Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Melhus O6`er 2017Dataeksport
Brikkesys.no

MIL O6`er 2 Klubbmesterskap 21. juni 2017

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Radoslaw Boruta

Melhus IL

1:00:41

41:16

Aleksander Boruta

Melhus IL

1:00:26

41:06

Aneta Boruta

Melhus IL

1:00:22

41:03

Weronika Boruta

Melhus IL

1:00:12

40:57

Alicja Storholm

Melhus IL

59:14

40:17

Frida Marie Aune

Melhus IL

30:12

20:32

Frode Aune

Melhus IL

30:40

20:51

Håkon Hoøen

Melhus IL

24:46

16:50

Hanna Onsøyen

Melhus IL

33:27

22:45

Øyvind Onsøyen

Melhus IL

32:12

21:54

Erik Bakk

Melhus IL

21:20

14:30

Ingrid Farstad

Melhus IL

35:57

24:27

Katrin Nesterova

Melhus IL

41:39

28:20

Martin Nesterov

Melhus IL

41:39

28:20

Leah Gylland

Melhus IL

36:03

24:31

Margrethe Farstad

Melhus IL

34:50

23:41

Tatjana Grigonis

Melhus IL

41:41

28:21

60

Elisabeth Østertun

Melhus IL

35:13

23:57

Edvard Onsøyen

Melhus IL

1:00:48

41:21

Heidi Johansen

Melhus IL

1:00:52

41:24

Ingebjørn Johansen

Melhus IL

1:00:44

41:18

Aase Onsøyen

Melhus IL

1:00:51

41:23

Sunniva Preisig

Melhus IL

29:04

19:46

Helena Preisig

Melhus IL

29:11

19:51

Hannah Onsøyen

Melhus IL

20:58

14:15

Mona Windseth

Melhus IL

21:30

14:37

Klasse: 2C Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hage

Melhus IL

50:02

+0:00

20:30

2.

Hege S Melhuus

Melhus IL

50:20

+0:18

20:37

Klasse: D17 - 34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mirjam Halvorsrud

Melhus IL

1:27:53

+0:00

27:48

Klasse: D35 - 59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Sunnset

Melhus IL

1:10:58

+0:00

22:27

Klasse: H -12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

1:31:23

+0:00

37:27

Klasse: H13 - 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Solberg Qvennild

Melhus IL

1:05:04

+0:00

20:35

2.

Erik Tofte

Melhus IL

1:05:23

+0:19

20:41

3.

Andreas Aagesen

Melhus IL

1:12:09

+7:05

22:49

4.

Ørjan Sæter

Melhus IL

1:12:17

+7:13

22:52

5.

Oskar Storler

Melhus IL

1:12:20

+7:16

22:53

6.

Espen Karlsen

Melhus IL

1:12:25

+7:21

22:55

Klasse: H17 - 49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

39:10

+0:00

9:29

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:08:41

+29:31

16:37

3.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:11:31

+32:21

17:18

DSQ

Stefan Preisig

Melhus IL

41:05

67 110 111 133 123 129 63

Klasse: H50 - 69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Hjulstad

Melhus IL

54:21

+0:00

17:11

2.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

59:41

+5:20

18:53

3.

Eivind Bakk

Melhus IL

1:00:36

+6:15

19:10

Arrang

Kåre Onsøyen

Melhus IL

Klasse: 2C Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anders Lauglo

OL Trollelg

41:56

114

Klasse: 4,5A/B Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

Freidig

58:13

+0:00

14:05


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2017, 14:31:28

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

47

Antall startet:

47