Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Melhus O6`er 2017Dataeksport
Brikkesys.no

MIL O-6-er løp 5 13. september 2017

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vårin Vold Finstad

Melhus IL

32:10

22:58

Ingrid Farstad

Melhus IL

32:20

23:05

Leah Gylland

Melhus IL

32:23

23:07

Margrethe Farstad

Melhus IL

32:36

23:17

Katrin Nesterova

Melhus IL

36:58

26:24

Tatjana Grigonis

Melhus IL

37:11

26:33

Martin Nesterov

Melhus IL

37:08

26:31

Sigurd Schrøder

Melhus IL

18:34

13:15

Lukas Bremseth

Melhus IL

31:03

22:10

Erik Bakk

Melhus IL

16:21

11:40

Mona Windseth

Melhus IL

16:40

11:54

Ida Wold

Melhus IL

32:36

23:17

Ove Bremseth

Melhus IL

31:10

22:15

Klasse: 2C Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Knut Hage

Melhus IL

2:48

106 63 73 67 107 72 100

Klasse: 3B Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fillip Rønning Hoseth

Melhus IL

44:52

+0:00

17:56

2.

Gunleiv Sæland

Melhus IL

50:22

+5:30

20:08

Klasse: D17 - 34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

2.

Reidun Sæland

Melhus IL

50:22

+0:00

20:08

Klasse: D35 - 59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege S Melhuus

Melhus IL

46:12

+0:00

18:28

2.

Ingrid Rønning

Melhus IL

1:03:36

+17:24

25:26

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

1:05:01

+18:49

26:00

Klasse: H -12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

51:30

+0:00

32:11

Klasse: H13 - 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ørjan Sæter

Melhus IL

38:09

+0:00

15:15

2.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

43:56

+5:47

17:34

3.

Erik Tofte jr

Melhus IL

47:22

+9:13

18:56

4.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

48:26

+10:17

19:22

5.

Martin Aune

Melhus IL

1:06:12

+28:03

26:28

Klasse: H17 - 49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

34:55

+0:00

9:26

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

44:58

+10:03

12:09

3.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

47:16

+12:21

12:46

Klasse: H50 - 69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Bakk

Melhus IL

42:48

+0:00

17:07

2.

John Lerli

Melhus IL

46:21

+3:33

18:32

3.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

46:44

+3:56

18:41

4.

Martin Melhuus

Melhus IL

47:40

+4:52

19:04

5.

Ole Hjulstad

Melhus IL

51:43

+8:55

20:41

Arrang

Audun Kleiven

Melhus IL

Klasse: 3B Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Sunnset

Gjest

59:18

+0:00

23:43

Klasse: 4,5A/B Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

Freidig

47:56

+0:00

12:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2017, 14:39:42

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

37

Antall startet:

37