Startliste eksport iofxml 3.0

Melhus O6`er 2017

Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
EIisabeth ØstertunMelhus IL50150
Lukas BremsethMelhus IL1503505050
Kai AmundsenMelhus IL50150
Ylva BernhardtMelhus IL50150
Johan BernhardtMelhus IL50150
Sebastian EidesmoMelhus IL50150
Vårin Vold FinstadMelhus IL1503505050
Håkon HoøenMelhus IL1503505050
Sigurd RønningMelhus IL10025050
Alicja StorholmMelhus IL10025050
Aleksander BorutaMelhus IL10025050
Weronika BorutaMelhus IL10025050
Aneta BorutaMelhus IL10025050
Katrin NesterovaMelhus IL1503505050
Martin NesterovMelhus IL1503505050
Tatjana GrigonisMelhus IL1503505050
Leah GyllandMelhus IL20055050505050
Ingrid FarstadMelhus IL20055050505050
Eirik FarstadMelhus IL50150
Janne HåkonsenMelhus IL50150
Ove BremsethMelhus IL50250
Radoslaw BorutaMelhus IL50150
Frida Marie AuneMelhus IL50150
Frode AuneMelhus IL50150
Hanna OnsøyenMelhus IL50150
Øyvind OnsøyenMelhus IL50150
Erik BakkMelhus IL20055050505050
Margrethe FarstadMelhus IL1503505050
Elisabeth ØstertunMelhus IL50150
Edvard OnsøyenMelhus IL50150
Heidi JohansenMelhus IL50150
Ingebjørn JohansenMelhus IL50150
Aase OnsøyenMelhus IL50150
Sunniva PreisigMelhus IL1503505050
Helena PreisigMelhus IL10025050
Hannah OnsøyenMelhus IL50150
Mona WindsethMelhus IL10025050
Ingrid GrønningMelhus IL50150
Johannes LerliMelhus IL50150
Jenny RønningMelhus IL50150
Sigurd SchrøderMelhus IL1503505050
Randi SchrøderMelhus IL50150
Klasse: D17 - 34
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Reidun SælandMelhus IL3003100100100
2Mirjam HalvorsrudMelhus IL190290100
Klasse: D35 - 59
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Hege S MelhuusMelhus IL4004100100100100
2Trine SunnsetMelhus IL380410010010080
3Ingrid RønningMelhus IL181210081
Klasse: H -12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Johannes HalvorsrudMelhus IL4005100100100100100
Klasse: H13 - 16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Kristoffer LerliMelhus IL39551001001009295
2Ørjan SæterMelhus IL29339510098
3Joakim Solberg QvennildMelhus IL196296100
4Oskar StorlerMelhus IL194294100
5Andreas AagesenMelhus IL18029585
6Erik Tofte jrMelhus IL17328885
7Erik TofteMelhus IL1001100
8Espen KarlsenMelhus IL94194
9Joakim Solberg QvenildMelhus IL87187
10Peter Prytz JensenMelhus IL85185
11Martin AuneMelhus IL63163
Klasse: H17 - 49
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Audun BakkMelhus IL4005100100100100100
2Stein Ivar FossMelhus IL3716996284898697
3Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL33061005959728276
4Atle PedersenMelhus IL1001100
5Fillip Rønning HosethMelhus IL75175
Klasse: H50 - 69
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1John LerliMelhus IL3945949810096100
1Eivind BakkMelhus IL394410094100100
3Kåre OnsøyenMelhus IL37567510090869590
4Ole HjulstadMelhus IL34767810079749063
5Martin MelhuusMelhus IL2463926094
6Audun KleivenMelhus IL150250100
7Gaute FinstadMelhus IL1001100
8Jan Petter OpedalMelhus IL95195
9Gunleiv SælandMelhus IL81181
Klasse: H70 -
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Martin MelhuusMelhus IL2002100100
Klasse: D LANG 4,5
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Ingrid RønningMelhus IL1001100
Klasse: 2C TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Knut HageMelhus IL150310050
2Kristin LerliMelhus IL10025050
2Hege S MelhuusMelhus IL1001100
2Atle PedersenMelhus IL10025050
5Mona WindsethMelhus IL50150
5Michael OlsenMelhus IL50150
5Martin Aune JohansenMelhus IL50150
5Margrethe FarstadMelhus IL50150
5Kari LillebråtenMelhus IL50150
5Joakim Solberg QvennildMelhus IL50150
5Espen KarlsenMelhus IL50150
5Erik TofteMelhus IL50150
5Eivind BakkMelhus IL50150
5Andreas AagesenMelhus IL50150
Klasse: 2C GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
Klasse: 4,5A/B GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
Klasse: 3B TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6
1Stefan PreisigMelhus IL10025050
1Gunleiv SælandMelhus IL10025050
1Fillip Rønning HosethMelhus IL10025050
Klasse: 3B GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5Løp 6


Antall tellende løp: 4

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.