

3.

Erik Tofte

Melhus IL

23:56

+3:27

12:35

4.

Oskar Storler

Melhus IL

24:28

+3:59

12:52

5.

Ørjan Sæter

Melhus IL

24:47

+4:18

13:02

6.

Eirik Skurdal

Melhus IL

25:19

+4:50

13:19

7.

Martin Aune Johansen

Melhus IL

25:56

+5:27

13:38

8.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

26:14

+5:45

13:48

9.

Sander Sandmo

Melhus IL

26:43

+6:14

14:03

10.

Ola Neraunet

Orkanger IF

27:32

+7:03

14:29

11.

Jostein Glesåen

OL Gaula

30:08

+9:39

15:51

12.

Åse Høgsteggen

IL Leik

30:49

+10:20

16:13

13.

Andrea Ludvigsen

IL Leik

31:05

+10:36

16:21

14.

Arne Grønset

Orkanger IF

35:52

+15:23

18:52

15.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

36:41

+16:12

19:18

16.

Michael Olsen

Melhus IL

45:36

+25:07

24:00

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Rune Halvorsrud

Melhus IL

29:30

+0:00

15:31

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristian Fossmo

IL Leik

40:37

Iver Fossmo

IL Leik

39:09

Camilla Fossmo

IL Leik

40:27

Kasper Fossmo

IL Leik

40:29

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

24:43

Eivind Næve

IL Leik

21:27

Martin Næve

IL Leik

22:55

Stine Næve

IL Leik

22:58

Bjørn Olsen

Melhus IL

27:35

Thea Olsen

Melhus IL

43:10

Turid Olsen

Melhus IL

43:25

Knut Ole Østertun

Melhus IL

24:30

Elisabeth Østertun

Melhus IL

24:29

Tatjana Gregonis

Melhus IL

37:58

Martn Neterova

Melhus IL

38:08

Katrin Neterova

Melhus IL

38:02

Emilie Skurdal

Melhus IL

31:45

Grethe Skurdal

Melhus IL

31:43

Mao Vatn

Orkanger IF

21:05

Teo Vatn

Orkanger IF

34:08

Leo Vatn

Orkanger IF

36:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2016, 17:12:39

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

89

Antall startet:

89